Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

martinek14
7. zář 2015

@alasek Ach tak moc jsem doufala.Nejhoris je ze nevime duvod proc se nedari.Oba jsme zdravi

alasek
7. zář 2015

@martinek14 To jsme na tom ůplně stejně,taky jsme zdraví,žádný problém.Každej mi říká,že je to v hlavě,ať na to nemyslím,ale copak to jde? ☹

martinek14
7. zář 2015

@alasek Nejde!!!Proste nejde!Ty mas prvni iui?

alasek
7. zář 2015

@martinek14 Jo,to byla první a teď jeden cyklus pauza a pak další.Někdo jde hned,mě řekli,že můžu ob měsíc.. Jak dlouho už se snažíte?

martinek14
7. zář 2015

@alasek Pres 2 roky a vy?Proc si davas pauzu?

martinek14
7. zář 2015

@alasek Ja chci hned dalsi.Uz to nechci protahovat

xoriska
7. zář 2015

Ob měsíc? To mě se nikdo neptal,řekli , že pokud bude vše jak má lze 6x za sebou...

alasek
7. zář 2015

My 2roky a 3měsíce.. ☹ Mě doktorka řekla,že máme nárok 6xza rok a že by stejně víc nešlo,protože když teď po 1.iui dostanu MS,tak začínáme stimulovat zas ten další cyklus.Asi abych si od těch hormonů odpočinula..Fakt je,že mi po tom zrovna dobře nebylo,ale taky bych šla do toho klidně hned,štve mě to,takhle ztrácet čas.Každopádně to máme tenhle cyklus zkoušet doma,když máme "pohnojeno" a třeba..

ladyfox
8. zář 2015

Holky s těma číslama mě docela děsíte. Snažíme se rok a mám pocit, že je ta doba nekonečná :( Zítra nás čeká první návštěva na CAR. Poslední dobou se mi navíc zpožďuje MS, takže už si bláhově myslím, že jsem těhotná a prd...to nevím co budu dělat,až budu čekat jak mi dopadlo IUI :( mi hrábne úplně

bara183
8. zář 2015

@ladyfox Mě se také MS zpožďoval,ale MUDr. Mi říkala,že to může být tím utrogestanem. Já jsem dnes 11 den po IUI je to druhy pokus a nejspíš úspěšný,dělala jsem si ráno TT a byl tam takového duch,no uvidíme v pátek. Neztracejte naději. 🙂

ladyfox
8. zář 2015

@bara183 já zatím nic neberu, dělá to prostě hlava...člověk si fakt dokáže oblbnout tělo...blahopřeji k úspěchu 🙂

bara183
8. zář 2015

No já právě beru,jasné že je to v hlavě,nebudu Vám vykládat,že na to nemáte myslet. Vím,že to nejde s manželem se snažíme 2 roky a bylo to hrozne čekání každý měsíc. Asi nejhorší na tom bylo,že sme měly přesně danne kdy vlastně můžeme to bylo na psychiku šílené. Zatím není k čemu není to jisté až v pátek jdu na krev.

ladyfox
8. zář 2015

Budu Vám držet palce 🙂 Sex na povel je taky docela očista. Člověk by na to nemyslel,ale jako naschvál mám tři kolegyně co jsou čerstvě maminky ...sledovat jak jim roste břicho a já furt nic..děs...okolí taky dělá svoje...nejdřív člověk poslouchá kdy se bude vdávat a pak kdy bude mít dítě.. 🙄

bara183
8. zář 2015

No u nás to samé dneska mi oznámila druhá kamarádka,že je tehotna, člověk jim to přeje,ale pořad si říká proč sem to nemohla být já...😉 pak sem si udělala TT a bylo tom. Já sem si pořad říkala prej 😅 a bude ti prano takže asi mě někdo ,,vyslysel,"

bara183
8. zář 2015

Ono aji hlavně tlak okolí,pořad se někdo ptá a co už? Člověk je aji z toho pak vystresovanej.

petanevesta
8. zář 2015

To cekani je des,dnes jsem teprve 5dpo a nejde se nepozorovat.Vcera me silne pichlo v brise,kdyz jsem ze sedu rychle vstala,jenze na nejaky priznaky je stejne brzo :-/

alasek
8. zář 2015

No holky já jsem otěhotněla přirozeně před 6ti lety.Bylo mi 25 a měla jsem pocit,že děti nechci.Můj ex byl vyloženě proti,ovšem na potrat bych nikdy nešla.Stalo se to přes antikocepci a v 18.týdnu těhotenství samo zkončilo,přestalo se vyvíjet.Na jednu stranu smutek,na druhou pocit osvobození od něčeho,co jsem nechtěla..Potom jsem potkala současného přítele a bylo mi hned jasný,že dítě chci,s ním ano..Když jsme si řekli,že JO,tak TEĎ do toho jdem,tak to nešlo a nejde.Někdy mám pocit,že to je trest za to,že tehdy jsem vlastně byla ráda,jak to dopadlo,zároveň cítím a VÍM,že nám to vyjde..Ale když to trvá moc dlouho,člověk prostě přemýšlí nad vším možným.. ☹

bara183
8. zář 2015

@petanevesta a nějaké léky mas?

petanevesta
8. zář 2015

@bara183 zavádím 2x denně Utrogestan 😉

bara183
8. zář 2015

To píchání může být i z toho😉 já ho mám 3x a břicho me boliva každý měsíc,ale neztracejte naději 😉

bara183
8. zář 2015

5d po je brzo,ale zaj je dobře,že nemáš v sobě ten pregnyl,takže když si uděláš testik za týden,tak budeš vědět,že je to tehu a ne pregnyl

petanevesta
8. zář 2015

@bara183 já mám testů doma dost z ebay, tak asi pro svůj klid budu testovat např. od 7DPO každý den, před prvním těhu jsem to taky tak udělala 😉)

bara183
8. zář 2015

Tak to je jiná😉 aspoň se má člověk každý ráno na co těšit...🙂

alasek
10. zář 2015

Ahoj holky,tak jsem dnes dostala MS k narozeninám,2. IUI až za měsíc.. ☹ Držte se! 😉

ladyfox
10. zář 2015

Já byla včera na první konzultaci na CAR, nabrání hormonů, štítná žláza, zda nemáme žloutenku B,C , HIV či Sifilis..21 tého mě čeká kultivace a taky UTZ, zda mám vůbec ovulaci ...a pokud bude vše ok, v říjnu jdu na první IUI. Hormony mi zatím žádné lékař nedal. Musím říct, že pan doktor je super - lečí nás v Natalartu v Plzni.Všem držím palce ať to vyjde.

xoriska
10. zář 2015

Tak holky, huráá ! Včera jsem dostala MS, dneska byla na krvi. Od zítra začínám brát Clotilbegyt a 21.9. jdu na UZ , zda se vytvořil nějaký dominantní folikul 🙂. Je to na moje narozky, tak to snad výjde a pak byla inseminace 🙂 . Jinak nemáte někdo zkušenosti s cestování do karibiku v těhotenství ? Kdyby to vyšlo,tak 30.10. jedeme na svatební cestu....

bara183
10. zář 2015

@petanevesta tak coooooo?? 🙂

petanevesta
10. zář 2015

@bara183 zatím nic, jsem teprve 7DPO 🙂) to čekání je ale mazec ☹ chodím dost často čůrat a jsem víc unavená, tak kéž by to něco značilo 🙂)

merope
10. zář 2015

@xoriska No, já bych to v takto raném těhotenství neriskovala. Ale jinak to nevadí.

xoriska
10. zář 2015

@merope No my už právě zrušili naši první dovolenou , když jsem zjistila, že jsem těhotná 2 týdny před odletem... Do ted jsme s maželem ještě nebyli na žádné dovolené a máme na konec října zakoupenou svatební cestu... Určitě se na to zeptám doktora až tam za 2 týdny pujdu a uvidíme ...