Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

atlhea333
6. bře 2016

@karlos12 Děkuji za zkušenost. Problémy mi to v práci asi dělat bude... Snad se s kolegyní nějak domluvím... Na tohle jsem právě dosud moc nemyslela a teď mě to napadlo, tak jsem chtěla vědět, jak jsou na tom ostatní. Mám takovou práci, kde mi v tom sice nikdo bránit nechce, ale ne vždy za sebe najdu náhradu...
@darinka84 Mě to čeká úplně poprvé, tak v tom ještě nejem tak sběhlá, ale jdu tam v pondělí na odběr krve (2. - 5. den cyklu) a pak UTZ kolem 10. dne a pak se teprve bude asi vědět, zda se bude oplodňovat nebo jak... tak se mi právě zdá, že je těch návštěv docela dost...

A jak to maj vůbec vaši muži? Nevím, jestli je to ve všech CAR stejné, ale u nás chtějí partnera u každého IUI, aby předal čerstvý vzorek 🙂 Taky ho chudáčka asi čeká peklo v práci...

karlos12
6. bře 2016

@atlhea333 To přeji hodně štěstí, u nás byl manžel kolem 10 hod dát spermie, já měla kolem 13 hod přijít na IUI, protože to máme asi hodinku, jezdíme spolu a jsme v Praze půl dne.Ale chtěla po manželovi kontrolu jména a tak na stříkačce před " sexem " 😉 .Fakt jsem ráda za propustky, jinak bych si asi rvala vlasy, rušit to kvůli službám už fakt ne. Snad Ti někdo zaskočí.U nás to holky ví, takže mi vychází max. vstříct , jsou zlaté 🙂

darinka84
6. bře 2016

@karlos12 no jsem ve zkušebce ale pak půjdeme do ivf..tyhle pokusy ted vnímám jako zttratu času...beru prednison, sex jen s ochranou a pokusy jen v dobe ovulace...tak jeste mame zkusit asi dva tři měsíce takže to akorat dospeje ke konci zkusebky, konec pokusu a IVF..ale už se těším čoveče taky mam pocit že se nic neděje

darinka84
6. bře 2016

@hanulkavelunka dělám v kanclu takže pracuju hlavou, marodit určite neplánuju, co vím tak spousty ženských při nenáročných pracech nebyly na neschopnece, ale samozřejme se uvidí jak zareaguje telo, to dopředu mě nikdo neřekne...ale práce mě vcelku baví a i to človeka pak rozptýlí..

darinka84
6. bře 2016

@atlhea333 nevím jak jinde a co vím tak jen u spermiogramu je možné nosit vzorek z domu a že by třeba zamražovali na IUI jsem neslyšela takže určite v den IUI tam partner musí...ale pokud nedojíždíte jako třeba my 60km tak není problém aby to rano odevzdal a odjel do práce 😉

merope
6. bře 2016

@atlhea333 Slyšela jsem i o možnosti to sperma zamrazit, ale jsou to šílené peníze navíc. Nicméně jak píše darinka84 - není problém dorazit do CAR už vyloženě na brzy ráno a odevzdat (on je tam trošku problém s papíry, aby podepsal, že se vším souhlasí, je to jeho a tak) - teoreticky lze opravdu jen odevzdat vzorek (tzn. vyzvednout krabičku předem), ale z vlastní zkušenosti nedoporučuji (když jsme to tak jednou dělali kvůli zkušebce, vyšel fakt špatný spermiogram, snad nejhorší, co jsme kdy měli).

atlhea333
6. bře 2016

@karlos12 Týjo, tak to my to máme zlaté, protože bydlíme jen kousínek od města, kde je CAR. Já teda dojíždím do práce zhruba 40 km, takže to není časově zrovna pohůdka lahůdka, ale můžeme se dopravovat jednotlivě 🙂 A taky si nedovedu představit, že bych kvůli práci musela pokusy odkládat... Sobě přeju, ať vyřeším ty záskoky a tobě nekonečné propustky (a nebo spíš ať už to tam je, že 😀 )

atlhea333
6. bře 2016

@darinka84 Jé, přítel jezdí do práce na 5.45, to byl teda vzorek, takhle brzy ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale má to ve stejném městě, kde pracuje, takže snad bude mít možnost si odskočit na chvilku... sice je ještě ve zkušebce, někdo tady o tom mluvil, ale snad bude mít vedení soucit 😉

atlhea333
6. bře 2016

@merope To jsem taky už slyšela, že to není úplně ono nosit vzorek z domova... No jsem na to moc zvědavá...

A ještě mě tak napadá, když jste tady všechny tak zkušené, na IUI se chodí na konkrétní hodinu podle toho, jak mají v daný den v CAR čas a nebo je to s ohledem na stav folíků a tak?
Díky, vaše zkušenosti jsou k nezaplacení! :*

hanulkavelunka
6. bře 2016

@atlhea333 podle velikosti a i casu
A podle jejich casu planuji cas na pregnyl
U me to nacasovali krasne
Car Zli

atlhea333
6. bře 2016

@hanulkavelunka Aha, takhle podle všeho... dobrá... nakonec, já a přítel jsme jen genetičtí dárci, miminko nám dělá paní doktorka, tak co bychom se nepřizpůsobili 😀 😀 😀 hlavně, když to dopadne dobře a do konce roku budeme mít mrňouska... kééééžby! 😅 😅 😅

gufunka
7. bře 2016

@katkavfr ahojky nn nevadilo 🙂 ale stejne mu vybraly jen 2 ze ☹ ted cekam a doufam ze se to podari ☹ Jinak pak přímo IVF

gufunka
7. bře 2016

Ahojky holky kdy jste testovaly po IUI jsem cela nervozni z toho cekani co bude dekuji :-*

darinka84
7. bře 2016

@gufunka myslím že mě řekli po pregnylu 12 den od IUI ale ja ani netestovala, bud to dostaneš nebo ne 😉

elis86
7. bře 2016

@gufunka mělo by se za 14 dní....jsem po druhé IUI a zase nic ☹

elis86
7. bře 2016

@hanulkavelunka myslíš že je lepší jít na IVF po létě-jde mi o ty pařáky v létě,jak se to dá zvládat s těma hormonama...práci mám taky v kanclu,tak to snad bude ok.

gufunka
7. bře 2016

@elis86 to mě mrzí nàm řekly nakonec že druhou už nám neudělají že je to zbytečné že tak teda už fakt nwm ☹ o pråzdninåch nås čeká IVF ☹ Takže musíme našetřit!!!

hanulkavelunka
7. bře 2016

@elis86 my byli posl.tyd v srpnu a dalo se to a asi je jedno
Holky je mi smutno a cekat 11 dni to je des a hlavou se mi honi myslenka ze to stejne zas nevyslo
Jsem jen hrozne podrazdena a kde co me vytaci a z utrogestanu me sem tam pichne dole

darinka84
7. bře 2016

@hanulkavelunka ani nevím co na to napsat ale za to vím jak se cítíš..mě vždy zvedne naladu období před ovulací a než to dostanu..musíme prostě bojovat a být smířené..prostě to tak brát a zkusit být štastné i tak..třeba že jsme jinak zdravé a máme skvělého chlapa ..najít něco pozitivního v našem životě.

hanulkavelunka
7. bře 2016

@darinka84 pak se ale uklidnuji tim ze prece z 5 folikulu 19 az 20 mm a jednim 17mm 2 dny pred iui s vyskou sliznice 8 a 150mil s 27% progr.spg proste musi aspon 1 vyjit kdyz mame genet,imuno i amh i hsg i hsj i Hp vse ok
No ne?

darinka84
7. bře 2016

@hanulkavelunka teoreticky bych měla byt těhotná už dávno..všechny vysledky mame ok... 😠 prostě josu věci mezi nebem a zemí a ty nikdo neví..musíme zkusit být štastné i tak. ale mysli pozitivně ještě není důvod hned po IUI být negativní

hanulkavelunka
7. bře 2016

@darinka84 po 4 rokach?? A kazdy mesic marneho cekani? A dr ti rika ze nevidi duvod kdyz mame 1 ditko 6let
Ja uz si tim prosla tolikrat a v hloubi duse verim,preci jen ted jsou nej folici a prf tim jen 1 max 2 ale spermie byly jen 4% ted 27% a velmi dobra koncentrace az po nevydarenem ivf zjistili manzovi zanet a ikdyz jsme meli ISCI tak to nevyslo. Tak ted za 11 dni se uvidi,jinak v zari ivf
Dr mi dokonce rekl ze bych mu mohla asistovat jak mam vse nastudovane ale po tolika zkusenostech,kdo by nebyl 😄
Nejsem negativni jen si tim kratim cas a verim

hanulkavelunka
7. bře 2016

Jo a taky pri ivf jsem mela sliznici 13,8 a to uz je zas moc a ted je 8 😀
Vse musi na sebe navazovat a staci jedna chyba a uz je to marne.

darinka84
7. bře 2016

@hanulkavelunka my marně čekáme od roku 2012 😉 taky nikdo neví proč

hanulkavelunka
7. bře 2016

@darinka84. A co vse uz mate za sebou?'stimulujes pri iui?

hanulkavelunka
7. bře 2016

@darinka84 a jake vysetreni mate za sebou?

darinka84
7. bře 2016

@hanulkavelunka jo při IUI me davali clostil...mame všechny možne testy, vše ok.., IUI, ja se zajímám i o příčiny duševní když to tak řeknu, takové ty mezi nebem a zemí, ale mame za sebou i čaje, homeopatiky, ted cvičím hormonální jogu...

hanulkavelunka
7. bře 2016

@darinka84 uz to ctu takze imuno je u vas problem
Nam v Praze na repro imuno nenasli nic a zadne leky neuzivam jen pul tbl.tydne dostinexu na mirne zvys.prolaktin ale ten je uz taky ok

darinka84
7. bře 2016

@hanulkavelunka ja mam pul tablety prednisonu, ale třeba moje dr říkala že takovy mírne pozitivní vysledky ma každá druhá ani o tom neví protože otehotní..takže to nevidí jako problém.minuly tyden mě dr říkal že proste se sejde více faktoru a i když testy vychází dobře tak se nedaří a oni nemají už co testovat ☹ že to tak prostě někdy je

gufunka
7. bře 2016

Ahojky je tady někdo komu se podařilo otěhotnět hned po prvním IUI?