Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mummy88
9. bře 2015

ahoj holky! Jsem ráda, že je tu nějaká diskuse i ohledně IUI. Nám se 2 roky nedaří. Dlouho jsem se odhodlávala a přemlouvala, jsem zastánce přírody a přírodních metod.. ale už bylo dost čekání. Věřím, že nám to k miminku pomůže a nezanechá to na něm žádné následky 🙂 určitě už se k nám těší! 😀 Jdu příští úterý na UTZ, takže počítám, že 19. nebo 20.3. na to vlítnem. 🙂 Držím pěsti všem!

lloupacek
9. bře 2015

@korticka mela jsem to ted v unoru taky trosku bolestivejsi a chytlo se to! Ale nedopadlo to. Kazdopadne mnoho stesti. Nebylas v pronatalu praha?

korticka
9. bře 2015

@lloupacek dekuji ti ;) ja jsem bohuzel z ostravy.... 🙂
Tehotna jsem nikdy nebyla...ted zkouyime 2 iui...pak jeste jedno a pak laparka...bohuzel ani pan doktor me nenabil optimismem, kdyz mi delal 2 inseminaci tak mluvil jakoze 10 dni utrogestan a az pprijdou menses tak se mam objednat na dalsi pokus 😒 zadne takove ze si mam udelat test nebo nevysazovat utros....proto jsem i tak pesimicka asi ;)

lloupacek
9. bře 2015

@korticka nenech se ovlivnit lekari. 🙂 ty jsi cekatelka a budouci mama. Cim vic tomu budes verit a budes v poho tim lip. U nas je doktorka ktera mi opakuje jak jsem stara a jak uz musim
Jit do ivf a jak jsem cekala s otehotnenim a ted mam smulu a podobny kecy. O takovych lidech si myslim svoje ale rozhodne me nezlomi. 🙂

peanutka1888
9. bře 2015

Holky,nebojte,vyjde nám to všem,musíme myslet pozitivně.Já byla dneska na iui,bylo to tedy taky bolestivejsi..ty předtím jsem ani nezaregistrovala..No my to zas asi prosvihli,ovulka byla nejspíš vcera..

korticka
10. bře 2015

@lloupacek a ty navštěvuješ taky CAR? inseminaci nebo ivf?
no některé doktory fakt zabít....já taky nejsem nejmladší-33 v květnu letos, sice ten můj dr pořád říká vy jste ještě mladá, to máte spoustu času 😀
ale podvědomě tě ti doktoři stejně připravujou že jinak než ivf to nepůjde, přitom co čtu spoustu holek ani to ivf nepomohlo, nebo nakonec otěhotněly přirozeně

korticka
10. bře 2015

@peanutka1888 ahojki...a doma jste to nepojistili před iui? třeba to vyjde 😉

annna79
10. bře 2015

@peanutka1888
myslíš,že by byla dříve po pregnylu?Doktor mi říkal, že za 36 po píchnuti bude ovulka a pak mají 11-12h na to vpustit mršky.Dnes jsem byla na ultr. A ve čtvrtek jdu na 3 a poslední IUI pŕed IVF .
Taky jsem myslela, že bychom měli tulení dnes, ale prý už nemáme až ve čtvrtek.Tak snad nám to všem teď na jaře vyjde.

lloupacek
10. bře 2015

@korticka ahoj, já chodím do car rok ... do ted 4 x IUI z toho dve se chytly, ale neudrzely. a na dalsi cyklus jdu na prví IVF
🙂

korticka
10. bře 2015

@lloupacek a nezjistili ti proč se ti nechytly?jestli třeba nepomůže něco na udržení nebo tak... já mám třeba PCO
věřím že se ti to hned povede tentokrát 😉 mě čeká ještě poces laparky...pak nějaké iui možná, ale spíš šetřím na to ivf....přece jen jsem slyšela od ostatních 15-20000,-
ale šance je daleko daleko větší 😉

lloupacek
10. bře 2015

@korticka hele ja to nechci moc zkoumat, zatim u nas zadny problem nenasli, ale je fakt, ze treba imuno nam nedelali, takze nevim. po 4 iui uz jsem docela ready na ivf. je na case. je mi 37. 🙂
moc se na to tesim, o uspechu jsem presvedcena🙂
zvolime ICSI a prodlouzenou kultivaci a myslim ze se vejdem do 25 tis, ale muze to klidne vysplhat az na 30. uvidime. tech par tisic nahoru dolu uz je myslim jedno, hlavne, kdyz se zadari. ja mela laparky dve vloni. jedna po mimodeloznim, kdy mi vzali vejcovod a druha v listopadu operace myomu. pri te mi skoukli i druhy vejcovod zda je pruchodny a vse je ok.

peanutka1888
10. bře 2015

@annna79 No já byla v pátek 9.den cyklu folikul měl uz 17cm,dr mi chtěla udělat iui druhý den,ale byla sobota,takže nic..nechali to na pondeli,s tím,že v sobotu v šest si mám píchnout dvojitou dávku pregnylu..No a když jsem šla v po na to iui,tak už tam folikul nebyl...No ale my se vykaslali na půst a vlitli na to v sobotu večer. Asi jsme neměli kvůli spermijkam,ale zkusili jsme to tak,protože jsem přesně tušila,že to tak bude..

peanutka1888
10. bře 2015

@korticka pojistili..Tak uvidíme..já už jsem taky pesimista..oba jsme v poradku i imunity. vysetreni máme ok,ale nikdy jsem neotehotnela..Tak si říkám co je špatně..a kdy jdeš na další pokus?

korticka
10. bře 2015

@peanutka1888 tak ja doufam ze to ted vyslo 🙂 cekam na test, nekdy za tyden ;) tak drzim pesti taky at jste to pojistili dobre 🙂)))

jitkacross
11. bře 2015

Ahoj holky, dnes jsem byla na ultrazvuku 11 DC jsou tam dva 19 mm folici 🙂. Dostala jsem pichanec pregnylu a v patek na IUI tak mě držte palečky ;)

korticka
11. bře 2015

@jitkacross moc moc držím plalce.... 😉

zofielinda
11. bře 2015

Testovala jste některá? Jak to vypadá? Já mám testovat až příští čtvrtek

zirafka82
11. bře 2015

@zofielinda já budu testovat až v pondělí 🙂

peanutka1888
11. bře 2015

@korticka jasný,teď to dopadne 🙂

peanutka1888
11. bře 2015

@jitkacross budu na tebe myslet a držet palce 🙂

peanutka1888
11. bře 2015

@zofielinda já až tak za 12 dní,to čekání je hruuuza 🙄

annna79
11. bře 2015

@peanutka1888
Tak to bych nerada snad vydřži do zítra.včera jsem byla na prventivce a od te doby hnědě špiním.Nevite jestli to nebude mít na zítřejší IUI negativní dopad?

peanutka1888
11. bře 2015

Já si myslím,že ne..budu držet palce!!!no dodržovat by se to mělo,to je pravda..na druhou stranu,říkají,že se to má zkusit normální cestou ob den..snad vydrží,kolik už měl folikul cm?

korticka
11. bře 2015

Ja budu testovat az tak pristi utery-streda...to budu 14DPO...
@zofielinda to budeme testovat skoro spolu 😉 .
.ja po iui spinila ale ted uz to preslo..jsem strasne nafoukla Ale to z tech hormonu...a bricho obcas citim...vcera hrozna krece...snazim se na to spis nemyslet...a kdyz tak jakoze uz to vlastne vyslo :D :D

peanutka1888
11. bře 2015

@korticka o ono to vyjde🙂

mery41
11. bře 2015

čím jste stimulovali před IUI ,nejčastěji se používá clostík,ale zajímalo by mě ,zda někdo i něčím jiným?díky

korticka
12. bře 2015

@mery41 já Letrozol....a super! žádné bolesti jak po Clostilu ani přestimulování.... 😉
2 tablety 5-9DC

annna79
12. bře 2015

@korticka
Mohu se zeptat jak špinila? My jsme dnes po IUI a ještě doma jsme to pojistili a já si potom všimla ,že se mám nasáklou slipovku takovou vodovou krví.A cítím levou stranu i při sexu jsem to cítila až to bylo nepříjemné.

korticka
12. bře 2015

Ahoj..
@annna79 ..ten den jsem mela takovy ruzovy hlen.asi z ovulace nosila jsem vlozku a pak za dva dny hnede spineni jako pred ms ktere prestalo po dni ;)

jitkacross
12. bře 2015

@annna79 ahoj ja jsem před dvěma rokama taky po iui spinila je to tim jak je děložní cipek hodně prokrveny a při zavádění katetru o nej mohly jen štrejchnout a pak to trochu krvácí třeba i dva dny