Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

venda01
1. bře 2016

@hanulkavelunka já jdu také v pátek, zítra pregnyl, v pátek IUI,manžel měl 47 mil. a z toho 22% pohyblivých. Jeden folík máme 16 mm a jinak myslím 2 folíky 10 mm, budeme si držet pěsti

hanulkavelunka
1. bře 2016

@venda01 a kam jdes do Caru?
To je supr,ja mam zitra 2. utz folikulu tak jsem zveda jak to bude na patek nachystane
Manzel mel pri tech 3 iui a 1 ivf jen 4% ze 119mil a pak zjistil zanet ten je ted zaleceny a ted ze 148mil ma 27% tech progresivnich ok spermii.
A mas nativ nebo stimulaci??
Drzim palce

leni09
1. bře 2016

@hanulkavelunka No, testovat mam za dva dny a jsem z toho celá netrpělivá...pořád se sleduju, ale nemám vůbec žádný příznaky, tak si myslím, že nic... Bylo to naše první IUI..jsme tedy úplně na začátku, i když jsme se přirozeně snažili dva roky... Manžel má výsledky čím dál tím horší, tak snad to stihnem, dárce opravdu nechceme...

leni09
1. bře 2016

@katkavfr MS měla přijít dneska a zatím nic, ale beru duphaston, tak si myslím, že to je tím... Testovat mám když nepříjde MS 3.3., ale jsem z toho jak na trní...

venda01
1. bře 2016

@hanulkavelunka Chodíme v Brně na Obilňák a ty? Měli jsme to stimulované, mám PCO, takže folíky samy nerostou, musíme je popohnat. Mám za sebou 1IVM v Repromedě a 1 IUI.

nevesta172
1. bře 2016

@gufunka prblem je u me, mam pco a bez hormonu se nic nedeje ... manzel ma vysledky dobre ;)

nevesta172
1. bře 2016

@darinka84 mas pravdu :D presuneme delani deti do laborky a sex si nechame jako poteseni :D

hanulkavelunka
1. bře 2016

@venda01 tak jelikoz jsem ze Zlina tak Car Zlin
A jsem na tom stejne jinak mame vse ok

hanulkavelunka
1. bře 2016

@hanulkavelunka nemam pco u nas nebyla nalezena pricina ale injekcema musime popohnat folikly

hanulkavelunka
1. bře 2016

@nevesta172 to je napad
Mit sex jako poteseni. . . . 👀

katkavfr
1. bře 2016

@leni09 nooo tak to už by tam určitě byl duch dnes 🙂

gufunka
1. bře 2016

@leni09 ahojky tak to jste na tom lépe mi nemáme ani milion ☹ zítra jdeme hned na druhý pokus tak snad jinak držím pěstičky 🙂

venda01
1. bře 2016

@gufunka Nemusí být milion,stačí i jen jedna k oplodnění. Držím pěsti.

katkavfr
2. bře 2016

@gufunka prosímtě a to celkem nemate ani milion ? A na iui to nevadilo?

leni09
2. bře 2016

@katkavfr No, tak jsem zkoušela ráno testovat a samozřejmě nic.... No a tenhle měsíc nám IUI nevyjde, protože jsem já i manžel jsme zrovna v práci,když by se na to mohlo jít... takže další měsíc nic... ☹ 😒

leni09
2. bře 2016

@gufunka Taky moc držím palce 😉 Já jsem ráno testovala a nic... Tak uvidím příště... ☹

hanulkavelunka
2. bře 2016

Tak 3 folikuly v levo 20,2 mm a v pravo 19,5mm
Sliznice 8
Vse nachystane,dnes pregnyl a v patek 4.pokus iui
Ze 149milionu 27% progresivnich
Takove vysledky jsme jeste nemeli tak snad ze by konecne prislo stesti 🍀

hanulkavelunka
2. bře 2016

Od zitrka jdu marodit jsem nachlazena dr mi da neschopenku mam narocnou praci tak budu doma v klidu tehotnet 🍀

katkavfr
2. bře 2016

@leni09 to mě mrzí ale měsíc uteče jako nic a dočkal se neboj 😉 já budu vědět co se bude dít až 9.3.... dnes spermio a právě 9teho jdu ke gyn a podle výsledků hp a spermia uvidíme. .. já mám totiž duchy na testech bez mě před ms I po ms a fakt hezké. .. takže nechápu. ...

hanulkavelunka
2. bře 2016

@katkavfr duchy nebo i ruzove dusiky mam taky na testech a nejhorsi je fialovy mamatest ty mi ukazuji duchy porad

venda01
2. bře 2016

@hanulkavelunka Tak to je krasně nachystané. Držím pěsti.

katkavfr
2. bře 2016

@hanulkavelunka já nám fakt krásné růžové // hlavně na dr.max 😉 mámatest sem nikdy neměla 😂😂

atlhea333
2. bře 2016

Ahoj devcatka,
taky se pridam do skupiny... dneska jsme byli s pritelem na prvnim pohovoru v CAR a jeste tento mesic podle vseho dojde na iui. Absolutne nevim,co mam cekat. lekarsky nam to samorejme pani doktorka vysvetlila,ale jake to bude skutecne, cekani, jestli se to povedlo... vite o nekom, komu se iui zadarilo?

katkavfr
3. bře 2016

@atlhea333 ahoj já osobně teprve čekám na na různé výsledky a pak se uvidí jestli iui ano nebo ne.... ale jsem na fcb ve skupině kde jsou holky kterým se za dařilo hned napoprvé ale i holky kterým až na po 6.... je to různé. ... každopádně testovat tt doporučuji až 14 den po zavedení někdo má ducha už 10 ty den a někdo až 15ty....

atlhea333
3. bře 2016

@katkavfr Jo jo, pořád je to sázka do loterie, ale je fakt, že pocit, že se o to stará někdo další, je ohromně uklidňující... jako by najednou za mé těhotenství byl zodpovědný někdo jiný 😀 😀 😀 A osobně si myslím, že pokud mě nebude do testování nutit doktorka z CAR, tak si počkám až na krev, protože těch zklamání s jednou čárkou už jsem zažila tolik, že už nechci...
Spíš mě zajímalo, jestli to lidově řešeno funguje... přijde mi, že nejvíce se mluví i IVF či ICSI a ta inseminace se mi zdá trochu v pozadí, ačkoliv je to relativně přirozenější způsob...

katkavfr
3. bře 2016

@atlhea333 mě to všechno přijde o náhodě. ... někomu vyjde iui nebo ivf hned někomu to trvá. ... tak uvidíš ;)

katkavfr
3. bře 2016

@atlhea333 nám došli výsledky spermia dnes a řešit to budu s gyn až 9.3 tak smě zvědavá 😉

elis86
3. bře 2016

Testuju zítra 13.den po druhé IUI....příznaky žádné,takže asi nic a čeká mě průlchodnost vejcovodů,imunologie a další lahůdky 😖

atlhea333
3. bře 2016

@katkavfr Držím pěsti 🙂

katkavfr
3. bře 2016

@atlhea333 děkuji no spermio není žádný zázrak jsme pod hranicí normálu. ... tak doufám ze vitamíny pomůžou 😊