Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lenickaslunicko
20. dub 2016

@blauen Takže si IUI platíš??? U nás v Olomouci máme 6 pokusů zdarma, léky zatím žádné nemám, takže ani nevím, kolik se doplácí. Tak MS mám dostat v pondělí, tak uvidím. Ale zkusím se testnou už o víkendu. Strašně málo holek tady psalo, že se jim to podařilo hned napoprvé, tak uvidíme. I když najdeme ty dvě //, tak vyhráno ještě nemáme.

blauen
20. dub 2016

@lenickaslunicko už v pondělí MS, tak to máš asi kratší cyklus o hodně. Já mám MS dostat až příští pátek. My platíme 3.000,-Kč + ještě léky jako utrogestan to zvlášt. A kdy jsi byla přesně na IUI já ve čtvrtek a v pátek.

lenickaslunicko
20. dub 2016

@blauen na IUI jsem byla ve středu, mám sice cyklus 28-30 ale ovu mám až 17 den... trošku se mi to posunulo, nejspíš stresy nebo nevím. V pondělí jsem byla právě na ult, ale poslali mě domů, že mám přijít ve stř, takže ve středu teprve podle ult to bylo vše nachystané...

darinka84
20. dub 2016

@lenickaslunicko ty chodíš do FNOL Olomouc??..já taky..taky jsme byli ve Zlíně a utekli jsme z tama...nám nechtěli udělat ani IUI a hned IVF..a to jsem tenkrát neměla kromě laparky a spermia manželového nic..a problém není zjištěn doteď...ale ze Zlína utekli i naši známý a ve fakultce hned se podařilo..

blauen
20. dub 2016

@lenickaslunicko taky mám cyklus 28-30, teď spíš až 30-31 protože se mi ta MS pomalu vždy rozjíždí a to nemám prý počítat (špinění) za MS...tak mi pichli pregnyl ve středu a ve čtvrtek jsem byla na IUI a ještě ve čtvrtek proběhla ovulace což jsem i v noci na sobě pocítila a ráno v pátek to dr. potvrdil, ale měla jsem ještě jeden pěkný folik do kterého jsme taky vkládali naději. Tak uvidíme.

lenickaslunicko
20. dub 2016

@darinka84 super, tak se tam třeba potkáme 🙂 jj, hned nás nutili do IVF, aniž by jsme měli všechny testy hotové. S manžou jsme se domluvili, že zkusíme počkat a zkusíme ty vitamíny atd a to se panu doktorovi vůbec nelíbilo. Byl potom jak vyměněný, řekla bych dokonce nepříjemný a arogantní. To nás odradilo... FN Olomouc nám domluvila manžova sestřenka, těm se před 4 roky podařilo hned na poprvé z IUI a to rovnou dvojčátka.

lenickaslunicko
20. dub 2016

@blauen jj, musíme věřit že to bude dobré a taky budeme maminkami 🙂

lenickaslunicko
20. dub 2016

@darinka84 Můžu se tě zeptat, když nevíte jaký je problém, půjdeš na tu laparku???? Jsem s doktorem domluvená na 3 IUI a pokud se to nepodaří ani na 3 pokus, tak ta laparka mě nemine..

darinka84
20. dub 2016

@lenickaslunicko už jsem byla na laparce asi před rokem a půl...taky genetika, imuno..já mám teď poslední pokus s prednisonem a pak jdeme na konzultaci na IVF...předběžná kalkulace 15tisíc..což není taková hruza 😖

lenickaslunicko
20. dub 2016

@darinka84 jj, taky nám to tak říkal. Celou dobu jsme léčili manžu, aby měl lepší sperm. a nakonec to dopadne asi tak, že budeme řešit mě. Uvidíme jak se to vyvrbí 🙂

nita1984
21. dub 2016

Kočky, tak začínáme cyklus, jehož "vrcholem" snad IUI a prosperující těhotenství

valeri10
21. dub 2016

@nita1984 Ahooooj já už bych měla jít příští týden. Snad se nic nezvrtne, cyklus se mi nezblázní a opravdu k tomu dojde. V pondělí jdu na utz tak snad tam folík bude. V poslední době mi tělo šlape jak hodinky tak aby se to teď nezvrtlo. Nervy týden před akcí co budu dělat až bude po a budu nečekat ms 😀

nita1984
21. dub 2016

@valeri10 naprosto chápu. Já dneska po odberech, příští čtvrtek UTZ jak reaguje tělo na clostik. Tak uvidíme

lenickaslunicko
21. dub 2016

@valeri10 ahojky, tak to si myslí asi každá žena jaké to bude nebo nebude. Já mám po IUI víc jak týden, cítím se dobře, občas mě bolí břicho, ale dá se to. Doporučuji si najít nějakou zálibu, aby člověk na to pořád nemyslel. Vždycky si říkám, že co se má stát, se stane. Držím palečky 🙂

nita1984
21. dub 2016

@lenickaslunicko ehm 😀 V práci trávím deset, dvanáct hodin denně, doma mám tři aktivní psy, se kterými se věnuji sportům, barák na kterm je práce jak na kostele a k tomu řešíme hypotéku... myslím, že toho mám toik že víc už nejde a stejně na to dokážu myslet 😖 nějak se asi neumím zaměstant tolik abych dokázala "nemyslet".... už te%d se nemůžu dočkat příštího čtvrtka...

lenickaslunicko
21. dub 2016

@nita1984 jééé, super, tak to máme podobné 🙂 akorát teda mám jenom jednoho pejska, ne tři... takže taky jsi taková aktivní žena jako já 🙂 🙂

valeri10
21. dub 2016

@nita1984
@lenickaslunicko Tak to já jsem v práci taky cca deset hodin denně a na víkendy jsem si našla vedlejšák, ale na dítě myslím pořád 😀 😀 😀 . Už mi chybí jen ten pejsek, kterého bych moc chtěla, ale chci ho na zahradu, ale ta zatím není hotová (zatím jen bahenní lázně bez plotu) 😀

elis86
21. dub 2016

Holky kdy se nasazuje clostik? Ovoluju, každý měsíc je vidět vajíčko a kromě pregnylu nic nedostávám.

blauen
21. dub 2016

@elis86 to záleží jak ti to určí dr. každý to má jinak já brala 3-7 DC 1-0-1.

elis86
21. dub 2016

@blauen protože jsi správně neovulovala? nebo proč se nasazuje

nita1984
21. dub 2016

@elis86 hele, já ovuluju v pohodě a stejně jsem ho dostala...

elis86
21. dub 2016

@nita1984 hm to je zvláštní, nepřijde mi že moje doktorka dělá maximum,žádný test genetiky,imunologie, průchodnost jsem si objednala sama...

lenickaslunicko
21. dub 2016

@elis86 tak to je zvláštní, protože bez těchto testů by nás ani na IUI neposlali... Asi to má každý lékař jinak...

nita1984
21. dub 2016

@elis86 kam chodíš? To já jsme teda max spokojená. Na první náv%stěvě hned odběry manželovi mě vyšetření. Dneska jsembyla na odběrech já dělali mi všechny žloutenky, HIV, štítnou žlázu, imuno, genetiku... asi miliardu položek. Clostík mi napsal hned že je na podporu ovulace a tím se nic nezkazí a nařídila mi objednat se na UTZ kvůli sledování ovulace a pak posvištíme na IUI.... fakt spokojenost za mě

nita1984
21. dub 2016

@lenickaslunicko já jsem příšerný workoholik... ořád něco dělám a proto mě pak dostane, když mi někdo řekne.. to se musíš zaměstnat, nemyslet na to...

elis86
21. dub 2016

@nita1984 ISCARE Praha,moje gynekoložka je napůl i tam...imunologii mi řekla že se dělá až po nevydařené IVF,což nehodlám podstupovat dokud nebude vše ostatní. Mám jen krev před půl rokem a spermiogram, ted průchodnost.

elis86
21. dub 2016

@lenickaslunicko slyšela jsem že imuno je hodně drahá a neradi na to posílají,ale nehodlám platit za IVF když je problém třeba v základu

nita1984
21. dub 2016

@elis86 hele, já za jeden test doplácela 500Kč (nějaká genetika), ale řekla jsem, že chci mít vśechno. Dáme jedno IUI a pokud neklapne, půjdu na tu neprůchodnost kontrastní látkou.

elis86
21. dub 2016

@nita1984 taky klidně doplatím,ale odbyla mě s tím,že imuno se dělá až po neúspěšném IVF...na prlůchodnosti tou látkou jsem byla, nic moc příjemné,ale dá se. hodně štěstí

lenickaslunicko
21. dub 2016

@nita1984 jj, taky to tak mám... ostatním se kecá..