Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

hanulkavelunka
26. dub 2016

@wwerru ja 2 iui pak ivf pak iui a to bylo biochem.a ted dalsi iui
A problem zadny. . .

nita1984
26. dub 2016

@atlhea333
@wwerru jen tři? Pojišťovna hradí šest ročně.... to mě trochu děsí, já IVF nechci, chci zkoušet co nejdýl IUI než to vyjde

hanulkavelunka
26. dub 2016

Vse je jen na vas
Nikdo vas nemuze nutit

wwerru
26. dub 2016

@atlhea333 nevysvetlil nam to nikdo. Akorat rekli ze uz by to pak nemelo moc smysl. Podle me maji nazor takovy ze pokud se to nepodari na potreti tak uz je to zbytecny zbova zkouset.

hanulkavelunka
26. dub 2016

@wwerru a to mate se stimulaci leky nebo injekcema?

wwerru
26. dub 2016

@nita1984 no ja to taky nechapu proc jenom 3..do IVF se me taky moc nechce protoze mam adenom na jatrech a kvuli tomu me nemuzou moc stimulovat asi je nejak minimalne..ale kdyz hradi 6 pokusu tak se na to zeptam jestli bysme nezkusili vic pokusu.Diky za info 😉

hanulkavelunka
26. dub 2016

@wwerru pokud se nedari v normalnim cyklu,muze se pomoci k ovulce clostilbegytem ten muzete max 6 cyklu za zivot,pokud na clostil nereagujete,jsou tu injekce menopur nebo merional na tyto injekce pulku prispivaji pojistovny ale jen pulku z jejich ceny. Takze ????

wwerru
26. dub 2016

@hanulkavelunka u me je vetsi stimulace nemozna takze me davali jen clostylbegyt a pak pichli dva dny pred IUI pregnyl a ted beru Gynprodyl..

hanulkavelunka
26. dub 2016

@wwerru tak je to bezne
A ivf proto,ze je to pro car vyhodnejsi. . . z iui moc kc od pojistovny nemaji

hanulkavelunka
26. dub 2016

@wwerru imuno je ok?
Necekala bych,stejne vas to nemine ale samozrejme vam preju aby to vyslo jak jak chcete.
Ja uz toho mam za tech 5 let cekani dost za sebou i s pauzama ale cary vas nemuzou nutit a 6 pokusu iui za rok je dane to jen dr chce vytriskat vic kc a nekteri to tak maji 3 iui a hned ivf
Je to jen na vas

nita1984
26. dub 2016

@hanulkavelunka já jsem rozhodnutá, že do IVF nejdu. Mám za sebou první cyklus clostíku a jak to se mnou mává, to je masakr. Větśí stimulaci bych fakt nedala

nita1984
26. dub 2016

@wwerru no, já jsem sice zdravá, ale když vidím, jak se mnou mává clostík, nechci nic dalśího, je to pro mě masakr

wwerru
26. dub 2016

@nita1984 to chapu. Tak drzim pesti at se podari IUI ☺

nita1984
26. dub 2016

@wwerru ve čtvrtek mám UTZ tak uvidíme co nám řeknou, jestli bude první IUI už tenhle cyklus...

wwerru
26. dub 2016

@hanulkavelunka vsechny vysledky ok jeste cekame na genetiku. Zatim budem zkouset iui nez bude vysledek.

wwerru
26. dub 2016

@nita1984 my jsme sli na IUI az v druhym cyklu pac v prvnim se nedostavils ovulace . Po clostiku normalne prisla hned prvni mesic 😉

hanulkavelunka
26. dub 2016

@nita1984 ja s manzelem jsme taky ok. A mela jsem menopur to bylo psycho ted mam merional a ikdyz je to to same je mi bajecne
Pri ivf byl gonal a taky celkem ok a pri clostilu mi taky nebylo ok ale temer zadna reakce. . . na kazdou ty leky pusobi jinak
Ale clostil vic jak 6 cyklu nikdo neda uz je to pak nebezpecne
Menopur s merionalem je ciste lh s fsh
Hodne stesti

blauen
26. dub 2016

@hanulkavelunka jakto že se muže clostylbet jen 6x za život. Mi ho nasadila na dva cykly gyndarka ted zase po 2 letech v caru a nikdo se me ani neptal kolikrát už jsem ho brala

nita1984
26. dub 2016

@wwerru
@hanulkavelunka no, uvidíme, co nám řeknou ve čtvrtek na UTZ...

wwerru
26. dub 2016

@blauen presne me taky gynekolozka pred par lety predepsala 2krat a v caru sem se ptala jestli nevadi ze sem ho uz mrla a rekli me ze nevadi..

wwerru
26. dub 2016

@nita1984 drzim pesti ☺ dej pak vedet 😉

atlhea333
26. dub 2016

@nita1984 Jasně, pojišťovna to hradí 6x do roka, ale ty tři to je doporučení od doktora, přesně jak píše @wwerru. Ale je to stejně vždycky jen na tobě.

wwerru
26. dub 2016

jeste jsem se chtela zeptat jestli nekdo berete nejaky vitaminy? Ja beru Femibion.

nita1984
26. dub 2016

@wwerru Listovku a B-komplex

hanulkavelunka
26. dub 2016

Clostilbegyt 6 menstr. cyklu za zivot tj pul roku max. A dr to nezjistuji a nekteri to daji i na dyl ale to uz upozornuji
Ctete letak a neco o clostilu . . .
Pa pa hodne sil a stesti

hanulkavelunka
26. dub 2016

@nita1984 fertipronu diky ni jsem po 3.iui otehotnela po 4,5 letech ale pila jsem to sem tam
Ted stimuluji na dalsi iui a piji 2 s.za den

hanulkavelunka
26. dub 2016

Pila jsem to sem tam a bylo to biochemicke tehot. Ale pokrok po 4,5 letech

zuzanaxx
26. dub 2016

Tak já jsem se rozhodla, zítra testuju. Od soboty mě bolí podbřišek, prsa, dneska se přidala bedra a vlastně celé tělo. Tak buď jsem těhu anebo se mi rozjela nějaká viróza...😉

blauen
26. dub 2016

Holky dneska večer 11-12DPO na me vykouklo toto, asi to neuvidíte, ale vidim tam dušíka, vím že to nemusí ještě nic znamenat, ale pro me je to jiskricka naděje.

zuzanaxx
26. dub 2016

@blauen super, já to vidím... 😉