Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katty77
16. kvě 2016

@juliemichal aha, no tak to seš tedy v hodně těžký situaci...

salenas
16. kvě 2016

@katty77 a o tom právě mluvím..jestli nemáš ultrazvukovou kontrolu,tak bych se clostíku bála,ale asi máte,ne ?

nita1984
16. kvě 2016

☹ ☹ ☹ 1DC, dal=sí měsíc za námi.... za deset dní výsledky stěrů a pak zjistíme, jestli už bychom se mohli zase začít snažit.... ☹ ☹ ☹

juliemichal
16. kvě 2016

@katty77 jj to máš pravdu to jsem docela ☹ já riskuji zdraví díky dítku... ale když něco chci tak musím mít je to u mě těžké ☹ jsem fakt nerorzvážná.

salenas
16. kvě 2016

@katty77 jo,tahle metoda,ale tam jen vezmou spermii a vpíchnout,až u té druhé,pisci ? Metody je výběr té nejkvalitnější

katty77
16. kvě 2016

@salenas aha, tak to jsme si nerozuměly... já automaticky předpokládám, že pokud někdo bere clostík, tak je pod dozorem lékařů. Já zatím nic neberu, mám pravidelnou ovulaci bez jakékoli podpory - dle UTZ prohlídek, ale uvažuji nad ním, ptž bych chtěla vyprodukovat více jak jeden folík, ideálně dva 🙂 a v tom si myslím, že by mi pomohl, ale je nutné vychytat to správné dávkování,...

katty77
16. kvě 2016

@salenas jj, tam se snad používá ještě nějaké medium, které stáhne ty nej spermie (nebo je naopak vyloučí, nevím) a pak se teprve vpichuje do vajíčka. My měli obojí a bohužel bez porodu (2x s pozitivním testem, ale nikdy to nedopadlo). Ale my jsme extrém, je málo párů, kterým se nezadařilo tak dlouho...

salenas
16. kvě 2016

@katty77 jo tááák,no právě tu pár holek psamo,že mají clostík,bez ultrazvuků a tak,třeba pět měsíců v kuse,od svého gynekologa..

salenas
16. kvě 2016

@katty77 je to dlouhý běh na dlouhou dobu,vid ☹

lussinka88
16. kvě 2016

@salenas jojo muj gynekolog. Rikal mi, ze to zkusime 3krat a pak zkusime 2 IUI (tvdil mi, ze kdyz mame dobry spermio tak IUI je zbytecny). Ja uz jsem z toho vycerpana. Dneska se chci domluvit v Pronatalu na IUI a kdyztak pak pujdem do IVF.

katty77
16. kvě 2016

@salenas aha, no tak brát Clostík bez UTZ je fakt hazard, do toho bych teda nešla... jj, je to hrozný, pořád člověk na něco čeká a nervuje se... Já už si ani nepamatuji, kdy jsem byla úplně v klidu a věčně nesledovala plodný dny.... jsou to roky sebesledování a i když si řeknu, že se na to tentokrát vyprdnu, tak to prostě nejde... nejde vypnout a nebýt tady koníka, tak se z toho člověk ani nevykecá, ptž rodina a okolí sice ví, že se snažíme a že to nejde, ale víc se o tom s nimi bavit nechci, je to blbé, ale musela bych už uhodit každého, kdo by mi řekl, že to chce čas a že na to nesmím myslet... a nic jinýho bych neslyšela, takže v jejich zájmu se o tom s nimi nebavím 😀 S manželem to probíráme, on je teda zlatej, ale ten ženský pohled a pocity lze sdílet zase jen se ženou... Tím nechci říct, že manžel trpí méně, ale je to jiný, přijde mi vyrovnanější... 🙂

blauen
16. kvě 2016

@juliemichal sluníčko, nelámej ještě hůl, třeba je opravdu ještě brzy, držím moc palečky! A když se nezadařilo teď, zadaří se určitě příště, vím že je to únavné ☹ možná tě aspon trošičku rozveselím jdeme od Dr. a máme srdíčko a bobišek je tam kde má být. 🙂

juliemichal
16. kvě 2016

tak holky je to tu 😀 jen doufám,že to pregnyl není 🙂 🙂

juliemichal
16. kvě 2016

@blauen jé tak to je super zpráva,jsem strašně moc ráda,že je u tebe všechno v pořádku a už máte i srdíčko moc moc ti to přeji 🙂 🙂

blauen
16. kvě 2016

@juliemichal jee, no vidíš, vypadly mi ted oči z důlku, to je superrr, moc gratuluji!!! To už nebude pregnyl!!! Parááááda

juliemichal
16. kvě 2016

@blauen jé tak to mi děláš radost,to jsem fakt moc ráda,že to už pregnyl nebude 🙂 🙂 já jak jsem se to dnes dozvěděla tak jsem se úplně rozbrečela a třepu se ještě teď 😀 a pěkně to odpovídá tomu kdy jsem byla oplodněná 😀 😀 jen se bojím,že to bude tak jak v lednu a přijdu o to,to doufám,že ne a bude všechno v pořádku 🙂 🙂

salenas
16. kvě 2016

@blauen tobě taky tfuj tfuj tfuj,at je i nadále vše ok ! Já zatím statečně testu odolávám 😀

salenas
16. kvě 2016

@juliemichal tfuj tfij tfuj,at je vše v pořádku !

juliemichal
16. kvě 2016

@salenas moc děkuji,snad bude 🙂 🙂

blauen
16. kvě 2016

@salenas děkuji moc, kdy máš testovat, nebo kdy se chystáš testovat? Držím palečky!!!

salenas
16. kvě 2016

@blauen ve čtvrtek,v pátek jdu na krev

katty77
16. kvě 2016

@juliemichal no vida!!! ty nás tady tedy šponuješ 😀 jednou jo, pak né a teď joooooooo!!!! Tak ať se tě mimi drží jako klíště až do ledna 2017 😀 😀

juliemichal
16. kvě 2016

@katty77 no to pídě mě taky hodně moc napínalo 😀 😀 a já ikdyž měla dnes pidi midi dušíka na tt jsem věřila v to,že se to nepovedlo a nakonec jsem se rozhodla si zajít koupit tento test,ale to mi taky dalo zabrat obešla jsem 5 lékáren a v té poslední ho měli 😀 😀 no a já si ho hned na wc v tescu udělala 😀 a toto na mě vykouklo,bulela jsem jak malá 😀 😀 a snad se bude držet jak klíště miláček malinký 🙂 🙂

katty77
16. kvě 2016

@juliemichal to je fakt paráda! moc gratuluji!!!!!!!!

juliemichal
16. kvě 2016

@katty77 moc moc děkuji 🙂 🙂 snad bude vše v pořádku 🙂 🙂

blauen
17. kvě 2016

@salenas tak to budu na tebe myslet a držet všechno co mám, ať to vyjde!!

wwerru
17. kvě 2016

holky zitra jdu na druhou IUI tak drzte pesti!

salenas
17. kvě 2016

@wwerru držíme!!! A bašti aspon šest dní ananas!

katty77
17. kvě 2016

@wwerru taky držím palce, ať to klapne 🙂 a jak píše salenas jez ananas, je na zavrtání mimíska. Taky jsem ho teď pět dní jedla a i když mi nechutná, doufám, že pomohl 😀 Ale musí být čerstvý, ne kompot!

blauen
17. kvě 2016

@wwerru držím palečky!! Já jedla ananas týden před a trošku i po, ale důležitější je po.