Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

donia
23. únor 2015

@akmitaf tak to jo, kdyz na me takhle myslite, tak to urcite dopadne 😅

annna79
23. únor 2015

@donia
O víkendu jsem myslela,že v úterý bych zkusila,ale teď nevím.Chtěla jsem volat do caru a stavit se ve středu pro clostík abych měla.Tak uvidím.

jitkacross
23. únor 2015

@annna79 ja jsem utrogestan brala a k blížící ms jsem vždycky začala špinit, ale při braní utrogestanu jsem to nikdy nedostala az po výsledcích krve jsem ho vysadila a az pak jsem dostala ms. On mě celkove nevyhovoval bylo mě z něho zle tak jsem pak brala duphaston. Ale je fakt když jsem otěhotněla taky jsem zaspinila tak byt tebou už bych si udělala test

donia
23. únor 2015

@jitkacross po tom utrosi ti nebylo dobre i kdyz jsi ho zavadela? Ja o tom cetla, ze je to sice mene, ale take byva spatne. Kdezto dr. mi tvrdila, ze kdyz se zavadi, nic neni. No ale myslim si o tom sve.

jankarica
23. únor 2015

@akmitaf
@donia No u jednoho si byla jitá na 100% a na druhé se koukala a říkala, že mezi nožkama má něco většího, že to holčička s největší pravděpodobností nebude🙂 A pak jsme se bavila se sestřičkou....a ona říká?" Já Vás lituju, oni to jsou sice teprve kluci, ale už jsou to prostě chlapi, i když jsou malí. Já mám doma 2 syny(13 a 19let) a řeknu jim, že je něco vlevo a oni čumí doprava....Když hlídám dcery sestře a já si tak odpočinu, to je tak fajn....že ony ty holčičky myslí....narozdíl od chlapů" 😀😀😀...Tak to u nás v baráku bude pravděpodobně 2holky a 5chlapů🙂( i s našima🙂

jitkacross
23. únor 2015

@donia ano záviděla jsem ho jen jednou jsem ho spolkla a to byla hruza. Při zavádění se mi hrozně motala hlava, ale tak az jsem si musela sednout vždycky tak za půl hodiny po zavedení. Ale nebylo to tak od začátku az po několika cyklech me to tak začalo a ještě jsem furt spinila.

donia
23. únor 2015

@jitkacross aha. No ja prave cetla, ze to dela hodne holkam spatne, motani hlavy a blbe od zaludku, i kdyz ho zavadeji. Pritom dr. tvrdila, ze nee, prave proto se zavadi, aby to nebylo. No, kdo to nechce slyset, tak neuznava, ze. Ona ta moje vubec nechce slyset vic veci...

annna79
24. únor 2015

@jitkacross
Dnešní test negativní a špinění nikde.Utroš už jsem nevzala ať se ve čtvrtek MS dostaví a jde se na další kolo.
Už jsem z toho otrávená.

adydejka2609
24. únor 2015

Vcera odpol.jsem si dělala test,kdy duch vystoupl víc jak minule,tentokrát ho viděl i manžel...celou noc jsem se tesila,ze ranní test bude pozitivní a byl sněhobílý,ani náznak ducha..
:'( třetí den od zpoždění.....

lloupacek
24. únor 2015

@adydejka2609 to mi ani nerikej!

treti den od zpozdeni? kruti brko .... budu doufat, ze se to jeste vyvrbi. kamaradka mi zrovna rano psala, ze ona musi zasadne testovat odpoledne, ze z ranni moci ji to ukazuje duchy a odpoledne ma čáry .... zkousela jsi i ruzny casy?

adydejka2609
24. únor 2015

@lloupacek zatím pouze ráno a odpoledne kolem 16hod.,jinak ti moc gratuluju ke krasne čárce a moc ti drzim palce!!! ;)

jitkacross
24. únor 2015

@lloupacek jee zesilila tak držím palce🙂 a budeš ještě testovat?

jitkacross
24. únor 2015

@annna79 to čekání je otrava a známe to, ale jednou se dočkáme všechny 🙂

annna79
25. únor 2015

@jitkacross
Dnes jsem si byla pro poslední clostik a od konce března kdyžtak IVF krátký program a 21-25 tis.

lloupacek
25. únor 2015

@annna79 od konce brezna znamena od 2 DC az to dostanes? ta penize to uz vis predem jo, a platili jste zalohu?

nowe
25. únor 2015

@annna79 ahojda a to mas vycerpane pokusy pres pojistovnu? Ze to vis takhle dopredu.

jitkacross
25. únor 2015

No ja když jsem šla na Ivf tak jsem dostala ceník a tam mě zakrouzkovali co budou dělat nebo na čem jsme se domluvili.

adydejka2609
25. únor 2015

Holky tak dneska se rozjela menstruace, měsíc pauza a pak další iui....co se da dělat,moc moc se držte a přeju všem pozitivní testiky

lloupacek
25. únor 2015

@adydejka2609 tobe hodne stesti do dalsiho pokusu kocicko. a navstevuj nas obcas, kdyz budes mit chut.

annna79
26. únor 2015

@jitkacross
Přesně tak jak říkáš.Zakroužkovali a řekli s čím máme počítat.Doufám,že vyjde poslední IUI i když nám řekl,že většinou se už pak nepovede občas čtu tady,že se zadaří. I na 3pokus.Zkusit se to ještě musí.

jitkacross
26. únor 2015

@annna79 ahoj čim vic opakování IUI tim se šance zvyšuje
A mě to před 2,5 rokem vyšlo právě na potřetí. Tak držím palce 🙂

annna79
26. únor 2015

@jitkacross
Jj, děkuji.Dneska měla dojít MS a nedošla.Doufám, že zítra dojde .

zirafka82
2. bře 2015

Ahoj holky, nechystáte se někdo dnes na IUI? My jdeme odpoledne 🙂

jitkacross
2. bře 2015

Ahoj já pokud bude vse ok tak jdu az příští týden ;)
@zirafka82 držím palce 🙂

zirafka82
2. bře 2015

@jitkacross Dekuji, tak to take budu drzet palce 😀

jitkacross
2. bře 2015

@zirafka82 budete se nějak šetřit po iui myslím tim třeba se tolik netahat s dítětem? 😊

zirafka82
2. bře 2015

@jitkacross dneska a zítra jo, to mám manžela doma, pak uvidíme 🙂 ale budu se snažit dceru tolik nezvedat, není úplně nejlehčí 🙂

jitkacross
2. bře 2015

@zirafka82 no právě, že moje dcerka už taky není peříčko a pořád na mě visí😆. Muj manžel si vezme taky den volna a pak no nevím jak to budu dělat. Vim, že žádné omezení po iui není, ale proc tomu trochu nepomoct že 😊

zirafka82
2. bře 2015

@jitkacross kolik je dceři? Te mé jsou 3 roky a je taky z IUI, povedla se hned napoprvé 🙂

zofielinda
2. bře 2015

Ahojky, jsem dnes po IUI