Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nowe
1. dub 2015

@zoufalkaolomouc ahojik, my 3 roky. Jj to dojíždění a samé testy děs. Taky jsem si to říkala, že na to kašlu. Po prvním nezdaru byla psychika v tahu. Dost mě to vzalo ☹ bylo mi to líto ale jinak to zatím nějak extra nehrotim. Šílená a posedlá žena být nechci 😀

zoufalkaolomouc
2. dub 2015

za jak dlouho vyprchá pregnyl 5000jednotek? na netu jsem vyčetla dost rozdílné informace 😒 vy jste testovaly nebo čekaly na menstruaci zda dorazí?

jitkacross
2. dub 2015

@zoufalkaolomouc já nevydržela a ted u prvního iui jsem dělala test 12 den a byl tam slaboucky duch a to bylo tedy 14 den od pregnylu 😠 . Ale když jsem otěhotněla před 2 lety tak 12 den tam byla už čárka ne moc silná, ale žádný dusik.

adydejka2609
2. dub 2015

Zdravim vsechny,po prvnim nevydarenem iui a pauze skrze cysty jsem zpet,10.4. Nas ceka dalsi iui,uz uzivam clostik a budu cekat..tak jsem plna ocekavani....vsem preju moc moc stesti!!!

zoufalkaolomouc
3. dub 2015

@adydejka2609 držím pěsti ať to klapne!! a tu cystu jsi měla z toho clostilu??je to prý nežádoucí účinek někdy..a mě teď dr. řekl, že mám nějaké mikrocystičky, ale nemám to nijak řešit tak nevím :-/

korticka
3. dub 2015

já teď stimulovala Clostibegytem a ve středu na utz mi řekl že nevidí nic dominantního ☹ dneska mám mít iui, tak nevím jako, jestli mi to udělá takhle naslepo tak mám zas další pokus v čudu....
a v květnu teda laparka....už to mám naplánované 😒

serenna30
3. dub 2015

@korticka a ti chce dělat IUI ikdyž tam není folík? nechápu....Ale víš jak, i zázraky se dějí 🙂

serenna30
3. dub 2015

@korticka já jsem dnes 30 DC, 8 DPO, zítra zkusím test, ale příznaky hovoří jasně, mrcha už je na cestě 😢

korticka
3. dub 2015

@serenna30 no tež se mi to zdá jako marný pokus zbytečně...ted jsem po iui a říkal že tam je plno malých 😒
no nic nasazuju 15dc utroš a jedu na další stimulaci opět Letrozolem
tobě držím palce....;)

serenna30
3. dub 2015

@korticka taky držím palce, třeba dorostou a spermijky počkají, nikdy nevíš....stát se může všechno, v tom je ta příroda skvělá 😉 Však to zkoušejte i přirozeně pak... 😉 Děkuju, ale je to opět klasika, dneska už mírně špiním, takže nedělní mrcha je jasná.
Kam jdeš na to laparo, a co ti budou všechno při něm dělat?

zofielinda
3. dub 2015

@korticka kam chodíš? Já tenhle cyklus taky neměla dominantní folikul, jen ty malé, tak příští cyklus s clostilbegytem. No přijde mi to jako opravdu IUI naslepo..., ale jasně nějaká naděje je

korticka
3. dub 2015

@zofielinda do eurofertilu v Ostravě, ten Clostilbegyt mi právě moc nezabírá, příští cyklus beru zase Letrozol s tím jsem měla folikul jako víno 🙂 i když to nedopadlo //
ani mi neřekl jestli mám píchnout pregnyl když tam nemám foliky.

@serenna30 jj chápu, tak jede se dál, nesmíme klesat na mysli. já dneska odcházela od dr. a smála se...už se jen směju 🙂
na laparku jdu v květnu a bude mi nařezávat vaječníky-tu slupku....říkal že to hodně holkám pomohlo otěhotněnt pak i přirozeně, nebo jen s minimální stimulací 😠 tak už aby to bylo 🙂

jitkacross
3. dub 2015

@adydejka2609 také mě asi čeká iui toho 10.4 jdu ve středu na Uzv tak uvidíme na kdy to naplánuji ☺

markyska82
6. dub 2015

Ahoj holky.Nemáte některá Clostilbegyt?Stále sháním.Díky za nabídky

jitkacross
7. dub 2015

Ahoj holky doufám, že vás chlapy dostatečně vymrskali 😀. Mě teda jo. Jinak dneska jsem byla na Uzv a sliznice 9mm a foliky 14,15,18 mm a iui mě čeká v pátek ☺ a co vy?

zoufalkaolomouc
7. dub 2015

@jitkacross tolik folikulů?? a to mohou být z toho trojčata pokud by dozrály všechny? Já čekám na víkend a buď to dostanu a nebo budu dělat test, ještě nevím, se to vyvrbí...ono už to nějak dopadlo takže je to buď a nebo 🙂

zoufalkaolomouc
7. dub 2015

a nevím teda jak bych se měla cítit pokud by to vyšlo, nepozoruji na sobě nic :-/

jitkacross
7. dub 2015

@zoufalkaolomouc no mám spíš strach, že v ten pátek to bude pozdě je to 13 den v ten pátek. No já vždycky něco cítím když jsem otěhotněla tak jsem se cítila jako po každém jiném iui 😕😆

zoufalkaolomouc
7. dub 2015

@jitkacross a kolikátý den cyklu máš ovulaci?Já od13-15 den. ted naposledy jsem si říkala, že už bude taky asi pozdě. Na inseminaci jsem jela až 16DC, den před tím jsem si dělala ovutesty a už nebyl pozitivní. A i přesto ten 16 DC tam byl nádherný velký folikul.A navíc říkali, že i kdyby nebyl tak pokud se udělá IUI do 24hodin po prasknutí folikulu tak je to v pořádku.

jitkacross
7. dub 2015

@zoufalkaolomouc tak 14 až 15 den v nestimulovanem cyklu mívám ovulaci. A dnes 10 den cyklu 14,15,18 mm zítra pregnyl a v pátek 13 den cyklu iui

hahebu
7. dub 2015

Ahoj holky! Máte po IUI nějaké léky?? A špinily jste po zákroku? Díky 🙂

zoufalkaolomouc
8. dub 2015

@hahebu nešpinila a léky nemám. jen pregnyl injekci v den IUI..

korticka
8. dub 2015

Ahoj holky...já byla po šmigrustu víc politá vodou než vyšlehaná 😀
na iui jsem byla v pátek 3.4 to byl 13dc, ale doktor říkal že nemám žádný dominantní folikul jen hromadu menších 😒 takže // neočekávám a hned jsem 15dc nasadila utrogestan aby příští cyklus stihla pěkně zas před tím prodlouženým víkendem, a pak koncem května laparka-už to mám skoro naplánované

nowe
8. dub 2015

@hahebu ahojik, já jsem si zaváděla Utrogestan. Ty nic nemáš?

nowe
8. dub 2015

@korticka nikdy neříkej nikdy. Právě proto se to třeba povede 😉

nowe
8. dub 2015

@jitkacross ahojik mě čeká IUI zítra a pro mě to je 14DC ale to nějak nehrotím, protože mám cyklus nepravidelný. Jinak včera na utz sliznice 7 a folikuly 19,14,12. Tak uvidíme co z toho bude 🙂 jednou to klapnout musí. A kolikátý máš pokus? Budu ti držet palečky 😉

hahebu
8. dub 2015

@nowe prý normálně nedávají nic po IUI, ale napsal mi Utrogestan 0-0-2. Akorát jsem ho zavedla hned ten večer v den IUI, nevím, jestli jsem tam neměla udělat den pauzu ☹ Doktor sice o pauze nic neříkal, ale jestli to náhodou nezastavilo ovulaci, kdyby náhodou ještě neproběhla. Ale den předem jsem píchala Pregnyl, takže snad už bylo po ní. Nevím proč, ale mám nějak v hlavě, že Utrogestan stopne ovu?

nowe
8. dub 2015

@hahebu já brala 1-0-1 a žádnou pauzu jsem taky nedávala. Má udržet těhotenství, o ovulaci nic nevím. Přečti si příbalový leták jestli tam o tom něco je.

jitkacross
8. dub 2015

@nowe teď půjdu na druhý pokus. Zítra ti budu držet palce musí to vyjít 😉

hahebu
8. dub 2015

@nowe tak pokud jsi hned v den IUI taky nasazovala Utrogestan, tak to asi doktoři vědí, co dělají 🙂 Já ani nevím, proč jsem měla tuto domněnku v halvě 🙂 Já na IUI byla poprvé, před tím 2x IVF + 2x KET, u toho je plno léků a všech omezení, takže jsem z toho minimálního ruchu okolo IUI taková rozpačitá 😀