Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jitkacross
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc no ono záleží jestli se snažili doma a pak párkrát šly do Caru nebo to v Caru řešili od začátku. Já myslím, že to jde ve většině případech jsou programy darcovstvi...většina to vzdá kvůli psychice. Aspoň tak to vidím já i z mého okolí. Pokud se nevzdas tak děti mít určitě budeš věř mi 😉

jitkacross
13. dub 2015

@adydejka2609 v pátek druhá iui měla jsem tam 18mm a nějaké menší, ale jak naschvál jsem od čtvrtka nachlazena tak polehavam a nevím no...😐

adydejka2609
13. dub 2015

@jitkacross ja si myslim, ze pokud nemas horecky tak to bude dobry...🙂 drzim palce 🙂 at je to ok :D

adydejka2609
13. dub 2015

Nechodite nektera do eurofertilu?

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

holky děkuji za povzbuzení. Asi tím, že o tom nikdo neví, nemám s kým si o tom promluvit. Nechci stresovat manžela, tak dělám, že jsem nad věcí, ale nejsem. Bolí to pokaždé, když se dozvím kdo další je zase těhotný ☹
tak na mě asi padla depka..

adydejka2609
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc taky me takova depka nekdy popadne,chodim k psycholozce tam se nebojim rict vse.Manzel pocita i s variantou ze dite mit nikdy nebudeme..ja se te myslenky nevzdam...snazime se od svatby 4 roky...spontanne a za posledni rok s pomoci lekaru..

nowe
13. dub 2015

Ženy, nás teeeda bylo teď na iui ☺Doufám, že nám to výjde. Držím palce, dejte pak vědět jak to dopadlo a kolikátý pokus 😊

korticka
14. dub 2015

@adydejka2609 já chodím do eurofertilu 😉

adydejka2609
14. dub 2015

@korticka fakt?ja taky :D a jsi spokojena?

korticka
14. dub 2015

@adydejka2609 celkem jo...dr.Jaroš je sice takový...zvláštní... 😠 no musela jsem si na něho zvyknout no 😵
hlavně se tak tváří pořád že jedině on má pravdu...no a já býk...se s ním musím pořád přít, nedej bože že mu řeknu že jsem někde něco četla 😀 ....to mi hned zakázal i číst 😝 😀

kvinta111
14. dub 2015

Ahoj všem,jen bych vás chtěla povzbudit,přítel ma pomalý sperma,po roce snažení a hormonů,clostylbegyt,pregnyl a všechny možný doplňky jsme byli nuceni jít na inseminaci,přirozeně nebyla šance,první inseminace se nezdařila,bylo to zklamání,ale co mohl člověk čekat,když je úspěšnost jen 10-15%,na druhou inseminaci jsem šla s velkou nadějí a přáním,aby to vyšlo,vzala jsem si ten den dovču,bych nebyla ve stresové práci aby se početí podařilo a ono to opravdu vyšlo! Nevěřila jsem těhu testům,pze jsem měla křeče jak když to mám dostat,pozitivní test byl 31 den a pak ještě výraznější 38 den. 14dní mám potvrzené těhu,srdíčko ještě není,takže snad se brzy ukáže a bude vše ok. No snad jsem vám vznesla trochu pozitivního očekávání a přeji všem,aby se těhu příští pokus podařilo!

nowe
14. dub 2015

@kvinta111 fakt, tak to je super! Gratuluji 😊 my teď po 2.iui čekáme a taky jsem měla dovču. Furt doufám. To jsi mě hned nakopla 😃

hahebu
14. dub 2015

@kvinta111 hezký pozitivní případ, děkujeme! A přejeme hodně štěstí v těhu 🙂

adydejka2609
15. dub 2015

@korticka poprve jsem sla na doporuceni do gyncentra na doporuceni...ale byla jsem moc zklamana...pak jsem sla do eurofertilu a prvni konzultace mi taky prisla "zvlastni" ale ted jsem spokojena...
Ja jsem ryba takze spis tak proplouvam :D

adydejka2609
15. dub 2015

Jinak dneska po dalsim iui....zbyly mi asi tri velke folikuly...tak uvidime....cely den jsme si zprijemnily nakupem obleceni a posezenim u dobreho jidla 🙂..
Jak pokracujete vy?

korticka
16. dub 2015

@adydejka2609 takže chodíš k Jarošovi jo? on je takový divný trochu no, takový já mám pravdu jenom já, ale že mi jednou řekl tohle a pak na to zapomněl a pak zase mi řekl uplně něco jiného, nebo že mi uplně zapomněl nechat píchnout pregnyl a kdybych si nevzpomněla ještě v autě že! ....no přijde mi to tak samo jak mě Clostilbegytem ,,léčil,,můj gynekolog a to jsem si myslela že když už člověk chodí na takovou kliniku tak by se mu tam měli trochu věnovat a ne zapomínat na dávkování léků atd.....zdá se mi že to tam tak berou jak na běžícím páse a trochu zapomínají na určité věci a nedělají to uplně svědomitě, takže zatím moc spokojená teda nejsem, ale zatím to měnit asi nebudu 😠

korticka
16. dub 2015

@adydejka2609 já dnes ms....a stimuluju od 5dc letrozolem 😉

adydejka2609
16. dub 2015

@korticka jojo k Jarosovi chodim...sla jsem k nemu, protoze jsem na netu cetla dobre ohlasy...oproti Lachcinovi z gyncetra...ktery se tvaril jako kdybych byla svab..nedej boze kdyz jsem se zminila o laparoskopii...sla jsem od nich tenkrat z hlouby duse NESTASTNA tak bylo prijemnejsi prostredi v eurofertilu.Asi kazdy doktor neco...co nadelat 🙂

adydejka2609
16. dub 2015

@korticka a jdes na iui?ktery pokus?

korticka
16. dub 2015

@adydejka2609 já měla iui loni 1x a letos potřetí....tak snad to vyjde a nakonec na tu laparku nebudu muset 🙂

adydejka2609
16. dub 2015

@korticka pred ivf bys sla na laparku?

korticka
16. dub 2015

@adydejka2609 no tak ivf pořád ještě v plánu nemám, a laparku mi doporučuje na pco, říkal že s tím má dobré zkušenosti když se trochu ty vaječníky naříznou, tak pak lépe fungujou....ale říkal že mezi tím můžem klidně ivf naplánovat, ale já si to ještě šetřím...až tak půl roku po laparce...uvidím jak to zafunguje 😉

adydejka2609
16. dub 2015

@korticka taky mam pco....o laparce nic nerikal...rikal ze jeste jeden pokus iui do tretice a pak by se preslo k ivf :| tak nevim....taky se mi ihned nechce do ivf....priste se ho na to zeptam 🙂

korticka
16. dub 2015

@adydejka2609 jj zeptej, to víš oni z toho ivf mají prachy, tak tě do toho budou více cpát než do laparky, z které má prd 😠 mě o tom říkal i můj gynekolog o té laparce a je s tím dobrá zkušenost při pco právě...

korticka
17. dub 2015

Stalo se vám někdy že jste po vysazení Utrogestanu jen špinily? přitom na ultrazvuku říkal že sliznici mám pěknou 😒

hahebu
17. dub 2015

@korticka já před menses špiním vždy, tak 3 dny. Ať mám Utrogestan nebo ne.

korticka
17. dub 2015

@hahebu hmm...já právě to potřebuju už dostat kvůli další stimulaci, aby se stihla, protože mi to ted blbě vychází zas na to volno ☹
tak ještě asi počkám, pokud se to nerozjede do neděle 😠
minulý cyklus s utrošem přišla ms hned bez špinění...

hahebu
17. dub 2015

@korticka špinění jako menses pro stimulaci se nepočítá, tak mi to bylo řečeno u nás v CARu, až opravdové krvácení. Mně to tak blbě vyšlo na Silvestra, takže jsem jeden měsíc brala Clostík zbytečně, v den Dé bylo v CARu zavřeno ☹ Tak když ti to náhodou vyjde na svátek, tak to aspoň můžete zkusit sami doma 😉

korticka
17. dub 2015

@hahebu já vždy 1dc volám do CAR a se setřičkou plánujem datum pro iui, abych to právě nejedla zbytečně 😉

hahebu
17. dub 2015

@korticka sestřička podle 1. DC ví, kdy půjdeš na IUI? To máš tak přesnou ovulaci?