Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

xoriska
26. zář 2015

@krmv fakt? Tak to je super 🙂 já už chci aby bylo za týden to bude 13 dní, tak snad tam něco bude..

krmv
26. zář 2015

@xoriska To cekani je nejhorsi.

martinek14
26. zář 2015

Cekani je silene.Nechci testovat kazdy den jeste kdyz vim ze bych mela pockat tech 14 dnu ale zvedavost je silnejsi

martinek14
26. zář 2015

@krmv parada

xoriska
26. zář 2015

My jsme teď na víkend pryč v pondělí jedeme s malou na Výlet a pak jdu pryč c dcerou, takže do úterý to bude ok, ale pak to bude hrozne...

martinek14
26. zář 2015

Taky budu muset vymyslet nejaky program at mi to utika

krmv
26. zář 2015

@xoriska To cekani je nejhorsi.

xoriska
26. zář 2015

To Teda ano, mám pocit, že už dva měsíce jen čekám... 😁nejdřív na menstruaci pak jestli zabraly léky a je folikul a teď zda to vyšlo... Ale stejně si říkám, že je minimální šance aby se to povedlo na první pokus...

martinek14
26. zář 2015

Musime doufat.Ja mam uz druhy. A na dalsi bych uz nejradeji nesla a sla rovnou na ivf

bara183
27. zář 2015

@adydejka2609 Ahoj, já jsem měla 14x menopur a dominantní měl také jen 18 mm,také sem dostala pregnyl a povedlo se 🙂 takže možné je všechno i s 18mm. 🙂

adydejka2609
27. zář 2015

@bara183 ahooj 🙂 tak to je dobra zpráva 🙂 🙂 tak třeba to vyjde i me 🙂 a mooc gratuluji k těhotenství a at je vse dobré 🙂

martinek14
28. zář 2015

Pribirate po utrogestanu?

xoriska
28. zář 2015

@martinek14 Já přibírám po všem... :/ za 3 týdny 4 kg nahoře, je to děs.... Ale co, pokud se zadaří, tak to za to stojí a pak se ty kila zase shodí ;)

martinek14
28. zář 2015

Jo to urcite!Ale stve me to pekne jsem cela nafoukla

xoriska
28. zář 2015

@martinek14 To mi povídej ! Chodila jsme ještě 5x za týden cvičit a během chvilky jsem vypadala jako ve 4 tém měsíci... Nejhorší je, že prostě nedopnu žadné kalhoty .

martinek14
28. zář 2015

@xoriska no snad to aspon budu k necemu?Bojim se ze to ale opet nevyslo.Zadne priznaky nemam.Ani prsa me neboli

xoriska
29. zář 2015

Holky měla jste některá pregnyl 5000 v tělě ještě 9 den ? V pátek jsem si dělala test a už čárka nebyla skoro vidět, v sobotu bych řekla test čistý. Manžel mě donutil udělat test a je tam znovu slabě viditelná čárka, takže se tu raduje , že budeme mít mimčo, ale já si myslím, že je to ještě hrozně brzy a že to může být ten Pegnyl...

krmv
29. zář 2015

@xoriska Kazdy to wa jinak.kazde telo pracuje jinak.ja vim ye ho mam v tele 10dnu takze test delam nejdrivdm 12dpo.drzim pesti

xoriska
29. zář 2015

@krmv Já jsem si to myslela, že to muže být mnohem déle 🙂 Ted chudáka manžela zase vrátit do reality, jelikož ten už vybírá jméno ...

martinek14
29. zář 2015

Ja si v nedeli delala test a duch tam byl jen kdyz jsem to hodne natocila a zadivala.Dnea je tam hodne pekny duch do limitu.Muze to byt tehu?Kdyz v nedeli uz ani videt nebyl a dnes tak krasny

martinek14
29. zář 2015

Ja myslim ze mame sanci.Prece pregnyl nemuze stoupat ale klesat no ne?

petanevesta
29. zář 2015

@xoriska
@martinek14 pokud vam holky duch sili,je to tehu a ne Pregnyl..ten naopak vyprchava z tela 😉 mam to overene od prvniho tehu s dcerkou..to byl ve mne Pregnyl do 9dpo,pak nic a znovu to zesililo,tak jsem se mohla radovat 😉 takze gratuluju 😉

bassetlady
29. zář 2015

ahojte, tak se k vám přidám. pokoušíme se už od ledna. Od srpna s pomocí lékařů, dostala jsem 3x Pregnyl na řízení ovulace ale jinak vše přírodně - a zatím neúspěšně. Už minule mi doktor nabízel inseminaci. Ale trošku mě zaráží, že ještě ani přítele nehnal na spermiogram. dneska jsem to dostala, takže příští týden nás to asi čeká. máte někdo zkušenost, že se jde na IUI bez předochozího vyšetření spermii?

martinek14
29. zář 2015

@petanevesta ja si test delala v nedeli a uz tam skoro nic videt nebylo.Musela jsem to ruzne natocit.Dneska krasny duch.Ale bojim se.Prijde mi to brzo dnes je tyden po iui

martinek14
29. zář 2015

Nebo v nedeli byl ten test nejaky vadny a dnes to je fakt jeste pregnyl.Jsem dnes tyden po iui a pregnyl byl v pondeli 1000 jednotek.Boze to jsou nervy

bara183
29. zář 2015

@xoriska já sem měla 10000 a 9dpo už čistě bílo 10 dpo už byl duch 🙂 takže určité je možné,že se to povedlo a radost je oprávněná🙂

martinek14
29. zář 2015

Zitra jdu na krev ale to je jen neco pro doktora a dalsi tyden mas uz jid na hcg.Myslite ze by mi zitra udelali uz i na hcg kdyz jim reknu ze mam ducha?

bara183
29. zář 2015

Zkus se zeptat a uvidis 🙂

xoriska
29. zář 2015

No mě to příjde strašně brzy 9 DPO , aby bylo něco vidět na testu... Každopádně jsem si ted dělala jiný a tam nebylo nic, takže asi to byla nějaký chyba a nebo nějaký citlivější test, který ještě zaznamenal ten pregnyl i když na obou bylo , že ukazují od stejné hodnoty... Ale nějak si opravdu naděje nedělám

bara183
29. zář 2015

@xoriska Jako je pravda,že každé tělo se s pregnylem vyrovná jinak. Ale jak už sem psala já z 10000 jsem neměla už nic. Já sem si to nechtěla moc pripouštět a čekala jsem na hCG v krvi. Delala. Jsem si každý den test protože jsem tomu nechtěla moc věřit😀 a nervy pracovaly,ale vždy sem se alespoň trochu uklidnila🙂 Každopádně držím palce🙂