Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

martinek14
1. říj 2015

Holky ja se tak moc bojim ze to je jeste ten skaredy pregnyl ☹ mela jsem 10000 jednotek.Jeste to klidne muze byt

xoriska
1. říj 2015

@martinek14 Já jsem měla těch 5000 a včera ráno, tedy až cca po 2 minutách a na světle , tam byla pidi čárka, dnes už teda vubec nic, ale je mi jasné, že to Pregnyl byl... Ráno mě začaly bolet prsa , ale fakt to ničemu nepřikládám, mám v sobě ted tolik hormonu za poslední měsíc jako nikdy... :D

martinek14
1. říj 2015

@xoriska musime cekat nic jineho nam nezbyva

martinek14
2. říj 2015

Dnes na testu slabsi jak vcera pidi duch.Asi mam v sobe fakt tak dlouho pregnyl je to 11 a pul dne ☹

martinek14
2. říj 2015

@xoriska ahoj tak co testovala jsi dnes?

xoriska
2. říj 2015

@martinek14 Ano a opět nic... :/ už 3tí den mám uplně bílo a fakt si nedělám naděje , že to vyšlo. Do toho moje kamarádka , čeká dvojčata a má už chlapečka , ted miminko ani neplánovala, takže je naštvaná... To je fakt strašně nefér, že lidi , co děti nechtějí je mají hned a my nic...

krmv
2. říj 2015

@xoriska treba to vyjde jeste.nadeje musi byt. me sewduch udelal az 14dpo

xoriska
2. říj 2015

@krmv Fakt ? Já jsem dnes 11 den po IUI, tak to mám ještě 3 dny ... 🙂 Ale stejně už v to moc nedoufám, spíš se ted soustředím na svatební cestu kam jedeme na konci měsíce a budu ráda, pokud stihneme druhé IUI ještě předtím, jinak až za 2 měsíce...

krmv
2. říj 2015

@xoriska taky jsem tomu nedavala uz nadeje. drzim pesti

martinek14
3. říj 2015

Nedelala jsem si test rano ale az dopoledne myslite ze by to mohlo mit az takovy vliv?Neco pidiho tam vidim ale zda to neni jeste pregnyl nevim

xoriska
3. říj 2015

@martinek14 Já jsem si dnes také dělala test až cca v 9 a když sem si natočila test na světlo, tak jsem tam něco " možná " viděla. Ale spíš mám už z těch testu vidiny a chci tam i to co není ... :D Ale držím palečky, at třeba zítra už na testu máš jasně // ;)

martinek14
3. říj 2015

@xoriska Dekuji ja tobe taky preji stesticko.Docela me pobolivaji vajecnik na prave strane

xoriska
3. říj 2015

@martinek14 Byla jsem si ted koupit testy v Maxovi , jelikož mi příjdou nejlpřesnější, doma jsem měla jiné... Udělala ho ted a je tam krásný duch . Ani tomu nemužu uvěřit, zítra si jdu koupit clear blue at mám jistotu...

krmv
3. říj 2015

@xoriska tak towje skvele,gratuluji

xoriska
3. říj 2015

@krmv dekuju, porad se mi tomu nechce věřit,že by to vyšlo na první pokus 🙂

petanevesta
3. říj 2015

@xoriska super,moc gratuluju 😉

bara183
3. říj 2015

@xoriska suupeeeeer,mám radost i za tebe🙂 Vše je možné 🙂

xoriska
3. říj 2015

@bara183
@petanevesta dekuju, ještě bych se neradovala, zítra udělám clear blue a ten to snad potvrdí když budu 27 DC 🙂

martinek14
3. říj 2015

@xoriska Super gratulace.Jsi me navnadila taky bych si zasla koupit ale nemam kde

chilli009
3. říj 2015

Ahojky holky, mám za sebou 2.IUI a neúspěně, bohužel. Jednou z toho bylo mimoděložní ( odebrán vejcovod) , podruhé dorazila MS, teď ale jedeme další kolo a ve čt jdu na UTZ a snad v pondělí IUI a to už doufám a věřím, že výjde. Všem co to vyšlo moc gratuluji a doufám, že se tento cyklus připojím k těhulkám 😵 .

@xoriska pozor na ten digitál, má citlovost 25 a tudíž, pokud jsi krátce těhu, tak nemusí ještě nic ukázat, počkala bych s ním třeba ještě dva , tři dny a udělala klasiku / moc gratuluji

xoriska
3. říj 2015

@chilli009 Já jsem to ted četla v návodu. Chtěla jsem dělat zítra, ale jelikož píší , že ukazuje jen 24 hod. tak budu dělat až v pondělí, pokud tedy na tom klasickém budou hezky už // . Jen doufám, že to nebyl omyl testu a ráno tam vubec něco bude... Jinak moc přeju aby to vyšlo i tobě. Kamarádka také měla mimoděložní a přišla o vejcovod, no a ted má po třetím pokusu doma skoro 2 letého chlapečka ;)

xoriska
3. říj 2015

@martinek14 Moc držím palečky at to výjde a opravdu doporučuji ty testy od dr. Maxe , jsou nepřesnější . 🙂

chilli009
3. říj 2015

@xoriska neboj testík bude i ráno pozitivní, testy od dr.Max jsou spolehlivé , držím pěsti. Jinak já doufám, že bude tento cyklus ovu na správné straně, abychom mohli na IUI a věřím, že to už klapne a vše bude vpořádku.

martinek14
3. říj 2015

@xoriska Dekuji moc.No budu muset pockat az do pondeli.Doma mam nejake z netu.Cely den me poboliva bricho picha v pravem vajecniku a i zada.Doufam se se mi meblizi MS

xoriska
3. říj 2015

@martinek14 ty z netu mám taky, myslela jsem, že už se mi jen dvojí čárky jak jsem to pozorovala a snažila si ji tam vnutit, tak jsem odpoledne koupili tyto a byl tam dusík 🙂 mě zacalily před dvěma dny hrozne bolet prsa, což neznám a ráno o pul 6 mu vzbudila bolest podbřišku, taky jsem myslela, že to bude MS a ono asi ne... 🙂

martinek14
3. říj 2015

@xoriska No moc ti to preji ale popravde zavidim!Snad tam rano taky neco uvidim.Prsa me neboli ☹ neboliale ten podbrisek jo a jinak jak pri MS.Doufam si to jen nenamlouvam ale citim se jinak jinak to boli

bara183
4. říj 2015

Holky mě taky všechno bolelo jak kdybych to měla dostat a někdy i ještě teď,ale to je tím,že se vše prokrvuje 🙂 Prsa mě taky bolely,teda jako ještě bolijou ale je to intenzivnejsi. Takže honem dejte vědět jak dopadly testiky 🙂

xoriska
4. říj 2015

Tak já dělala obyc test a duch je světlý, vůbec nevím zda to na foto uvidíte. I když tam něco je radovat se budu až to bude vidět víc, pokud vůbec...

chilli009
4. říj 2015

@xoriska Já myslím, že to máš jasný. Krásný // , gratuluji a ať sílí .

xoriska
4. říj 2015

@chilli009 Krásný si představuji trochu jinak :D , ale děkuju 🙂 . Jen doufám, že to bude brzy líp vidět a není to nějaký omyl ... 🙂 Dneska jsem 13 den po IUI a vlastně i 3 -5 dní před MS, takže je asi i čas...