Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pisislatko
9. čer 2016

@tara585 včera mi manžel říkal, že prostě mám počítat s tím, že to tam je ;) takže tomu prostě věřím. Paradoxně, když už to dostanu, tak se těším na další snažení. Nejmíň mě baví tahle doba, kdy čekáme na to, jak to dopadlo. To mě většino přepadá "depka" protože třeba nemám žádné příznaky a tak.

tara585
9. čer 2016

@pisislatko vzhledem k tomu, že jsem byla poprvé, tak jsem v klidu...nepřipouštím si jinou možnost, ale samozřejmě vím, že je to na matce přírodě. Kolikátý pokus máte?

pisislatko
9. čer 2016

@tara585 Taky první . A partnerovi se po pár opatřeních výrazně zlepšil spermiogram do normálu, tak i proto ;) Kdysi jsem četla zajímavý článek o "vědomém početí".

tara585
9. čer 2016

@pisislatko Já doma navrhovala opatření na zlepšení spermiogramu, ale ten můj pitomec jaksi poslouchal jenom jedním uchem, takže výsledek před inseminací byl horší než při prvotním vyšetření...ale stejně to tam v "kuchyni IUI" předupraví, takže věřím, že je to "TAM" 🙂

merope
9. čer 2016

@tara585 Nenadávat, být na něj milá a hodná a najít třeba vhodnou úpravu stravy a to mu nějak načančaně servírovat. Můj měl neskutečně se zlepšující spermiogramy - a jedno z vysvětlení, co mi k tomu dal, je, že si v CAR už zvykl a není z nich tam nervózní.

Ale jinak pokud ti IUI udělali, tak to znamená, že zase tak strašný a špatný nebyl.

zrofka
9. čer 2016

ahojky můžu se přidat???🙂 nejspíš mě čeká iui 🙂 v neděli začínám s Clostíkem 😉

japerinka7
9. čer 2016

@fifacek Ahojky, mám kozy jak vozy! 😝 Test jsem dělala dneska, ale až odpoledne a ani ťuk..... ☹

fifacek
9. čer 2016

@japerinka7 udělej si ho ráno.. Já si ho udělám taky.. Držim všechny palce ať si uděláme hned ráno krásný den

japerinka7
9. čer 2016

@fifacek Tak dobře zkusíme to spolu 😉 Když nic, tak mi kamarádka (sestřička z gyndy) říkala, že mám dělat test až v neděli. Pak k nim jdu v pondělí na kontrolu, tak mi kdyžtak vezmou krev... Tak ráno písnu a držím place!!! 😉

fifacek
9. čer 2016

@japerinka7 já už bych to v pondělí měla dostat.. Tak pa ráno..

fifacek
10. čer 2016

@japerinka7 dobré ráno, tak já nic, skusim to ještě v neděli.. Co ty?

elis86
10. čer 2016

Holky 11.den po 3.inseminaci...uz jsem to chtela vyhodit,ale pak se objevil duch (iphone to lip nevyfoti). Prsa me boli jako vzdy,ale duch nikdy nebyl.co myslite?

fifacek
10. čer 2016

@elis86 ducha vidim...to už ti můžu tiše gratulovat, zítra bude určitě zase o něco silnější 👍👍👍🚼🚼🚼

elis86
10. čer 2016

@fifacek uvidíme,už po tom roce a půl nevěřim ničemu...ale je fakt,že ducha jsem ještě neměla.v neděli zkusím znovu.

japerinka7
10. čer 2016

@fifacek Ahoj, čučím tu na to už dvě hodiny...., co myslíš??

elis86
10. čer 2016

@japerinka7 vidím tam stejně jako toho mýho 😉 vyfotit to jde špatně,ale byl zřetelný

japerinka7
10. čer 2016

@elis86 jdu si zapnout noťase!

japerinka7
10. čer 2016

@elis86 A jo!! Taky takovej, že si člověk říká jestli je to mžitka nebo pravda... 😅 Super!!!

elis86
10. čer 2016

@japerinka7 v reálu je vidět dobře...tak uvidíme co víkend a v pondělí na krev. Byl by to zázrak. Dáme si vědět

japerinka7
10. čer 2016

@elis86 Určitě! Plán máme stejnej. Já jdu v pondělí na kontrolu na gyndu, tak to rovnou spojím 😉 Moc držím palce!!!

fifacek
10. čer 2016

@japerinka7 no ty jo... Vidim ho tam duchouše 😀to držim palce i na nohou aby se to v pondělí potvrdilo i elis86

japerinka7
10. čer 2016

@fifacek Díky!! Na byčejným papírovým se mi nic neukázalo, tak jsem v tom vymáchala ještě jeden lepší a ejhle...! 😅

fifacek
10. čer 2016

@japerinka7 já mám asi smůlu, tak až půjdu na ivf v červenci pojistim si to a nechám si tam dát rovnou dvě když to půjde, stejně mám jen dva pokusy tak to vezmu jedním vrzem.. Co je ten lepší test?

japerinka7
10. čer 2016

@fifacek Na tomhle se ukázal 😉

japerinka7
10. čer 2016

@fifacek
@elis86 Tak jsem to nevydržela.... 😀

fifacek
10. čer 2016

Moc gratuluju, teď už to jen potvrdit od doktora a sranda může začít 👍👍👍😀

japerinka7
10. čer 2016

@fifacek Děkujuuu!!

elis86
11. čer 2016

@japerinka7 pridavam se!🙂

japerinka7
11. čer 2016

@elis86 Super!! Gratuluju!!!! 😀

elis86
11. čer 2016

@japerinka7 radsi gratulace nechame az po vysledku z krve;)) nevis jak dlouho se na ne ceka?