Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

alasek
3. zář 2015

Tak holky,jsem 10dní po iui a dneska ráno jsem se vzbudila se třema beďarama,ach jo,tak si myslim,že můžu očekávat MS.. ☹ Ciambella:Mrzí mě,že ti to nevyšlo!

petanevesta
3. zář 2015

@ciambella to me mrzi ☹ ja jdu s.manzelem za hodinku a jsem celkem nervozni...dost me taky teda tlaci vajecniky,zvlast ten vpravo,kde je folikul...doufam,ze teda diky Pregnylu ovulace probiha tak.jak ma 🙂

martinek14
3. zář 2015

Taky dnes 10 den po iui a na testu bilo☹ale jeste porad doufam

martinek14
3. zář 2015

@petanevesta stesticko

serenna30
3. zář 2015

holky tak já jdu na druhé IUI v sobotu, dnes píchli pregnyl. Tak nezbývá než doufat 😝

ladyfox
3. zář 2015

Nás čeká ve středu první konzultace kvůli IUI , když to tu čtu jsem z toho celkem vyděšená...povedlo se to někomu tady na poprvé?

xoriska
3. zář 2015

@ladyfox Já ted začínám, zatím jsem po injekci agolutinu a čekám už týden na MS. Tak uvidíme, jak to bude. Jinak kamarádce se to povedlo na 2 pokus. 🙂 Držím palečky

ladyfox
3. zář 2015

@xoriska a agolutin se dává na co?

xoriska
3. zář 2015

@ladyfox Já nemám už 10 let menstuaci, takže je to na vyvolání abych mohla začít cyklus . Jinak ihned poté, co bych dostala menstruaci, tak jdu na krev , aby věděli jaké mám hladiny hormonu a dle toho přidaly léky. 3-7 DC clostilbegyt 12 DC kontrola dominantního folikulu a poté mi řeknou kdy mi píchnou pregyl a udělá se samotné IUI + začnu brát utrogestan... Já třeba bohužel ty hormony hodně špatně snáším, takže douám, že to vyjde co nejdřív

alasek
3. zář 2015

@martinek14 Jsem na to stejně,ještě je brzo 😉

ladyfox
3. zář 2015

@xoriska ty jooo...tak to máš složitější...já mám snad vše v pořádku, budu držet palce

xoriska
3. zář 2015

@ladyfox Je to trošku komplikovanější, takže už tam jsem skoro jako doma, jelikož mám 4-6 návštěv za měsíc :D . Držím palečky , at se také brzy zadaří ;)

ladyfox
3. zář 2015

@xoriska děkuji děkuji...bude to asi boj..

petanevesta
3. zář 2015

Tak mam prvni (a doufam i posledni) iui za sebou 🙂 manzel mel spermio ok,coz jsem taky rada a zakrok dobry.jako trosku jsem citila takovy tlak uvnitr,ale slo to v poho vydrzet🙂 Ted si tedd budeme drzet palce a kez by se zadarilo...jeste to vecer pojistime dalsim sexem 🙂

alasek
3. zář 2015

@petanevesta Tak huraaaa 🙂 Taky jsme pojišťovali 😉 Dostala jsi Utrogestan?

ladyfox
3. zář 2015

@petanevesta držím pěstičky děvčata
@alasek

petanevesta
3. zář 2015

@alasek ano dostala,akorat jsem nejak preslechla,odkdy ho mam brat,jestli hned od zitra 😀 ?

alasek
3. zář 2015

@petanevesta jo to ja taky v samy euforii z toho,že to tam je přeslechla.Ale mě ho napsal 2večer,tak jsem začala hned ten den..Ani mi neřekl kam s ním,jestli orálně,či vaginálně,tak jsem zvolila 2.možnost.. 😀

alasek
4. zář 2015

11.den po iui na testu bílo,kašlu na to,další až v pondělí.Snad tam něco bude 😒

krmv
4. zář 2015

@alasek to je brzo.pokud jste nemela pregnyl tatj 7den a pokud byl pregnyl tak nejdrive 10den.drzim pesti

alasek
4. zář 2015

@krmv Od píchnutí Pregnylu jsem 13dní,od iui 11.Pregnyl se mi držel 7-8dní asi-už nevím kdy jsem ho testovala.Já vím,ž je brzo..V CARu mi řekli test až za 3týdny,ale když čtu,jak některý holky lovily duchy už takhle brzo,tak jsem to zkusila.Jsem netrpělivá..hrozně..Zkusim pondělí,to bude 14dní a hlavně mám Utrouš jen do pondělka.Včera už jsem měla náladu na prd,protože mam pocit,že to asi dostanu-zhoršila se mi pleť,což mívám jen před MS a dneska se vzbudim a zázračně to zmizelo,tak teda nevím.Nemá cenu špekulovat..Držte mi palce 😉

xoriska
4. zář 2015

@alasek Každá jsme jiná, ještě bych to nevzdávala ;) . A kolikátý pokus to byl ? Já se hrozně bojím že to za těch pul roku nevýjde a manžel nechce IVF...

alasek
4. zář 2015

@xoriska Teprve 1.,ale dávali mi velkou šanci právě proto,že žádný problém nemáme.Ještě k tomu jsem do toho šla se stimulací,abych zvýšila šanci a ani jsem nemusela.Já si ale myslím,že oplodnit u mě problém neni,spíš to udržet.Několikrát už se mi stalo za ty 2roky,že // byly a pak vždycky mrcha dorazila.. ☹ Možná to souvisí s prací,pracuju 12h.a docela se nadřu..Teď se ale šetřím 😉

xoriska
4. zář 2015

@alasek Aha, ale u IUI je šance otěhotnět do 20 % v nejlepším případě, takže po 1. pokusu bych vůbec nebyla nějak zklamaná ;) . Pokud bereš utrogestan, tak to výjde, poukud ne ted, tak příště 🙂 . Držím palečky a ještě není nic ani ted ztracené

bohunka87
4. zář 2015

Ahojky taky mam za sebou prvni IUI. Ani ve snu bych nedoufala,ze se nam to podari na poprve.A ono nam to vyslo.Sli jsme na ultrazvuk jestli tam je srdicko.A ejhle bohuzel sem to mela mimodelozni.I s PCO a jednim vejcovodem se nam to podarilo hned na prvni pokus. Tak vsem drzim palecky at tam mate // 🙂

alasek
4. zář 2015

@xoriska Já vím,ale stejně 😅 Já jsem připravená to zkoušet,dokud to nevyjde.Ale zklamanej bude přítel,ten si totiž vůbec nepřipouští,že to nemusí vyjít.Držím všem palce,ať to vyjde! Myslím,že by tě manžel nakonec i do toho IVF podpořil,když by vám to nevyšlo.Chlapi vždycky nakonec otočí,když vidí,že se jeho drahá trápí 😉 Ale vám to vyjde!!

xoriska
4. zář 2015

@alasek Já si myslím, že ne... On byl i proti IUI, jedno dítě prý máme a i za to mužeme být rádi, takže nechce. To já se s tím budu muset smířit, pokud to nevýjde, ale máme pul roku, tak to je ještě dost času 🙂 . Jinak držím palečky a snad po víkendu tam ty // budou ;)

martinek14
4. zář 2015

Zacina me bolet docela uz dost bricho a zada.Taky 11 po iui a bilo☹

chris11
4. zář 2015

holky, tak v pondeli dalsi (uz druhy) pokus IUI u Apolinare s darcovskym materialem.. drzte mi prosim palce 🙂

martinek14
4. zář 2015

Je tu prosim nekdo kdo mel stejne priznaky jako pred MS a byla tehotna?Ja jen zda muzu jeste doufat