Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

alasek
8. říj 2015

Děkujuuuu!! No asi stačilo vypustit..Zajeli jsme na týden na kola na Moravu,samý vinobraní,burčák a je to 🙂 Tak mam pro přítele dárek k výročí,ovšem když to do soboty vydržím 😀

alasek
8. říj 2015

Teď jsem překvapená,protože jak jsem měla každý měsíc těhu příznaky,tak teď nemam žádný a je to tam 😀

xoriska
8. říj 2015

@alasek Jestli ono to nebude spíš tou moravou, já jsem byla na IUI a za 2 dny jsme jeli taky na moravu a vyšlo nám to na první pokus ... :D Jinak já teda příznaky mám, prsa mě bolí tak, že bych nejraději chodila nahá a dneska už mi bylo ráno opravdu zle od žaludku, což přišlo o 4 týdny dřív než minule, sem zvědavá jak to pujde dál ... :D

chilli009
8. říj 2015

Holky, tak v pondělí jdeme na IUI.
@xoriska zítra ať je na UTZ krásná bublinka 🙂
@alasek gratulace
@gabra29 už jsi byla u doktorky ? na čem jste se domluvily ?

martinek14
8. říj 2015

@alasek Jak dlouho jste se snazili?

xoriska
8. říj 2015

@chilli009 Děkuju, snad bude 🙂 . Jinak držím palce, at to v pondělí klapne ;)

chilli009
8. říj 2015

@xoriska Děkuji. Určitě je i bude vše vpořádku. 😵

gabra29
8. říj 2015

@martinek14 jako že teď půjdeš na ten třetí pokus a dáš tomu chvilku a pak IVF nebo že jdeš rovnou do IVF?

gabra29
8. říj 2015

@chilli009 moooc ti držím palce!!!! dnes jsem byla u doktorky, naplánovala mi inseminaci na sobotu, ale rozhodla jsem se to ještě posunout, protože manželovi vyšel špatně spermiogram, takže úspěch by asi nebyl valnej a než být pak zklamaná, tak radši ještě počkáme, dopuju ho vitamíny a bylinkami a doufám, že to zabere a bude o.k. a že to pak klapne na první pokus (naivka jsem 🙂

gabra29
8. říj 2015

@xoriska si piš, že to bude v pohodě, všechno tomu nasvědčuje, tak proč by nebylo 🙂 držím moc palce.

chilli009
8. říj 2015

@gabra29 jak moc má špatný spermio? Já bych do iui šla byt Vámi tak jako tak, oni vyberou ty nejlepší a dají je co nejblíž vajíčku. Jinak na spermio je dobrý selen, zinek.

martinek14
8. říj 2015

@gabra29 Pujdu na 3 pokus a pak ivf

alasek
8. říj 2015

@martinek14 Cca od června 2013,takže přes 2roky.Hned po tom neúspěšným IUI jsme začali oba poctivě brát chlorellu a já ještě listovku a pít kontryhel a hned první měsíc..Ale taky je možný,že se mi srovnaly jen hormony,protože už 2měsíce mam z CARu Euthyrox,měla jsem lehce zvýšený hormon štítné žlázy.Jinak no problem..No..a nebo to bylo fakt v hlavě..

gabra29
9. říj 2015

@chilli009 hodně, má nějakých 3,3 a norma je 9 mil. já vím, jenže si říkám, že když jich bude víc, je větší šance a víc z čeho vybírat. Nasadila jsem mu bylinky a bere Fertilman, tak snad to klapne.

gabra29
9. říj 2015

@martinek14 jasný, budu ti držet palce, abys na IVF už nemusela.

martinek14
9. říj 2015

@gabra29 No uvidime.Dnes zajdu pro kontryhelovy caj.Ja beru femibion a chlap nejake vitaminu co mu promo doktor doporucil

gabra29
9. říj 2015

@martinek14 tak to určitě klapne. Kontryhel je super, ještě je dobrý Gynex kapky

krmv
9. říj 2015

muzu gynex doporucit.a vit.e chlapovi a hodne celeru

martinek14
9. říj 2015

Dik holky dnes neco pokoupim

gabra29
9. říj 2015

@krmv tak to ho budu cpát celerem horem dolem 🙂

bara183
9. říj 2015

@xoriska tak jak jsi dopadla????? 🙂

xoriska
9. říj 2015

@bara183 já jdu až v 17. 00 musím si počkat 🙂

bara183
9. říj 2015

@xoriska tak se pak ozvy 🙂

xoriska
9. říj 2015

Tak na UZ nebylo nic vidět. Na další zase za týden, ale sliznice je vysoká. Takže musíme čekat....

sistinka
10. říj 2015

ahoj holky tak jsem si pro zajímavost zda mám v sobě ještě pregnyl udělala test a už je fuč 🙂 jak psala xoriska tak těch 10 dní odpovídá 🙂

xoriska
10. říj 2015

@sistinka Tak držím palečky at se brzy zase objeví // ;) . Já jsem měla velmi slabou 12tý den. A 17tý den už byly obě stejně silné 🙂

sistinka
10. říj 2015

no zatím mi nic není krom takového divného pocitu v břiše prsa mě nebolí ale mám o dost větší tak uvidíme co se z toho vyklube no i kdyby to nevyšlo není všem dnům konec 🙂

sistinka
13. říj 2015

Tak jsem si dneska zkusila test a je negativní MS by mela přijít 15. Tak nevím zda ještě počkat nebo už je to jasný 😢

martinek14
13. říj 2015

@sistinka jak dlouho jsi po iui?

sistinka
14. říj 2015

2.10. tak já nevím