Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

atlhea333
26. dub 2016

@lenickaslunicko Achjo, to je mi líto. Když na to se nedá pomalu nic říct. Zkusíte zas? Nám třeba doktor říkal max 3 IUI a pak IVF nebo ICSI, že to víc nemá cenu... No jo, buď statečná :*

atlhea333
26. dub 2016

@blauen Tak jo, jsem ráda, že v tom nezůstanu sama v ten čtvrtek... Pořád ještě máš trochu naděje, že máš embryo s vlastní klimatizací 😉

lenickaslunicko
26. dub 2016

@atlhea333 děkuji za podporu. JJ, jsme domluveni s doktorem, že zkusíme 3 IUI. Pokud by se nezadařilo, tak půjdu na tu laparku. Musíme věřit že bude zase líp :(

atlhea333
26. dub 2016

@lenickaslunicko Tak tak, musíš tomu věřit, jinak by to totiž nemělo smysl. Budu na tebe myslet. Bude líp, to se klidně vsadím 🙂

lenickaslunicko
26. dub 2016

@atlhea333 Díky, jsi hodná 🙂

wwerru
26. dub 2016

@atlhea333 tak drzim palce a dej pak vedet..ja se to dozvim pristi ctvrtek. Tak na me mysli ☺

atlhea333
26. dub 2016

@wwerru Děkuju a budu na tebe taky myslet. To se nikdy neztratí 🙂 myslím tady na všechny neúnavné bojovnice o miminka 🙂 hezky se opatruj!

wwerru
26. dub 2016

holky meli jste po IUI nejaky zvlastni rezim? Dodrzovali jste klid nebo tak neco? Nebo chodite po IUI normalne i cvicit atd? Diky za odpovědi ☺ ja pro jistotu dodrzuju klidovej rezim ale nikde jsem se nedocetla ze by to bylo nutny..

zuzanaxx
26. dub 2016

@wwerru první dvě jsem se chovala naprosto normálně, cvičila. Ale teď jsem si pro jistotu nasadila klídek. Ale do práce normálně chodím, dělám v kanclu. Jinak se snažím hlavně nic nezvedat...

blauen
26. dub 2016

@wwerru já jsem si v době IUI vzala týden dovolenou na relax i když bych klidně mohla do práce, dělám v kanceláři bez fyzické námahy

wwerru
26. dub 2016

aha ok diky za tipy 😉 ja mam taky klidek naordinovanej ale to sem si spis naordinovala sama pro jistotu. Mate po kolikate IUI a kdy se dozvite vysledek?

blauen
26. dub 2016

@wwerru my jsme absolvovali první IUI a ve čtvrtek - pátek by mohlo být jasno, i když já už ho mám celkem i teď.......k vůli bazální teplotě, která klesla...no uvidíme 😉

mirja85
26. dub 2016

@wwerru můj program po IUI
1. večer cvičila - hoďku crossfit
2. večer šla na 3 hod lekci jogy, druhý den 4 hod jogy
3. druhý den odlítala a let trval 27 hod
4. jsem ležela s nachlazením.
Výsledek 4. ještě nevím, ale sestřičky mně vždy říkaly, že to neovlivním a ať klidně dělám to, co obvykle. Ptala jsem se i na cvičení a prý v pohodě... Jinak na IUI jsem si vždy odběhla z práce

lenickaslunicko
26. dub 2016

Tak nejlepší je poslouchat své tělo a pokud to někomu vyhovuje takhle, tak proč ne. U mě 1 iui proběhlo v pohodě, akorát jsem byla dva dny hodně unavená, tak jsem vždycky po práci odpočívala.

mirja85
26. dub 2016

@wwerru myšleno po každém IUI, celkem 4 pokusy

atlhea333
26. dub 2016

@blauen Takže jsem po těch diskuzích tady podlehla jakémusi mámení a udělala jsem si test dneska. Jakože generálku na čtvrtek. A co bys řekla... A teď samo vím, že je docela brzy, jenže červíček už hlodá.... že já se na to nevybodla :D

zuzanaxx
26. dub 2016

@atlhea333 který DPO jdi?

atlhea333
26. dub 2016

@zuzanaxx Tak 12 nebo 11... IUI proběhlo 14. dubna.....

zuzanaxx
26. dub 2016

@atlhea333 ještě to není ztraceno, zkus tak 14...

atlhea333
26. dub 2016

@zuzanaxx Ale však jo, už to máme s @blauen domluvené :D jenže jsem se nějak pomátla a počurala papírek dneska,no.... a to jsem se zařekla, že už nikdy :D :D :D ale díky za důvěru 🙂

blauen
26. dub 2016

@atlhea333 co to má znamenat takhle podvádět 😉 ale nejsi v tom sama Já byla před chvílí v lékárně a co myslíš koupila si dva testy s tajným úmyslem, ze bych večer jeden prubla 🙂 nezoufej, ještě není nic ztraceno! !! Jsme v tom spolu a přeci čekáme na ty dvojčátka 😀

zuzanaxx
26. dub 2016

@blauen já se přemlouvám, abych to zítra taky už neprubla... 😀

wwerru
26. dub 2016

holky a jak dlouho po IUI ma smysl delat test?

zuzanaxx
26. dub 2016

@wwerru dle mé MUDr 14 den...ale já to určitě nevydržím... 😀

blauen
26. dub 2016

@zuzanaxx taky me řekl dr. Testovat od 14 DPO

atlhea333
26. dub 2016

@blauen Samozřejmě, beru to tak, že dvě embrya se tam srovnávaj dýl... tak se to ukáže pozítří ;)

wwerru
26. dub 2016

@atlhea333 nam taky rekli max 3 IUI a pak uz IVF

atlhea333
26. dub 2016

@wwerru Mně řekl doktor rovnou, že nejdřív až den po tom, co mi vynechá MS, čili tak, jak by se testovat mělo. Jenže kdo to má vydržet??? Chci taky takovou tu fotku pěti testů, jak ze sotva viditelnýho ducha je nakonec dálnice jak hrom :D

atlhea333
26. dub 2016

@wwerru A vysvětlili ti to nějak? Nám kvůli pravděpodobnosti, že je to není moc vysoké procento...

wwerru
26. dub 2016

aha me rekl doktor ze 14.den mam prijit rovnou na krev. O testu nic nerikal. Takze pristi ctvrtek jdu na krev to bude presne 14 dni. Testovat driv asi teda nema cenu tak asi pockam na vysledek z krve ten me reknou hned ne?