Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
15. črc 2014

@akmitaf
@donia Mám Vás ráda🙂 i když se neznáme, jste fajn. Jste jediné, kromě manžela, se kterými si o tom všem pokecám. DĚKUJI ZA VÁS!!!

akmitaf
16. črc 2014

@jankarica Také přeji jen samá nej nej nej a ten nej dáreček v podobě miminka. Určitě to tentokrát výjde.

Holky taky jsem ráda, že si můžu s někým na rovinu popovídat. U mě je to to samé - a manža se o tom rozhodně bavit vůbec nechce. Tak hlavně, že se máme a spolu to zvládneme. 😉 😉 😉

akmitaf
16. črc 2014

@donia tak cooooooooo!!!!!!

Holky můj ovulák má duch - sice je vidět špatně, ale je tam - už se nemůžu dočkat zítřejšího testu - snad to bude sílit.

donia
16. črc 2014

@akmitaf
@jankarica
Taky jsem rada, ze si takhle hezky rozumime. Jen jsem si rikala, ze si tu piseme jedine, tak bychom si klidne mohli zalozit svoji diskuzi 😀

donia
16. črc 2014

@akmitaf No tak to je dobre, ze aspon neco tam je, tak uvidis zitra a kdyby nahodou byl slabsi, tak jeste neves hlavu. Ja to mela druhy den take tak, to bylo zrovna desne vedro a ja vic pila a tim padem vic chodila na zachod. Tak je to take pak zkreslene. A zitra ma byt zrovna parak. No jsem na tebe zvedava. Bylo by hezke, kdyby nam to postupne takhle vyslo vsem 3, to bychom si mohly povidat vzdy o stejnych tematech. Nejdriv tehu a pak miminka.

donia
16. črc 2014

@akmitaf
@jankarica
No holky, je to tam !!!!! Sice jsem si cely den pockala a pak jeste hodinu v cekarne, ale videla jsem to na UTZ, je tam dutinka, dokonce videl i srdecni akci, dle utz jsem 5+4, dle ms 5+5. Termin vychazi na 13.3.2015
Za tyden jdu na lacno na odbery a pak me bude posilat na ten prvotrimestralni screening a pak plodovka. Tak uz se tesim az to vse budu mit za sebou a hlavne, aby to bylo v poradku. Jinak na utz videl i vodni cystu, tak ta se pry casem ztrati, tak uvidime priste.

akmitaf
16. črc 2014

@donia jééé tak to je super, že už jste viděli i srdíčko. Moc ti gratuluji a určitě bude vše v nejlepším pořádku.

Když jsem se šla kochat svým duchem, tak jsem zjistila, že už fakt není skoro vidět, tak snad to není špatné znamení. No Vím, že je hrozně brzo - těhu si udělám nejdřív v sobotu a další v pondělí.

Je fakt, že by to byla bomba, kdyby nám to fakt tak vyšlo - to bychom je měli asi po 14 dnech - no super. To by bylo pořád o čem špitat.

donia
16. črc 2014

@akmitaf No uvidis zitra na ovu zda bude ci nebude neco videt. Ono jak to uschne, tak to vysvetla, takze mozne to je, ze je skoro neviditelny. Nebo vyprchava injekce a naopak za par dni zacne silit kvuli zdarenemu tehu, kdo vi.

akmitaf
16. črc 2014

No jo - já vím, musím být trpělivá

jankarica
16. črc 2014

@akmitaf Ani nedýchám! Snad bude sílit🙂

jankarica
16. črc 2014

@donia Tak to je super! Už jen 35 týdnů!Hlavně že je všechno uhnízděné tam, kde má být🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Gratulace veliká 😵 😵 😵

jankarica
16. črc 2014

@akmitaf
@donia Jinak já dnes odpoledne zase bolest jak prase. Malý se mi jen trochu dotkne břicha, tak vyskakuju bolestí.Jakoby na levém vaječniku a prochází mi to až do zad, břicho mám jak v 5 měsíci. Pořád špiním, je to červené, ne úplně syté....uvidím zítra...jinak děkuji za info k té sliznici, to jsem nevěděla, tak si budu moc mudra pře kontrolovat. snad to do pátku přestane a zákrok klapne....

donia
16. črc 2014

@jankarica jee, no vidis, to me vubec nenapadlo to takhle pocitat. Je to fakt zvlastni, clovek ceka na // a kdyz je najde, je vlastne uz min. ve 4 tydnu. Takze mesic za sebou a ani o tom poradne nevi.
Hlavne at jsi v poradku, kdyz te to takhle boli. No tak jeste zitra a v patek uvidis jak na tom jsi a co k tomu reknou tam.

jankarica
17. črc 2014

@donia
@akmitaf Ahoj holky, v noci taková bolest, že jsem vzala brufen. Rozhodnutá, že jdu na Gyndu. Ráno jsem, ani nevím proč udělala Těhu test....a jsou tam //. Jsem z toho úplně mimo, k mudře jsem šla, na levém vaječníku mám cystu 59x51mm, možná ta cysta způsobila pozitiv TT, vzali mi krev, po 13h mám volat na výsledky krve. Podle výsledků se uvidí, jestli půjdu na pozorování do špitálu, říkala, že možná bude laparoskopie....dělohu zvětšenou nemám, dutinka by od 23.6. už byla vidět.....zítřejší Iui nepřipadá v úvahu..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jankarica
17. črc 2014
jankarica
17. črc 2014

Holky, tak krev pozitivní, HCG 687,1 jedu do špitálu, tak uvidíme jestli je to ta cysta, mimoděl. nebo už je to prýč....mějte se...

donia
17. črc 2014

@jankarica Jejda, holka, co nam to delas? Moc na tebe myslim a drzim palecky, at je vse v poradku. Urcite dej hned vedet co je s tebou.

akmitaf
17. črc 2014

@jankarica a tak třeba je vše OK a jen bude líp. Moc na tebe myslíme, na IUI můžeš i další měsíc - hlavní je aby jsi byla zdravá. Napiš jak budeš něco vědět - moc na tebe myslíme

donia
17. črc 2014

@akmitaf no a co ty a dnesni ovu testik?

akmitaf
17. črc 2014

ahoj no nejdřív mi přišlo, že nic a asi po 10 min se tam objevil malinkatý doušek, teď už tam zase není nic, tak ti nevím. Navíc jsem dnes měla docela náročný den a jankarica mě úplně dorazila - jsme nějaká bez nálady a bez myšlení. V sobotu zkusím ten těhu a pak se uvidí. Pochopila jsem to dobře, že jankarica asi těhu byla už po té minulé ovu, že

donia
17. črc 2014

@akmitaf tak jestli ti neni lito testiku, muzes to zkouset, aspon ti to cekani rychleji utece
no, pokud je tehu, tak to muselo byt jak pises od minule ovu. taky nevim co si o tom myslet. testik ma pekny, ale je ji blbe a je fakt, ze bere nejake ty prasky, tak ti nevim a doufam jen, ze je v poradku. tak snad se nam brzy ozve.

akmitaf
17. črc 2014

No právě hned jsem si říkala, že ty prášky jí asi neprospěli, ale je fakt, že jí měl Dr. udělat odběr než jí je nasadil, je přece hodně ženskejch, co mají MS i když jsou těhotné. U mě o nic nejde, já nic neberu, ale u ní je to teda průšvih DR. Snad to dopadne dobře - furt mi to vrtá v hlavě

donia
17. črc 2014

@akmitaf no jo, to je fakt, ja taky nic nebrala. no tak snad, uvidime az se ozve.

lucy32
18. črc 2014

@mikracek
ahoj, my jezdíme do Gyncentra Ostrava a mám za sebou první inseminaci, která bohužel nevyšla 😢
Včera jsem to dostala, tak mě čeká další pokus.

akmitaf
18. črc 2014

@lucy32 ahoj neboj jednou to výjde, mě teď ta první taky nevyšla, tak chápu, že jsi asi smutná, ale bude líp. Hlavně si nech pro jistotu udělat kontrolu z krve - s ohledem na pozitiv test shora

lucy32
18. črc 2014

@akmitaf
tak jsem volala do gyncentra, jak chodím a příští týden, jak by to vycházelo na další pokus, tak mají v laboratoři dovolenou, takže musím počkat měsíc do dalších menses...
Škoda, už jsem to chtěla mít za sebou. No tak snad se to čekání vyplatí a podaří se.

zerlinna
18. črc 2014

Také jsem chtěla jít na inseminaci, ale řekli my že bez partnera to nelze. Tak mám smůlu.

mikracek
18. črc 2014

@lucy32 ahojky, nezoufej, vyjde další pokus 😉 držím palečky! 🙂

karmeta
18. črc 2014

Ahojky holky, můžu se přidat. Začala jsem tlačit Clostibegyt a příští čtvrtek jdem na kontrolní UTZ . Už aby to bylo, nemůžu se dočkat... Měli jsme jít rovnou na IVF, špatné spermio, ale nakonec jsme se pro jedno IUI rozhodli... jen tak,kdyby náhodou...
Hodně štěstí všem.

akmitaf
18. črc 2014

Tak já mám po druhém IUI a čekám na výsledky - moc doufám, že už ... No snad nám to všem klapne - čekání je fakt hrůza