Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jitkacross
2. bře 2015

@zirafka82 má dva roky a je taky z iui na potřetí 😊. Jee to jsi měla super hned na poprvé to ja jsem si zkusila než jsem otěhotněla 😢

jitkacross
2. bře 2015

@zofielinda tak to taky držím palce 😊

akmitaf
2. bře 2015

@annna79 tak jak ?

zirafka82
2. bře 2015

@zofielinda tak super, a jak je ? A kam chodis ? Drzim palecky 😀

zofielinda
2. bře 2015

@zirafka82 Podolí

zirafka82
3. bře 2015

@jitkacross jj, napoprve to byl mazec, prvni den v caru a hned druhy den iui a uspesne 😀. Tak doufam, ze ted napodruhe to konecne vyjde a dcera bude mit sourozence....

@zofielinda a jsi tam spokojena ? My chodili nejdrive k apolinari, ale dost jsme se tam nepohodli a tak chodime do Gestu 😅

korticka
3. bře 2015

@zofielinda ahojki, já jdu zítra....kolikáté IUI? jestli se můžu zeptat? dostala jsi Pregnyl, Utrogestan nebo něco? 😉

annna79
3. bře 2015

@akmitaf
Já nenapsala.No nic MS došla v sobotu od pondělí beru clostik a 10.3 ultr jak roztou a poslední IUI .Žádost na ZP na ivf podaná.

zofielinda
3. bře 2015

@korticka Z druhé IUI mám syna 4,5 roku, první IUI skončilo zamlklým těhu.
Pak 4x IUI a nic, 2 IVF a 1 KET nic, pak 2KET zamlklé těhu, pak 3,4 KET a 3 IVF a nic.
Měla jsem Ovitrelle a teď utrogestan 2-0-2

zofielinda
3. bře 2015

@zirafka82 kdyby se povedlo tak spokojená jsem

jitkacross
3. bře 2015

@annna79 tak to asi začneme skoro stejně ja jdu na ultrazvuk 11.3 😊 dnes jsem začala s clostilbegytem. Bereš ho dvakrát denně nebo jednou?

akmitaf
3. bře 2015

holky moc se držte - moc na vás myslím

lloupacek
3. bře 2015

@jitkacross drzim
Moc palecky Jito!🙂 musi to klapnout!

jitkacross
3. bře 2015

Holky jak berete clostilbegyt myslím kolikrát denně? ☺

jitkacross
3. bře 2015

@lloupacek Děkuji ja ti taky držím pěsti na čtvrtek. 😉

lumixii
3. bře 2015

@jitkacross Ahoj, ja 2x denne.

jitkacross
3. bře 2015

@lumixii dekuji taky 2x denně už si nepamatuji jak jsem to brala předtím a přišlo mě to moc tak to asi je v pohodě 😀

korticka
3. bře 2015

Ja brala Letrozol...2xdenne...zitra IUI a predtim ulrazvuk jestli tam mam pekne folikuly...

annna79
4. bře 2015

@jitkacross
Ráno a večer.minule mi rostl folikul pomalu a musela jsem ještě jednou na ultr,ale nakonec druhé IUI bylo.
Tak uvidíme toho 10.3 jak to vyroste to budu 11Dc.

korticka
4. bře 2015

Hlasim folikul 19,5mm....za dve hodky IUI...a pregnyl....sice dr.rikal ze je to 12% sance,ale verim ze to tentokrat vyjde ;)

jitkacross
4. bře 2015

@korticka tak ten je krásný držím palce 😊

korticka
4. bře 2015

@jitkacross děkuji...ted jen doufat a modlit se 🙂 😅 kéééž by

merope
6. bře 2015

korticka: Já si spočítala, že sice doktoři říkají, jak je pravděpodobnost malá, ale když to poskládáš dokupy, tak 6 cyklů IUI je zhruba jako běžný pár rok pohl. styku. Tak jsem si řekla, že tomu těch 6 pokusů dám a uvidím, co dál. Mám pocit, že kupa holek otěhotní přes IUI a pak je hromada takových, co ani IVF nepomůže. Tak to beru od cesty nejmenšího odporu (a v nejhorším pobídnu ségry, že mají těch dětí málo a budu si užívat jako teta 🙂 ).

peanutka1888
6. bře 2015

ahojky holky..v pondělí nás take čeká iui ,držte prosím palce

zirafka82
7. bře 2015

@peanutka1888 držím, my byli minulé pondělí 🙂

peanutka1888
7. bře 2015

My už jdem po třetí,tak uvidíme,dostala jsem dvojitou dávku pregnylu.a ovulaci mi vychází na neděli,tak snad ještě folik vydrží do toho pondělí..Tak držím palce,ať to vyjde!!!a jak se cítí a?

zirafka82
7. bře 2015

My byli podruhé 🙂 občas mě pobolívá podbřišek, ale zatím je asi brzy na nějaké pocity ....i když to čekání je hrozné 🙄

korticka
9. bře 2015

holky stalo se vám někdy že byste po iui špinily a měly menses bolesti? nemyslím hned po zákroku, ale dělali mi iui 4.3 a 6.3....dnes je 9.3 a já už od včerejška bolesti a špinění jako na ms....a to od včerejška beru i utroš
1-0-1
na nějaké uhnizdování je poněkud brzy, tak se bojím že přišly mensky dost brzo!! 😒

lloupacek
9. bře 2015

@korticka ja jsem asi treti den po IUI spinila a byla jsem tehule. takove ty premenstruacni bolesti jsou po IUI bezne klidne celych 14 dni i dele.
hod se do klidu. vsechno je v pohodicce. jsou to jedny z mnoha ruznych priznaku. stejne nic nezjistis a nic s tim neudelas, tak se nenervuj. spineni i tlaky jsou zcela bezne takze opravdu neni proc se stresovat.
preju ti dve carky na testu (utros nevysazuj dokud nebudes mit jsitotu ze nejsi tehotna)

korticka
9. bře 2015

@lloupacek díky...jsem trochu klidnější 😉 mě znepokojuje spíš to že to není jednorázové špinění ale už to trvá 2 dny...a k tomu ty křeče jak ms
uvidím stejně až tak za týden nejdřív
hlavně tentokrát mi dr to iui udělal nějak nešetrně....dost mě to bolelo teda....a přitom předchozí iui byly bez povšimnutí......díky 😉