Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
4. čer 2014

Ahoj Holky tak už jsem vzhuru po noční ☹ snad v raze někde nepadnu a neusnu 😀 jinak na vložce není hnědé už to asi odeznělo ale pořádek dělá přátele a snad bude vše v pořádku 🙂

silvik77
4. čer 2014

Ahoj holky, zítra jdeme na první konzultaci do Caru, můžete mi některá napsat, co nás čeká? díky...

lili_2
4. čer 2014

včera jsem byla u primáře který mi dělal laparku. Hezky mi to vysvětlil a tak jsem se trochu uklidnila, takže zůstává vše při starém. V červenci, nebo v srpnu jdu na 1 IVF a pokud to nevyjde v září na odstranění vejcovodů do ČK.

Holky když budu stimulovat, můžu jet na vodu a nebo se musím šetřit?

lili_2
4. čer 2014

@silvik77 s manželem jsme tam byli minulý týden 🙂 . Z vyšetření podstoupíš pouze UTZ a u manžela odběr krve a spermiogram (pokud žádný neměl a nebo je starší 3 měsíců) a pak se vás vyptají na nemoci a seznámí jak to bude probíhat dál.

pavlina1976
4. čer 2014

@japro Tak jak? Když bylo na vložce bílo tak je to OK ne? Ty jo už ve čtvrtek 😉 . Hurááá, malinkej půjde k mamince 🙂

silvik77
4. čer 2014

@lili_2 Aha, takže i UTZ? Tak to si ráno raději nebudu zavádět Utrogestan, jak mám předepsaný...manžel má spermiogram dělaný před rokem a půl na imunologii v Praze, ale tam chtějí pár dnů před odběrem sexuální půst, tak to asi neklapne ☹

pavlina1976
4. čer 2014

@martas14 Ahoj Martinko 🙂. Ty jo ta mrcha je fakt mrcha 😠 . Věřím, že tě bude teď zlobit naposled a pak na 9 měsíců si dá oddych a nechá nás na pokoji 😀 . Martinko já už se bojímmmmmmmm 😕 . Včera jak jsem si odvykla na injekce tak mi to přišlo zas hrozný, ale zítra už to bude zase rutina 😉 .

pavlina1976
4. čer 2014

@lucijete Včera jak jsem píchala injekce po delší době, tak to byl zas nezvyk, zase jsem kňučela 😀 , zítra už to bude zase normálka 😠 . Já už se bojímmmmm ani nevíš jak 😉

pavlina1976
4. čer 2014

TĚHULKY:
kvetinka84 -těhu 7.tt - kontrola 11.6.
zelvicka111 - těhu 9+2tt, kontrola + screening 25.6.
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, nyní 11tt - 16. 6. prvotrimestrální screening

STIMULANTKY PŘED ET/KET:
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET 9.6. -dvou embroušů
lucijete - KET se stimulkou - 5. 6. UTZ - KET pravděpodobně 12. 6.

ČEKATELKY:
78marcela - 12.5-KET Hcg 0, konzultace o dalším postupu 12.6
alarada - kontrola u dr. 6.6
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění)
lucikk1 změna centra, pak na KET
martas14 - KET se stimulkou ( začátkem června ms) - KET kolem 20.6.
suzik161 - před KET, čekám na MS (asi 14.6.), UTZ 10.6.
lili_2 - 1. IVF v červenci nebo v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
bien_1987 - cca 7.6. začne stimulovat na 1. IVF
kotcheva - cca 2.6. začně stimulovat na 3. IVF

martas14
4. čer 2014

@pavlina1976 no je to s ní úlet dnes taky nic 😝 😠
Ty injekce jsou vážně otravny, ale je mi jasný, že to nejhorší což je čekání teprve přijde.... A neboooooooj Pavli vidíš kolik nás tu ti teď drží palec, takže to musí dopadnout super 😉

pavlina1976
4. čer 2014

@martas14 Pro nás pro všechny Martinko 😉 . Vždyť to byly dva hnusný měsíce, že to není ani možný 😠 . Musí se to teď otočit a a vyjít to všem 😉 . Už bysme si to fakt zasloužily!!!!!!!

lili_2
4. čer 2014

@silvik77 půst má trvat 3-5 dnů. Tak mu ho udělaji jindy. Stejně máte asi tak 2 měsíce čas oni si dělaji samy všechny vyšetření i ty které už jsi podstoupila. U mně se čeká na MS aby mi udělali odběr kve a UTZ. Pak se musím poslat žádost na pojišťovnu a to schválení trvá asi měsíc, a pak teprve začíná stimulace.

japro
4. čer 2014

@silvik77 ahoj já byla dnes na UTZ s utrogestanem a uplně v pohodě tenkrát poprvé sem měla nerva ale oni s tím počítají když to máme zavádět 🙂

japro
4. čer 2014

!!!!!! ahoj Holky 😉 tak už jsem doma ..... UTZ a kontrola čípku vše je v naprstém pořádku a sliuźnice krásná a už ani trochu nešpiním 🙂 tak vše bude podle plánu a zítra je KET 😉 jupííííííí sem ráda že sem jela sice jsem ko vstávla jsem v 9h po noční ale za ten pocit že vím že je vše v pořádku to stálo 🙂

pavlina1976
4. čer 2014

@japro Paráda, skvělé! Tak zítra začínáš holka naše zlatá 😀 .

japro
4. čer 2014

@pavlina1976 ok je to tedy velkej a zodpovědnej ukol ale já to tedy beru Šéfe 😀 snad neudělám ostudu 🙂 ty se hned přidáš 🙂

olinkak
4. čer 2014

Ahoj holky, ráda bych se přidala do vaší diskuze, jestli je to možné. Opustila jsem pozitivní snažilky 2012 a teď od zítra mám první den stimulace před prvním IVF, takže červen je také pro mě první měsíc velkých nadějí a očekávání .....jsem z toho hodně nervózní..injekce a pak to kolem...ráda bych někoho poprosila, jestli mi může říct co mě čeká..už jsme to probírali s doktorem, to jo, ale osobní zkušennost, jak to vnímá někdo na vlastní kůži je 100x lepší. Děkuji a držím vám všem palce !!!

musilka
4. čer 2014

@olinkak ahoj 🙂 Já čekám na KET teď nějak kolem 16.6. tak to budem nervit cca tak nějak spolu. Mám za sebou 3IVF z prvního IVF z druhého KETu mám dcerku čtyřletou a teď dvě IVF 4xtransfer a nic. Tak doufám že tehle pátý už bude úspěšný a bráška nebo sestřička si nás najdou 🙂 Cokoli bys potřebovala poradit vysvětlit tak klidně písni 😉

musilka
4. čer 2014

@olinkak chápu že je v tom člověk ze začátku trochu ztracený. Jsem i zdravotní sestra tak snad mohu poradit i z odborného hlediska 😉

sasanka033
4. čer 2014

@pavlina1976
@martas14
nazdaaar holky!🙂 takze se opet potkavame, tentokrat v cervnu 😀 ja si jdu zejtra vyzvednout leky a pichacka zacne nekdy pristi tejden. bude to treti IVF, tentokrat v cube v ramci studie, takze jeden pokus kdyztak k dobru. davali jsme od zacatku dve embrya...
kolik mate nanuku v zasobe?🙂
@musilka 🙂 ryba v tobe se proste nezapre🙂

musilka
4. čer 2014

@sasanka033 nepruď a koukej mi zítra v CUBE aspoň zamávat sestro rybo 😀 hniju v práci na noční tak zítra nebudu úplně ready 🙂

sasanka033
4. čer 2014

@musilka hele jsi trochu sama proti sobe, pac ji mi v IP vysvetila antagonisty a tim padem tam zejtra nemusim stravit ani minutu navic a votocit se ve dverich s pytlem leku a jehel 😀
a ted vazne - ja doufam, ze nam to vyjde! aspon se pozdravit, podat ruku...takze te tam budu vyhlizet hned jak vypadnem s instrukcema, bloncko🙂

musilka
4. čer 2014

😀 Vyhlížej střední mandu 😀 😀 s kruhama pod očima bo to dneska v práci na nějaký extra odpočinek nevypadá budu mít asi béžový gatě a béžovou kabelku 🙂
jinak s těma antagonistama gonal už jsi měla ne ? tak to neni žádná novinka jen tomu řikaj takhle vznešeně 🙂
počkej zlato dohledám co jsem teď našla rybám na červen a je to maximální bomba ;.)

sasanka033
4. čer 2014

@musilka jeeeee, posli, super! ja jsem teda ted extra dobre naladena, takze to uz bude tim!🙂

martas14
4. čer 2014

@japro tak to jsem ráda, že to nakonec dopadlo jak má 😉 takže rozjed' tady tu naši zlatou éru 😀 😉

sasanka033
4. čer 2014

@musilka gonal jsem mela. ale ta nanynka, co me tudle v tom telefonu tak desila, placala neco o menopuru myslim. ale ja uz v tu chvili byla ruda vzteky a byla schopna vnimat tak napul. takze kdovi.

musilka
4. čer 2014

@sasanka033 hele zlato já s nima měla konflikt po tydlifonu minulý týden z rakouska . Volám tam že jsem to dostala a tak se chci objednat na 10.DC na UZ jak jsem domluvená s Budkou a frajle mi řekla že tam nic o UZ není psáno že mám jen říct jestli chci embryoglue. Na to já jako jestli si dělá srandu bo jdu prostě tehle cyklus na KET tak asi nějakej ultrazvuk mi udělat musej když beru estrgoeny na sliznici nehledě na to že jsem tak dohodnutá už od konzultace s budkou. Mají tam hroznej bordel ☹ Na jednu stranu se mi tam líbí vyhovuje mi Budka i Višňová ale ten personál by si měli trochu líp vycvičit. Já tady na oddělení dělat takový stresy a guláš tak letim ☹ Tohle do špitálů prostě nepatří a do CARu kde je člověk psychicky v prdeli a citlivej na každý slovo už ůbec ne....

pavlina1976
4. čer 2014

@sasanka033 Ahoj Sas, Jeee zase spolu, ne že bych tě ráda neviděla v této diskusi, ale víš jak, už bychom se sakryš měly scházet v jiné diskusi ne 😉 . Červen, červenec, srpen bude obzvláště plodný, neb statistika z dubna a května byla fakt děsná 😠 . Já jedu do Cube v po pro dva broučky 😀 . Třeba se tam někdy potkáme, to by bylo fajn. A gratuluju k pokusu ve studii, je to fajn mít jeden pokus k dobru 😉 . Mě se na poslední 3 IVF zadařilo s mrazáčkama, aspoň tak, jsem šťastná jak blecha 😀 , teď dáme dva a pak mám ještě 3 nanučky mražené po jedno, takže ideálně ještě 3 pokusy. Ale věřím, že už je nebudu potřebovat 😀

martas14
4. čer 2014

@sasanka033 no čau holka, já na tebe myslela, že tě budu muset pohledat, že bys taky měla teď někdy začínat 😉 ty studie tam máte super přeci jen za zkoušku člověk nic nedá a pokus k dobru je fajne 😉
Já mám dva mrazacky co tam na mě čekají, normálně už jsem měla lepit a prd už čtvrtý den čekám na ms 😠 ale já to tak mám vždycky když jí potřebuji tak nejde mrcha mrchata ....to budeme třeba čekat na stejno 😉