Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pavlina1976
12. čer 2014

@kytka12 Určitě se rozmrazí oba 😉 . ale ty máš dost sněhuláčků, tak mě dr říkal, že kdyby se nerozmrazili oba jak byli zamražení na jedné slánce, tak rozmrazí dalšího bojovníčka 😉 . Naštěstí to obě embryjka zvládla 😉 . Teď jak se mrazí tou šetrnější metodou, tak úspěšnost je asi 96% tuším 😉

kvetinka84
12. čer 2014

@japro No to ten UZ je na té dlouhé chodbě co je sálek CARu, je to úplně na konci té chodby vpravo, je to tam fakt špičkový pracoviště, lehneš si na lehátko, manžel sedí vedle tebe. Je tam úplná tma, aby bylo lépe vidět a naproti tomu lehátku, co ležíš je na zdi velkopološná televize, kde se ti celý ten UZ promítá, fakt jak kino, neuskutečná podívána. No u prvního syna tam manžel jel se mnou, vezl mě tam, sama bych do Prahy nedojela a říkali jsme si, že se zeptáme, jestli může se mnou dovnitř na ten UZ. No a sestřička ho automaticky pozvala dál, ani jsme se zeptat nestihli. Tak byl se mnou na obou UZ u Apolináře a teď pojede zase a už se strašně těší.

martas14
12. čer 2014

@kytka12 tak to mě mrzí holka, já teď při druhém etu začala špinit a krvácet kolem osmého dne a taky mi nikdo na to nedokázal nic říct, je to prostě mezi nebem a zemí jestli je to ten správný embrousek a zvládne to nebo ne...posmutni si a pak šup na mrazacky, máte jich hodně takže tam ten pravý určitě bude 😉

martas14
12. čer 2014

@japro jojo dopoledne jsem si vyfasovala náplasti, utros, estrofem a začínam ....příští sobotu na kontrolu, tak uvidíme jak se slizna pochlapi 🙂 🙂 už vám skoro dýchám na záda 😀

martas14
12. čer 2014

@pavlina1976 doufám, že už je ti líp Páji, dnes už není takový vypek tak je to celkově lepší, i když já tu hodinu do Brna autem a pak zas zpět, nesla celkem těžce, jsem byla mokrá až na prdeli, plus ještě kličkování v provozu, no super, ale zvládla jsem to takže mám nafasovano 🙂 přihlásila jsem se , že posledně slizna rostla pomaleji, tak mi dal k náplastím ještě i tablety, tak uvidíme, i když říkal, že nejde prý ani tak o výšku slizny, která je samozřejmě taky fajn, když je vyšší, ale hlavně prý na té hormonální hladině tak uvidíme ....ko mám příští sobotu, což je fajn, že je vždy menší provoz a může mě tam zavést můj 🙂

pavlina1976
12. čer 2014

@martas14 No tak to je paráda Martinko 😀 . Takže už v tom taky frčíš holka zlatá 😀 . Jj dnes je mi lépe, ale trošku mám pořád motanici, ale je to daleko lepší než včera 😉 . Jinak nic nového, žádný zásadní příznaky se nekonají 😀 . Já vím, že ani nebudou, nejde to poznat, jako vedlejší účinky léků stejně popisují příznaky, které vypadají jako těhu 😉 . Jsem hrozně zvědavá Martinko, napnutá jak kšandy, ale Adéle a Agátě věřím na 100% 😀 . Moc na tebe myslím 😉

karolakmn
12. čer 2014

@pavlina1976 jeee ty uz je mas i pojmenovany... to je pekny... ja si dnes vyrazila s malou na prochajdu a ted si davam jahodovou domaci limcu.. jen kdyz uz jsem dochazela tak me bolelo bricho jak na ms. Na chvili se to uklidnilo a ted zase. Jinak taky zadne jine priznaky... ale to je brzy... uz bych chtela byt tak o tyden dal... jen nevim jak ten cas posunout

pavlina1976
12. čer 2014

@karolakmn JJ přesně 😉 . Je to dlouhý, ale zase je fajn, že si teď můžeme užívat té naděje a víry, že je to tam 😀 . Přeci jen, jak se bude blížit testování tak budu úplně na nervy ☹ . To ráno, když držím ten test, než se tam jdu podívat jestli tam jsou // tak to mám tep tak 300 😀 . Jsou to nervy pořád, když tam jsou dvě, tak nervy kolik bude hcg, a pak utz na srdíčka 😉 . Takže já budu v klidu až budu vidět srdíčka, nebo srdíčko 😀 . Držím nám všem pěsti aby to dopadlo na devět měsíců 😀 . Mě nebolí břicho vůbec 😕 , tak jsem z toho nějaká nervozní 😒

martas14
12. čer 2014

@pavlina1976 JoJo nejde poznat nic a on ten estrofem je podle mě taky dost zavádějící, přijde mi pomalu horší než hormony k ivf, když při něm ani ms nedorazí, ale to neva prdolky se drží všemi deseti 🙂 a kdy se z Jeníka stala Agáta 😀 😀 ale je fakt, že holky jsou houzevnatejsi a vetší držaci, já taky měla vždycky pracovní jména holčiči 😀

martas14
12. čer 2014

Holky mám dotaz mimo mísu, jak vymazu fotky na fb které jsem tam nedala já ...jen mě na nich někdo asi označil a teď se mi to tam ukazuje? Já ho skoro nepoužívam, mám ho jen kvůli termínům do kroužku a toto mě tam jebe mozek 🙂

martas14
12. čer 2014

A ještě jeden, nemáte tip, co chlapovi na ctyricitku? Něco vtipneho nebo tak něco ? Máme jít a jsem už zoufalá z toho přemýšlení...

martas14
12. čer 2014

@78marcela tak jak dopadla kontrola Marci?

pavlina1976
12. čer 2014

@martas14 Ano, ano Martinko, Jeník je Agáta a Agáta je Jeník, já jen abych jim nepošramotila orientaci, takže to je takovej obojetník 😀 😀 😀 . Věřím Marti, že je to tam na devět měsíců, ale fakt hoooodně věřím 😉

pavlina1976
12. čer 2014

@martas14 Martinko záleží co chlap má rád, jeho koníčky a kolik do toho chceš vrazit 😉

martas14
12. čer 2014

@pavlina1976 to je dobře Páji, musíme jim věřit, kdo jiný by měl když už né my 🙂 já to tentokrát taky zvládnu věřit i po transferu, bo do té doby to jde samo 😀 navíc mi to tentokrát vychází skoro stejný termín jak před těmi třemi lety, kdy jsem našla // takže moc věřím, že dám malé k narozeninám příští rok sourozenecka 😉
Prostě nám to vyjde Pavli, musí!!! 😉

martas14
12. čer 2014

@pavlina1976 no jeden bývalém fotbalista, druhý kavarensky povaleč 😀 😀 ale momentálně spíš bez koníčku, mají malé deticky, tak po práci už na víc nemají sílu 😀 😀
Chtěla bych něco vtipneho, ani né jako hlavní dárek, to asi dáme prachy, ale spíš něco k tomu....

karolakmn
12. čer 2014

@pavlina1976 to me uz ted o neco min nez vcera ale stejne me to tlaci po te prochazce

78marcela
12. čer 2014

@martas14 ahoj...tak u mě proběhla konzultace, domluvili jsme se na hysteroskopii, jdu 10.7, při ní mi vezmou krev na imuno, dnes mi vzali i na štítnou žlázu a uvidíme. Po hysterce by měli rozchodit ms a při ní začnu stimulovat, tak mi to vychází plus mínus v půli srpna, když půjde všechno dobře.

pavlina1976
12. čer 2014

@martas14 Bývalému fotbalistovi lístky na zápas 🙂 a kavárenskému povaleči frenčpres (nevím jak se to správně píše) ať si udělají dobrou kávu doma. Stojí to pár korun 😉 , když mají ty malé děti tak pro chvíle pohody 😉

pavlina1976
12. čer 2014

@karolakmn To vypadá slibně 🙂

pavlina1976
12. čer 2014

@78marcela Ahoj Marcelko, tak to jsou dobré zprávy ne? Takhle jsi si to nějak představovala že 😉 . Je dobře, že to hezky zkontrolují všechno najednou. A v srpnu hurá pro mimi 😉

martas14
12. čer 2014

@78marcela tak desátého je skoro za rohem a pěkně si to všechno odbydes přes prázdniny, abys pak se na začátku roku nemusela honit, protože budeš těhu 😉 a to s tou hystolkou ti nakonec navrhli oni, nebo jsi si to sama tam nadhodila? Já byla též dnes v caru si pro estrofem, tak už tu ležím s nálepkou na pupku 🙂

martas14
12. čer 2014

@pavlina1976 děkuji za nápady, musím to už nějak rozseknout, bo se to dost blíží 😀

78marcela
12. čer 2014

@martas14 řekněme, že jsme se vzájemně domluvili na té hysterce a na imuno. štítku jsem si navrhla sama. uvidíme, jak to bude, začátkem září bude největší frkot, to nevím, jak to budu zvládat, a jestli to půjde podle mého plánu, tak mi KET spadá zrovna na týden, kdy máme indiánský příměstský tábor. Celý prázdniny volný a jestli se to trefí zrovna na to...no uvidíme.

78marcela
12. čer 2014

@pavlina1976 kdybysme nejeli za týden na dovolenou, mohla jsem jít už dřív na tu hysterku...ale co, do srpna vydržím a užiju si poslední bezdětný prázdniny, no ne?

pavlina1976
12. čer 2014

@78marcela No to je slovo do pranice 😀 😵

olinkak
12. čer 2014

@pavlina1976 hihihihihihihi nepolykám, píchám 🙂 ale je mi dnes opět celkově blbě...mě bývá blbě od žaludku při ovulce, jak se mi splaší hormony tak je mi ráno na blití!!!! A asi je to i tím tlakem a tím horkem a prostě všechno....zítra UTZ a v něděli nebo v pondělí odběr folíků a pak....se uvidí 🙂

pavlina1976
12. čer 2014

@olinkak No to je paráda toto letí 😉 . Tak zítra budu držet pěsti, aby bylo vše úplně dokonalé 😉 . Já čekám 😕 . Občas mě píchne u levé strany břicha, jinak nic. Skoro mě bříško nebolí 😉 . ale jsem 3 den po ket, tak co bych taky chtěla že 😀 . Ale začalo mi šíleně smrdět nádobí 😕 , málem sem hodila šavli 😀 , ale to je určo taky z toho pregnylu. Ještě mě čeká poslední zítra 😀

karolakmn
12. čer 2014

@pavlina1976 ty si pichas pregnyl? Proc a na co? Me uz taky skoro nic neboli... jen mam podbrisko nejake tvrdsi a trochu nafoukle... musi to ted vyjit, uz nemame zadny mrazacky...

pavlina1976
12. čer 2014

@karolakmn Vyjde, musí, nepřipouštím jinou možnost 😀 . Taky jsem se tomu divila, že mám píchat pregnyl. V Cube to tak dělají, prý mají s tím velmi dobré zkušenosti. Píchala jsem 3 injekce a ještě den po Ket decadeptyl. Je to proto, že tyto léky produkují hcm a to tělo oblbnou a ono si myslí, že už je těhotné a nebojuje proti těm embryjkám a chová se prý jako těhotné 😉 . Budu jim věřit 😀