Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

cicinky
9. dub 2014

@japro Já být tebou, tak požádám o vyšetření na endinu, on je to takový hnusný zánět, který napadá vejcovody, vaječníky i dělohu a může způsobit neprůchodnost vejcovodů a vysoké riziko mimoděložního těhotenství.
Někdy na ní stačí jen průplach vaječníků.
Mě je vzaly, byla to už fáze, kdy se nedalo nic jiného dělat ☹, ale byla to nejlepší volba v dané situaci 🙂

Po OPU si určitě vezmi dovolenou, pokud tu možnost máš, alespoň se ti budou lépe hojit vaječníky 😉.

Já jsem v jedné práci skončila a přecházím do druhé, nástup jsem si zařídila tak, že až budu mít po 14.4. tak teprve nastoupím 😉.
Pokud mě tedy nenechají na rizikovém ... raději bych chodila do práce, nemám ji nijak náročnou, a penízky se hodí 😀, ale pokud by byl jakýkoliv problém, tak okamžitě zůstávám doma 🙂

cicinky
9. dub 2014

@karolakmn neděkuj, jsme tu od toho, abychom se podporovaly a v rámci možností si pomáhaly 😉

japro
9. dub 2014

@cicinky no vyšetření jeden vejcovod mě ted vzali a jinak jesm celá vlastně prozkoumaná tou operací a jsem v cajku i u mého doktora jem byla na mooooc vyšetření ale jak se to jmenuje netuším 🙂 jj vezmu si pač po odběru nemužu ani chodit ...... taky raději pak po 14 dnech do práce a když bude něco v nepořádku zustanu doma máme to stejně 🙂 se ted hlavně opatruj 🙂

cicinky
9. dub 2014

@japro pro mimíska udělám cokoliv, i kdybych měla jen ležet 😀

78marcela
9. dub 2014

@cicinky je dobře, že ti všechno prošetřili. já se na to musím taky zítra zeptat, proč se už šest embryjek nezakouslo, uvidíme.
Jinak je to dnes silnější, to je fajné...🙂)

karolakmn
9. dub 2014

HOLKY tak dnes jdu na transfer!!!!! Už se nemůžu dočkat az budu mít vyvolený u sebe!!! Věřím mu!

mmarch
9. dub 2014

Ahoj holky, brala jste některá Prednison?? já ho teď beru od středy a to je děs co to se mnou dělá. Nevíte jestli je nějaká alternativa, jestli ho dr. může změnit za něco jiné?

japro
9. dub 2014

@cicinky no jasné to i já a nebudem asi jen já a ty 😉

japro
9. dub 2014

@karolakmn jupííííí držím moooooc palečky tfuj tfuj tfuj tfuj 🙂

meyryen
9. dub 2014

@mmarch Já měla 2. IVF prednison, 3. IVF medrol, takže změnit určitě jde 😉

mmarch
9. dub 2014

@meyryen super, hned v pátek se na to optám, jestli mezi tím nedostanu mrtvičku z toho zvýšeného tlaku

meyryen
9. dub 2014

@mmarch Teda pokud je to takhle vážné, tak bych asi zavolala hned do CARu a nečekala na pátek 😉

mmarch
9. dub 2014

@meyryen už to mám domluvené tak, že jdu dneska k obvoďačce,ta mi dá něco na snížení tlaku do toho pátku. taky vždy musím pobrat všecky vedlejší účinky 😀

78marcela
9. dub 2014

@karolakmn Tak hodně štěstí, tfuj tfuj tfuj a za 14 dnů // !!!!

cicinky
9. dub 2014

@78marcela no super, hlavně ať se vše daří!!! 🙂
@karolakmn PŘEJI HOOOODNĚ ŠTĚSTÍ 🙂
@mmarch určitě změna je možná 😉, pokud máš problémy, tak nečekej a volej 😉

karolakmn
9. dub 2014

@japro @78marcela @cicinky dekuju holky... Už jsem doma, malou mám az do večera u babičky, takže ležím na gauci zabalena v dekach aby vyvolený fazolce bylo fajn a hezky si ustlala... Nevíte jak dlouho trva takový hnízdě ni? Pijí tady kontryhelovy čaj, mliko a ani se nehejbu 😀

78marcela
9. dub 2014

@karolakmn klidně se hejbej, jen tak decentně určitš můžeš. Hnízdí se prý tři dny...

cicinky
9. dub 2014

@karolakmn do třech dnů se uvrtá 😉
Můžeš fungovat normálně, jen žádné přetěžování a když ucítíš, že se ti chce spát, tak spi 😉

dagin
9. dub 2014

@karolakmn gratulace k transferu, přeji úspěšné hnízdění 😉
@cicinky gratulace ke // ... už abych tě následovala 😉

cicinky
9. dub 2014

@dagin Já myslím, že brzy budeš 😉

karolakmn
9. dub 2014

@78macela @dagin @cicinky
Kez by se uvrtalo... Byla bych nejšťastnější a pak už jen aby se udrželo.... Tohle bude asi mých nejdelších 14 dni v životě

cicinky
9. dub 2014

@karolakmn moje rada, každý den choď na malou procházku, já to většinou absolvuju do krámu a zpět, přičemž si nakoupím laskominky 😀
Pak doporučuji návštěvy všech zanedbávaných kámošek 😉
A v neposlední řadě největší zábava je v kuchyni, tam to utíká samo od sebe 😉

karolakmn
9. dub 2014

@cicinky taky te po transferu podloubavalo b podbrisku?

cicinky
9. dub 2014

@karolakmn ano, dobré 3 dny, pak to začalo píchat, pak se mi dělalo blitno, teď poslední 2 dny průjem... no máš se na co těšit 😀
O tom průjmu jsem ani nevěděla, to mi napsala Catchenka 😉
Prý jsem jak ukázková IVF mamina 😀
Doufám, že se ke mě přidáš!!!! 🙂

karolakmn
9. dub 2014

@cicinky moc rada bych šek tobě přidala
A jak se citis ted? Kdy jdeš na krev?

jakoubekzdenka1711
9. dub 2014

@karolakmn tak se pridavam tak s gratulaci at se mimiskovi u tebe libi a at se zavrta a pusti az za 9 mesicu

jakoubekzdenka1711
9. dub 2014

Jinak ja jsem asi v noci Mela ovulku tak uvidim jestli se podari Jen tak jinak pro ms jdu do 4. Ivf s minimalkou. No pro narovnani kostrce mi sestra rikala se doufa se Ji
nezavolam ze ze jsem tehotna

cicinky
9. dub 2014

@karolakmn Však se přidáš a za pár dnů, budu sledovat já tvoji dráhu // 🙂
Teď jsem první 2,5 hodiny bez průjmu, takže je to mooooooc fajn 😀
Udělala jsem si těstovinky s moravským uzeným a dala jsem jen trošičku oleje, miláčkovi jsem půlku zapekla s vajíčkem a mě bez ničeho, raději tedy 😀. Mám pocit, že další dotek toaleťáku na prdelíně už asi nesnesu 😀
Na krev jdu v pondělí 😉

karolakmn
9. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 snažím se mu vytvořit fajn prostředí 🙂
@cicinky to se ti nedivím ze už nemůžeš tu rulicku ani vidět, tak snad už to přejde a budes mít klid... Ja si jdu udělat těstoviny s pestem, cely odpo piju nastridacku kontryhelovy čaj a mliko... Moje druha polovicka je v práci a pro malou jsem na vařila včera tak moc vařit nemusím a zítra nám udelam nejaky silný hovězí vývar se spoustou zeleniny a nudlicek 🙂

cicinky
9. dub 2014

@karolakmn Jééé, zrovna jsem dělala bujonek se zeleninkou, chtěla jsem něco hroooozně silného, takže Vitana masový bujon vyhrál 😀 a k tomu dinosauří těstovinky z Lidlu 😀
On to mužíček moc nemusí, vývary celkově, takže když mám chuť udělám si rychlý bujonek, jinak dělám hrachovku, gulášovku a pod. 😉
Zatím se mi bříško i střeva uklidnily, tak snad to bude lepší 😀
A ráno bude zase další testík 🙂