Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

lucijete
14. čer 2014

@78marcela no toník asi pracovní jméno😀 ale i to se mi lbí...navíc bylo včera toníka tak by to bylo takové symbolické🙂)) jinak se mi libí i david docela,,, a na holčičku Emilka, Adélka, i Tonička - Antonie

78marcela
14. čer 2014

@lucijete my jako pracovní máme GaMa ( jako zkratky Gabriela a Marek ). Zavedla to tu @japro. Líbí se mi to. Akorát to budeme muset změnit na GaMi.

78marcela
14. čer 2014

@lucijete jinak David a Adéla se mi moc líbilo dřív. Ema je taky moc pěkné. Mám v práci, ve školce, krásnou okatou holčičku Emu.

kvetinka84
14. čer 2014

@78marcela
@pavlina1976
Holky, tak jsem na tu pohotovost jela, miminko je v pořádku, ani žádný hematom mi nenašel, na střevní potíže jsem dostala smectu, prý si myslí, že mi v noci při tom sr*cím a bl*cím tanci praskla nějaká žilka a zakrvácelo to, protože to mělo takovou hnědou barvu, ne jako čerstvá krev, tak se to tam prý nahromadilo a teď to odešlo ven. No dostala jsem utouš a ascorutin a ležím tu s nohama nahoře, to špinění už skoro přestalo, tak věříme, že to už bude dobré. Ale lekla jsem se festovně, uff

lucijete
14. čer 2014

@78marcela taky mam ve skolce Emilku. Ale ne Ema ale Emilka, Emilie🙂))))))) tak bychom na ni volali, Emilko🙂

78marcela
14. čer 2014

@lucijete aha. Emílie Antonie, tak to máš samé takové ty staré jména, které jsou teď velmi moderní. Ono je skoro každé jméno pěkné, dokázala bych pojmenovat celou školu🙂
mě režimu líbí jména Lucie Tereza Kristýna Natalie. Jenže jich je hrozně moc. To tvá vybraná tak obvyklá moc nejsou. To je fajn.

78marcela
14. čer 2014

@kvetinka84 tak to je moc dobře.

pavlina1976
14. čer 2014

@kvetinka84 No to se mi ulevilo 😀 . Jsou to hnusný nervy ☹ . Hlavně, že je mimi OK a tobě, že je taky už lépe 😉 . Já jsem dnes 5tý den po Ket a jsem taky úplně na nervy 😕 , vůbec nic mi není, přestalo mě bolet břicho, prsa nebolí nic ☹ . Ach jo, doufám, že už jsou miláčkové zavrtaní 😉 . Ale fakt nevím co si o tom mám myslet 😨

kvetinka84
14. čer 2014

@pavlina1976 neboj určitě jsou zavrtaní, mě také čím víc se blížilo testování, tak mě to břicho bolelo míň. Neboj, bude to dobré. Jo jsou to nervy, dnešní noc si už nechci zopakovat. Už aby ten první trimestr byl za mnou. Stejně je to pořád dokola, napřed si říkáme, už abych stimulovala, už abych měla po OPU, už abych měla prďolku u sebe, už abych měla //, už aby bylo srdíčko, už aby byl 2. trim......

kvetinka84
14. čer 2014

@78marcela
@lucijete
My máme v rodině dvojčata Františku a Antonii 🙂 Rodiče jim naférovku říkají Franto a Tondo. Jednou vyprávěli historku, jak šli k dětské dr. a jedna s holčiček se pokakala, tak jí šla maminka přebalit a říkala jí, Tondo pojď přebalíme plínku. No a byl tam s maminkou asi 6ti letý chlapeček, tak koukal jak jí jde přebalovat a když jí sundala plínu, tak prý vyvalil oči a letěl ke své mamince a říkal, mami ta paní je úplně hloupá, ona jí říká Tondo a přitom nemá pinďu

pavlina1976
14. čer 2014

@kvetinka84 😀 . JJ je to tak, pořád na něco čekáme 😠 . Snad máš pravdu a jsou zavrtaní 😉 . Opatruj se 😉

kvetinka84
14. čer 2014

@pavlina1976 díky zlato

karolakmn
14. čer 2014

@kvetinka84 ahojky jsem rada ze je vse ok a snad polevily i potize... drz se...
@pavlina1976 ahojky ctu ze uz zadne bolesti... u me uz taky skoro nic... zacinam byt pekne nervózní

78marcela
14. čer 2014

@kvetinka84 krasny příběh, pobavila jsem se🙂 lidi kolem musí byt někdy trochu v šoku. Teď jsem si představila jak jdou do školky ty dvě holky a jak se jich učitelky ptají jak se jmenujete-Franta a Tonda.. Nádhera.. Chtěla bych je vidět. 😀

kvetinka84
14. čer 2014

@karolakmn děkuji snad už to bude dobré, ale vynervovala jsem se pěkně

pavlina1976
14. čer 2014

@karolakmn No jsem na tom stejně 😨 . Taky dnes nic, od rána nic. Ani břicho, ani prsa. Mám zvětšené žíly na prsou, ale to může být po tom pregnylu 😕 . Mě to povídej o nervech, já jsem už na prášky 😉 . Ale musíme to holt vydržet a hlavně musíme věřit, jde to hůř a hůř, ale musíme vytrvat 😉 . I když se musím přiznat, že dnes večer mě napadlo, co když to nevyjde ☹ , ach jo. Ale pak jsem se přesvědčila zase na chvíli, že vyjde, že už jsou bobci zavrtaní 😀

pavlina1976
14. čer 2014

Holky stalo se vám, že jste byly alergické na fraxiparin? Musím v po zavolat do Cube, neb mě svědí celý břicho jak blázen a v okolí vpichu to mam červený a bulku 😕

japro
15. čer 2014

@pavlina1976 jj prsa u mě také nic .... a pozorujem se to je jasné to k tomu asi patří to jinak nejde .....

japro
15. čer 2014

@pavlina1976jak ti je ? už lépe? volala jsi do Caru ?

japro
15. čer 2014

@dagin paráda držím mooooc palečky at máš zítra vyšetření na jedničku 🙂

japro
15. čer 2014

@kvetinka84 a sakra to je nemilé jak jsi dopadla? dofám že už je lépe a jste v pořádku ...

japro
15. čer 2014

@kvetinka84 no paráda to je fajn že je vše v naprostém pořádku jupíííííííí 🙂 tak se opatruj 🙂

japro
15. čer 2014

@pavlina1976
@karolakmn ahoj holky jj jsem tna tom stejně já chvilku nic a chvilku jako že to mám dostat ted zrovna nic ale ráno jak jsem potřebovala va WC tak to bolelo ....... jinak já dnes měla myšlenku testovat 😀 ale nebudu 😀

pavlina1976
15. čer 2014

@japro Myslíš tu alerg reakci na ten fraxik? No svědí mě to, do caru zavolám v po 😉 . Kolikátý den jsi? @karolakmnjá tu myšlenku mám taky, že testnu dřív 😀 . I když vím, že je to prostě zbytečný no, stejně to neuchvátáme a já se nechci radovat když pak čárka nebude sílit, nebo naopak být zklamaná a nervit 😀 . No uvidím 😀

japro
15. čer 2014

@pavlina1976 jj tu reakci jsem myslela .... no já jsem dnes 10 den tak ještě 4 dny to je za chvilku 😉 tedy testovat budu nák až budem obá doma 😉

pavlina1976
15. čer 2014

@japro Koukala jsem do naší tabulečky a jsi 9 den? Ale zítra už by si nám sem mohla dát ty krásný // tlustice 😀

pavlina1976
15. čer 2014

@japro To je hezký 🙂 , takže to fakt vydržíš ještě 4 dny? 😀

pavlina1976
15. čer 2014

@japro Ty máš aspoň, že chvilkama na ms, ale já už od včera od rána vůbec nic 😒 . Já se z toho zbláznim a to jsem si říkala, že tentokrát o tom nebudu přemýšlet a nenechám se rozhodit 😀 . To se fakt nedá 😕

japro
15. čer 2014

@pavlina1976 no počítám to od 6.6 a to je dnes 10 den počítám to na prstech 😀 jsem asi střevo 😀

japro
15. čer 2014

@pavlina1976 no od 6.6 do 15.6 je to dnes 10 den přece 🙂