Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
18. čer 2014

Holky, já mám dneska den, je brečím a brečím, stačí mi dojemná reklama v televizi 😒

pavlina1976
18. čer 2014

@karolakmn Ahoj 😉 , tu bolest v tom kříži mám také a vystřeluje mi to do levé nohy 😕 . Taky bych si to moc přála pro nás pro všechny. Je mi Janinky líto, je to hnus to zklamání ☹ . Začalo mě dost píchat v podbřišku.....V pátek budeme vědět a doufám, že se budeme u výsledku usmívat 😉

pavlina1976
18. čer 2014

@kvetinka84 Jo to je známka, že miminko se hezky vyvíjí 😀 . Ty hormony to je mazec 😉

karolakmn
18. čer 2014

@kvetinka84 cely vikend, to bych padla... ja 12hodin kazdych deset min musela na zachod a kazdou cca pul hodku kybl... ani vodu jsem neudrzela... smectu uz jsem si dalaale piju ten jeden sacek asi uz 4hod... nedela mi to moc ok uz od detstvi.... to je fakt peklo po et jsem dostala zlucnikovou koliku a ted po ket tohle... a k tomu placi... me vse rozčiluje, co bych normalne presla v klidu... nalady horsi jak aprilove pocasi... jak se ti jinak dari?

karolakmn
18. čer 2014

@pavlina1976 me boli dnes v kříži tak ze nemuzu pomalu ani jit... ale to muze byt z toho celodenniho válení... jeste zitra a budem snad vedet na cem jsem KONECNE 😀

olinkak
18. čer 2014

@dagin To mi neříkej ani ze srandy, já jsem od Slovákové utekla !!!! Nosila mi smůlu, no já si snad Křeníkovi zavolám a zeptám se ho, ať vím...nebo raděj nevědět ať nenervuju už dopředu...chjóóóóó já chci svého doktora !!!!!

olinkak
18. čer 2014

@pavlina1976 Tak to já na tebe budu v pátek hrozně moc myslet, ať je hcg min 150, sice nevím kolik je ideální, ale snad to bude na 100% a pak na testu velikananánské tlustice !!!!! Neklesej na mysli!!!! Já věřím, že je to dost těžké, ale bojuj zaltíčko !!! Zatím není na skepsi místo !!! Držím palečky ať to vyjde !!!

olinkak
18. čer 2014

@japro zlatí to je mi líto, ale na krev jsi ještě nešla ne?? Naděje ještě je??

kvetinka84
18. čer 2014

@karolakmn daří se mi dobře, díky 😉 No mě to chytlo v pátek večer a strávila jsem na záchodě non stop do půl 5 do rána, a to tak, že jsem seděla na záchodě a na klíně měla kýbl..... Pak přes den už to bylo lepší a frekvence ubírala a v neděli už jsem byla jen unavená a vyřízená a vyplašená z toho špinění, které se v sobotu objevilo. Ale od té doby ani náznak špinění. Tak snad je vše OK. Jinak blivno je mi pořád, ale za to už střevní chřipka nemůže. Dneska mám plačící den, rozpláče mě i reklama v televizi. Teď jsem hustě obrečela, jak se Borhyová loučila při odchodu na mateřskou na nově ve zprávách, jsem pošuk, co? Už se nemůžu dočkat další kontroly, snad bude vše v pořádku. A 3 týdnu jedu k Apolináři na screening

pavlina1976
18. čer 2014

@olinkak Děkuju Olinko moc 😉 . Krásně jsi to napsala, povzbudilo mě to 😉 .
pořád věřím, že to bude OK 😀

kvetinka84
18. čer 2014

@pavlina1976 já taky věřím, že to bude OK, hlavně jsou tam 2 a to by bylo aby se aspoň jedna holka neuchytla 😉 stejně jako věřím že to vyjde i
@karolakmn blicí a průjmový tanec postihuje těhotné 😀

karolakmn
18. čer 2014

@kvetinka84 jojo hormony jsou potvory 😀

karolakmn
18. čer 2014

@kvetinka84 neboj borhyova se vrati 😀

pavlina1976
18. čer 2014

@kvetinka84 No v pátek budeme vědět děvčátka 😀 . ale fakt nevím, obdivuju ty holky co řeknou, že ví, že to tam je a je 😉

kotcheva
18. čer 2014

Holky, zitra si jdu pro "miminko" - a snad ani nejsem nervozni, jen mi to pripada divne, stejne jak divne to tu vypada napsane... 😉. A potom to cekani...

kotcheva
18. čer 2014

@pavlina1976 moc drzim palce - zatim neni duvod cokoli vzdavat, bude to dobre🙂

karolakmn
19. čer 2014

Ahajky vsem tak dnes uz je mnohem lip... da se rict ze dobre, ted mam trochu zaludek na vode, ale to se snad srovna... a co vy holky @pavlina1976 @dagin @kvetinka84

pavlina1976
19. čer 2014

@kotcheva Tak moc přeju, aby se miminku u tebe moc líbilo a hned se zavrtal a pořádně 😉 . To čekání ti nezávidím, my už jen jeden den 😉

martas14
19. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976 ahoj holky, zítra už budete vědět výsledek a určitě bude pozitivní ...moc na vás myslím aby už to tu nabralo ten správný směr 😉 už je to šílené čekání za vami, mě z toho pak šmekne...jaksi ta stimulka teď neutíká

pavlina1976
19. čer 2014

@karolakmn Ahoj Karolko, mě je dobře, od včera teda dost bolesti na ms i teď tak uvidíme, blížím se k termínu pravidelné ms 😕 . Ale prsa nic.....Mám někdy pocit mírného pnutí, ale to si asi jen vsugerovávám 😀 . Zítra budeme vědět, ty o něco dřív z testíku 😉 . Já tak kolem druhé 😉 . Jsem z toho úplně na nervy, ale fakt nevím, dnes ráno jsem si zase říkala, že by tam přeci jen to mimi mohlo být 😀

martas14
19. čer 2014

@kotcheva určitě to bude ten právy a konečně už budeš moct ukázat caru záda a nikdy se tam nevracet 😉

pavlina1976
19. čer 2014

@martas14 Ahoj Martinko, jj to čekání ti opravdu nezávidím, je to na palici, člověk z toho úplně magoří 😀 . Dnes ráno jsem si říkala, že by to mimi tam mohlo bejt 😀 . Dost mě pobolívá na ms, blíží se mi pravidelný termín 😉 . Tak uvidíme, hned vám sem napíšu výsledek. Zítra kolem druhé 😉 . Už by to chtělo nějaké hoooodně pozitivní zprávy, taky si myslím 😎

lucijete
19. čer 2014

Holky, jsem dnes 6 den po KET a máme loučení s předškolákama......jenže spousta dětí mají neštovice (jsou doma) ale vím o dvou dětech, které chtějí s rodiči na louení přijít (kluk má už po a holka je má asi 9 dnů). Já jsem neštovice už měla..... Mám jít či ne? Nebo si mám brnknout do CARu? - nechci je otravovat.....

martas14
19. čer 2014

@lucijete Jejda holka tak to nevím, ono abys měla jistotu, tak je lepší si zavolat na car a zeptat se ....myslím, že taková rychlá rada, přes telefon je nijak extra neotravuje 🙂

martas14
19. čer 2014

@pavlina1976 JoJo a vem si, že já magorim už teď, tak nevím co budu dělat po transferu, to bude přímo na ránu paličkou na maso z milosti 😀 😀 neboj Pavli jak psala květinka jsou tam dvě krásný embryjka a kdyby se náhodou jedné nechtělo, tak ta druhá tam bude určitě 😉

karolakmn
19. čer 2014

@pavlina1976 ahojky tak ja ted jen tak na oko zkusila testik uz jsem nevydrzela a neni na nem ani duch... jsem 9 den po ket... ☹

karolakmn
19. čer 2014

@pavlina1976 asi u me vse udelali hormony pomalu se zacinam smirovat s neuspechem a je mi z toho ouvej

pavlina1976
19. čer 2014

Ahoj děvčátka, tak jsem nevydržela a zkusila jsem test, když jsem měla tak dobrý pocit dnes ráno. Bohužel nic, úplně bílo ☹ . Tak asi ani já nebudu poslem dobrých zpráv 🙄 . Zítra zaskočím na tu krev, ale aspoň vím co mám očekávat no. Nikdy jsem si holky nemyslela, že to bude takhle náročné a že budu mít tolik pokusů 🙄 , ale to asi žádná z nás. Ještě když jedno dítě mám přirozeně, tak jsem si myslela, že to bude OK......
Máme ještě 3 mrazáčky, tak ideálně tři pokusy. Tak nezbývá než věřit, že mezi nimi je ten pravý 😵. Ach jo ☹ . Zítra vám dám vědět děvčátka.

pavlina1976
19. čer 2014

@karolakmn Karolko, zrovna to tu píšu, já jsem měla tak pozitivní pocit dnes ráno, že jsem taky zkusila testnout a taky nic, úplně bílo. Ach jo je to k posrání holka zlatá. Víš, nikdy jsem si nemyslela, že to bude tak hrozně náročné a že budu tak dlouho bojovat. A přitom mám dítě přirozeně 🙄 . Myslela jsem si, že mi to tam šoupnou a šup budu těhotná 😉 . Ach jo ☹ , ještě máme 3 mrazáčky, tak ideálně tři pokusy, už si je nechám rozmrazit po jednom. A nezbývá než doufat, že mezi nimi je ten pravý. A co ty holka zlatá? Máte mrazáčky? Kolikátý pokus jsi měla? Já 3 IVF a 4 trasnfér 🙄 . 'Je to nespravedlivý, jsem z toho smutná a otrávená co ti budu povídat ☹

karolakmn
19. čer 2014

@pavlina1976 treba to krev jeste zmeni... ale pochybuju... ja uz bohuzel nemam mrazacky... 1ivf 3folikuly 1 zavedeno a 1 zmrazeno a tobylo zavedeno ted... takze pro me konec a to mam taky jedno prirozene