Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pavlina1976
19. čer 2014

@olinkak Ahoj Olinko, no to jsou úplně krásný zprávy. Bude v so tvůj Křenek a to je jistota šťastného konce ( testování). Holky musíte to tu rozjet s těma //. Spoléháme na vás, abychom se my mohly připojit 😉

kotcheva
19. čer 2014

@martas14 🙂 dekuju!!!!

pavlina1976
19. čer 2014

Jéééé moc děkuji za srdíčko, moc mě potěšilo 😉 . Je to hrozně milý, když víme, že ty strasti a radosti prožíváme společně holky. Zase mě to nakoplo do dalšího boje 😉 . Děkuju 😵

pavlina1976
19. čer 2014

@flockflock Já jsem po této kombinaci nikdy ms nedostala ☹ . Až po vysazení ☹

japro
20. čer 2014

Ahoj všem holky moc se omlouvám ale ted sem tu vubec nebyla ale já přijdu a vše vás dočtu ......
@pavlina1976 @kotcheva holky je váš átek moc na Vás myslím ..... já o víkend přijdu a dočtu Vás jinak testovt znova nemusím rozjíždí se mrcha ...... OPATRUJTE SE tu Všechny moooooc :-*

jakoubekzdenka1711
20. čer 2014

@japro ach jo, tak jsem držela palečky, ☹

karolakmn
20. čer 2014

@japro ahojky.... ja dnes i vcera na testu snehobilo.. takze nic..., a pavlinka ceka na vysledky krve

karolakmn
20. čer 2014

Tak i dnes je test prazdny... premyslim zda vysadit utrogestan..., uz neverim

pavlina1976
20. čer 2014

@karolakmn Ahoj Karolko, dnes jsi 10 den, ještě vydrž do zítra 😉 . Fakt si myslím, že by mohlo být ještě brzo 😉 . Já jsem tedy dnes ráno už utroš, ani estrofem nevzala, kdyby se stal zázrak tak si ho vezmu v poledne 😉 , na co teda nevěřím 🙄 . Ale u tebe bych ještě vydržela 😉

jakoubekzdenka1711
20. čer 2014

jéžišku holky, to snad není pravda, kde jsou ty všechny těhu bacílky, no asi by to chtělo založit novou diskusi a přesunout se tam, třeba bude více plodná ☹ já budu volat do car jak dostanu MS, a v srpnu začnu brát antikoncepci a po MS hurá na KET, mám ještě 1 mrazáčka, jinak nevím už jsme platili jako samoplátci IVF tak bych musela cca 1 rok počkat než bych našetřila na další ach jo, proč to nejde normálně? ☹

pavlina1976
20. čer 2014

Tak holky hcg 17,9, takže negativní ☹ . Jen mě překvapilo, že tam vůbec něco je, ale ptala jsem se sestřičky, jestli si to mám zopáknout, že jsem byla včera 10 den, ale říkala, že by tam bylo víc, kdyby se to povedlo ☹ . Tak já nevím, jestli mám zavolat ještě do Car a léky vysadit, nebo co, ach jo, kdyby byla 0 tak je to jasný, ale sestřička říkala, že se tato hodnota bere jako negativní. Takže zase biochemický? Já už tomu nerozumím, nebo že by ještě pregnyl? Po opregnylu jsem byla včera 6tý den......Tak já nevím, proč se mimi chytí a pak to vzdá ☹

pavlina1976
20. čer 2014

@jakoubekzdenka1711 Ahoj, je to fakt zakletý nebo co, to není možný. Já bych taky v srpnu mohla na další ket, tak to asi nebudu oddalovat no. Ale už si nechám zavádět po jednom, ať mám ještě 3 pokusy se třemi mrazáčky a pak taky konečná ☹

78marcela
20. čer 2014

@pavlina1976 možná by to mohl být ještě zbytek pregnylu, záleží na tom, kolik jsi ho měla a jak tvé tělo rychle vylučuje...
to je zakleté tady.

jakoubekzdenka1711
20. čer 2014

@pavlina1976 no já v srpnu budu mít antikoncepci a v záři ket, no budu mít v září naroky tak by to byl ten krásný dárek, ale kdo ví, ach jo, je mi to moc líto, že se ti to nepovedlo

a holky držím vám palečky na další pokusy, vy jste mě taky podrželi když jsem hlásila hcg 0 a daly jste mi sílu dál bojovat, tak i já bych chtěla přispět, nejste na to sami, máte tady nás 😉

martas14
20. čer 2014

@pavlina1976 to bude ještě ten pregnyl Páji, na testu by se to nejspíš neukázalo, ale v krvi ještě nějaké zbytky budou ....ale ono je to ve finále jedno, jen nechápu proč se ti embrousci víc nesnaží, když je tu čekají takové super maminky co by se pro ně rozkrajely 😒 ale tři kousky je ještě veeeeelikanska šance zlato, tak to nevzdame 😉

martas14
20. čer 2014

@78marcela jo jo je potřeba to rozčarovat, neumis založit novou skupinu, stejně je potřeba už ten název z aktualizovat, že by jsme se přesunuly do něčeho jako vítězné prázdninové kety 😅

pavlina1976
20. čer 2014

@martas14 Jj Martinko, to je jasný, že 3 bojovníci je velká naděje to je jasný 😉 . Asi bych si pro něj jela hned v srpnu, po další ms. To zas bude masakr takhl ms, minule, jsem fakt trpěla jako zvíře první 3 dny. To bylo šílený ☹ . Tak se na to psychicky připravuju 🙄 . Volala jsem do Cube a řekla mi sestřička, že mám vysadit léky a počkat na ms. A teď mi volali, že dr Budka chce abych léky brala ještě do po a v po si zašla na krev jestli to nestoupá. Já si teda osobně myslím, že je to zbytečný, že akorát budu do sebe ládovat léky o 2 dny navíc 🙄 . Co myslíš?

pavlina1976
20. čer 2014

@jakoubekzdenka1711 Děkujeme moc, krásně jsi to napsala 😉 . Tak se tu sejdeme zase na podzim co 😉 , ale asi v jiné diskusi, holky založí nějakou nezakletou s pozitivním názvem a to půjde samo 😀 . Stejně mi vrtá hlavou, proč mám biochemický těhotenství, proč se mu u mě nelíbí 🙄 . Můžu ti říct, že 0 by pro mě byla jasná a nemusela bych v po na krev, neb Car chce kontrolní, prý aby to nestoupalo, že 10 den je brzo po Ket, ale holky měly už vyšší, takže v tento zázrak fakt nevěřím ☹

suzik161
20. čer 2014

Ahoj holky, tak já jsem dnes po vyvolávačce, tak doufám, že se co nejdřív rozjede. Jinak si se mnou hormony dělají o chtějí. Už jsem začala být alergická na děti ve škole. Dneska jsem vynadala manželovi, že na mě nepočkal a odjel na barák sám beze mě a přitom jsem brečela, protože mi to bylo líto 😀 ách jo, ať už se nám povede!!!

Jak by se mohla nová skupina jmenovat, kdyžtak ji založím 😀

karolakmn
20. čer 2014

@suzik161 zelena embrouskum nebo kousavy embrya 😀
@pavlina1976 to je fakt k nepochopení... moc me to mrzi... jsme asi dobojovali driv nez opravdovy boj zacal spolubojovnice.... tak ty porodnice pretizime az pristi rok v lete... 😀 jen hlavu vzhuru a priste uz se musi zadarit... ja premyslim o iui jeste mam 3 pokusy a pak mi vrta hlavou adopce... aspon bych mohla nejakymu nestastnymu miminku udelat krasny zivot a ne detstvi v domove... 😉

pavlina1976
20. čer 2014

@karolakmn Ještě jsem teď slyšela radu od holek od vedle, že stojí za to udělat biopsii, vezmou ti kus sliznice a jak se začne regenerovat, tak udělá nové prostředí embrouškům a zahnízdí se. Je dost holek co potom opravdu otěhotněly a dotáhly to do konce. Ale 100% jistota to není. Je na to dost různých názorů. Až budu v Cube tak se na to zeptám, tam to dělají 😕 . Zítra bude Karolko třeba na testu druhá 😉 . Ještě by fakt mohlo být brzo 😉

karolakmn
20. čer 2014

@pavlina1976 tak az se na to zeptas tak mi dej vědět.... ja uz te druhe neverim.... ale holdntakovy je osud... muzu byt rada ze mam jednu uzasnou zdravou holčičku

karolakmn
20. čer 2014

@pavlina1976 ted jsem se tase presvedcioanze duch se muze objevit azb13.den po ket tak ja cekam...

japro
20. čer 2014

Ahoj holky to mě je moc líto já od rána řvu ........... u nás už je dobojováno ☹ budem bez dětí už na to není síla a tak jsme bez energie .......... opatrujte se tu :-* @karolakmn @pavlina1976 holky držte se :-*

japro
20. čer 2014

omlouvám se ale ani to nedočítám nejde to .........................

karolakmn
20. čer 2014

@japro to me moc mrzi... je mi to opravdu lito.... drz se, opatruj se...

suzik161
20. čer 2014

@japro drž se, holka!!! Neboj, až to přebolí, tak něco s manželem vymyslíte.

kvetinka84
20. čer 2014

Holky asi to tu je vazne zaklety. Dneska hrozny sok, rano jsem sla na zachod a vyvalilo se ze me velke mnozstvi krve, hrozne jsem se vynervovala a brecela. Manzel me hned nalozil a odvezl do nemocnice a nechali si me tady. Na UZ bylo miminko v poradku, je o den vetsi, ma 3 cm a srdicko tlouklo. No a krveceni zpusobil hematom. Tak to lezim a bojim se o mimi a je mi smutno po synkovi. Nechapu citila jsem a citim se dobre, bricho me neboli, setrim se, snazim se nic nezvedat a stejne toto. Krvaceni prestalo, ted jen trochu spinim. Snad bude vse v poradkuj

kvetinka84
20. čer 2014

@pavlina1976 taky jsem slysela ze ta biopsie a hysteroskopie muze pomoct. Myslim ze to tu psala i Marcela. Ja do tebe nechci rypat, chci jen poradit, ale napadlo me, nemuze za tvymi biochemickymi tehu stat nikotin. Mimi se chytne ale pak to vzda, tak me napadlo tohle. Pri pristim Ketu to zkus vydrzet a uvidis

kvetinka84
20. čer 2014

@japro to me strasne mrzi, ale nevzdavejte to, jednou se to musi povest