Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
20. čer 2014

@pavlina1976
@karolakmn holky jeste to nevzdavejte. Moje kamaradka mela 9. den snehobilo, zalem se opila a 11. den mela slabou druhou carku.
Pavli a ty leky rozhodne ber, treba to pujde nahoru, to nemuzes vedet, stoji to zkusit. Dna dny na lecich navic zase neni tolik ne

karolakmn
20. čer 2014

@kvetinka84 jajky u tebe taky nemuze byt chvili klid vid... moc moc drzim palecky... opatruj se myslim na tebe tfuj tfuj pro stesti... urcite bude vse v poradku
ta tvoje kamaradka mela nejaky priznaky na tehu nez se opila 😀

kvetinka84
20. čer 2014

@karolakmn mela pry boleni bricha a zvetsena prsa. Kdyz vysel ten 9. den test gegativni, tak si myslela ze ty priznaky ma z utrose

jesie28
20. čer 2014

@kvetinka84 chudáku, pořád nějaký problémy. Tak ať jsi brzo fit a můžeš si to těhu už konečně v klidu užívat 😉

kvetinka84
20. čer 2014

@jesie28 no doktor mi rekl ze mi zbyva jeste 2,5 tydne toho rizikoveho obdobi a pak uz si to budu opravdu uzivat.

kvetinka84
20. čer 2014

Jo a jedna pozitivni vec na tom dnesku, v nemocnici maji vymakany Uz a sel na nej se mnou i manzel a poprve videl nase miminko. Byli jsme prekvapeni, ze uz to neni jen fazolka, ale ma krasne videt hlavicku, telicko, krasne si tam poskakoval a maval rucickama a nozickama

kotcheva
20. čer 2014

@japro moc me to mrzi☹. Vyplakej se, ale nevzdavejte to. Ja jsem zazila taky hroznou bezmoc, presto se ve finale dokazes zvednout a jit dal. Moc drzim palecky, at to brzy preboli...

kotcheva
20. čer 2014

@pavlina1976 @karolakmn holky, zatim to jeste nebalte! Ja jsem v minulosti mela pozitivni test az 10. den (a to jeste byl takovy duch). Sice to tehotenstvi nakonec nevyslo, ale to je jina.

pavlina1976
21. čer 2014

@kvetinka84 Ahoj, jeeee, no to musel být šok, to ti nezávidím, taky jsem si takové šoky prožila 🙄 . Hlavně, že to byl hematom a že je mimi v pořádku. Je dobře, že si tě v nemocnic nechali, aspoň budeš pod kontrolou 😉 .
No k tomu nikotinu, za to opravdu nemůže.....Normálně bychom to vůbec nevěděly, že jsme těhotné a nechci a nebudu ta, která bude bez hnutí ležet, nedá si kapku pivka, nedá si hold cigaretu.....Určitě přestanu to jo, ale hodně jsem to omezila a ono v tom těle to prostě máš. Musela bych přestat kouřit asi 4 roky dopředu než bych otěhotněla, aby tělo bylo čistý. A znám spoustu holek co hulily celý těhotenství ( což je nechutný) a mají zdravé děti. bohužel květinko tím to nebude, bylo by to to nejjednodušší 😉 . Opatruj se 😉

pavlina1976
21. čer 2014

@kotcheva Ahoj, no já dle výsledků krve jsem to zabalila 🙄 . 🙄 Přestala jsem brát léky, tak čekám na ms, víš, já si říkám, jestli to mimi tam je a mám ho mít, tak se tam prostě udrží, kdybych skákala s padákem 😀 . V po jdu na kontrolní krev, aby měli jistotu, že se tam neděje něco nepřístojného u mě v bříšku, třeba mimoděložní 🙄 . ale na to ani nemyslím, doufám, že bude buď 0 a nebo hoooodně vysoké a to by musel být zázrak, ale zázraky se taky dějí ne 😀 . A co ty holka? Moc na tebe myslím 😉 . Moc přeju, aby se pořádně zakousl 😉

pavlina1976
21. čer 2014

@kvetinka84 Fakt jo? Tak to je hezký, a co má kamarádka miminko? Jj zázraky se někdy dějí. S těma lékama máš pravdu, dva dny už mě nezabijí 😉

pavlina1976
21. čer 2014

@japro Ahoj holka, to je hnus, ach jo ☹ . Jj tyhle pocity znám. To mimi na tebe čeká a já věřím, že za pár měsíců jdeš do dalšího boje. Nesmíš to vzdát, když jsi to začala holčičko 😨 Uvidíš, že se zadaří, zeptej se na tu biopsii, hrozně moc holkám to pomohlo 😵

jakoubekzdenka1711
21. čer 2014

@pavlina1976 napsala jsem Jen co citim a tady jsme vsechny na jedne Lodi a pomahame si navzajem

karolakmn
21. čer 2014

11.den po keta stale snehobilo... vzdavam to... jdu si uzivat leta, praznin a letnich party... treba v zari bude vic stesti... mam jedno decko prirozenou cestou tak proc by nemelo jit i to druhe.... ale vas holky neopustim a budu tu stale s vami, drzet palce a podporovat vas v boji... pokud teda muzu zastat mezi vami

pavlina1976
21. čer 2014

@karolakmn Ahoj Karolko, hmmmm to nevypadá no ☹ . Ach jo, ale jak píšeš, je to svatá pravda 😉 . Já do toho půjdu už v srpnu, ty až v září? A ty máš ještě jednoho mrazáčka ne? Mě už se to motá, tak se omlouvám, jestli jsi mi to už psala 😉 . Ale stejně, zkus testnout ještě pozítří.....my jsem včera byli na večeři, tak jsem se taky s vínkem nežinýrovala, ne že bych se opila, ale dala jsem si 😉 .

kvetinka84
21. čer 2014

@pavlina1976 kamaradka ma krasneho kluka jak buka🙂

olinkak
21. čer 2014

Miláčkové, tak jsem doma, první letní den, první 1blastocystička ohodnocena na stupeň č. 1, jediný a jedinečný náš křéňa....🙂 tak snad to fakt všechno bude na1 a na první pokus, prrotože už mám jen 1 mražáčka taky stupně 1..ale věřím, že nebude potřeba 🙂, byly tam i nějaké dvojky, ale to prej nemrazí..tak nevím...cítím se dobře,šťastně, že už mám drobečka u sebe v bříšku 🙂 Tak teď jen ležím a budu si moc přát, aby na mě vykoukl drobeček až za 9 měsíců !!!! dostala jsem prednizon, gel crinon a anopyrin a listovku, mám to brát ráno, tak jsem to dnes nebrala, vezmu to až zítra (teda crinon, dnes večer) neříkala sestřička, že bych to měla vzít hned dnes...tak snad nic nepokazím...držte nám palečky, nějak vnitřně cítím, že je to tam .... testování 7.7. krev na klinice....magickké to datum, tak snad přinese štěstí 🙂

@lucijete děkuji za pochvalu fotky 🙂
@kotcheva

@pavlina1976
@karolakmn
@kvetinka84 jejda, tak to mě mrzí, ale hlavně, že mimi je v pořádku !!

olinkak
21. čer 2014

@pavlina1976 zlatíčko dočítám..mrzí mě to.....tak pořád je ještě jeden nanukáček....takže ještě jedna šance !!!! Jsem s tebou zlatíčko !!!!

olinkak
21. čer 2014

@japro zlato to mě fakt strašně mrzí !!! Hodně sil opatruj se !!!!! 😢

martas14
21. čer 2014

@karolakmn škoda, že se tam nějaká čárka ještě nevyloupla 😒 ale jsi hodná, že tu s námi ještě pobudeš, jak říkáš jedno se povedlo přirozeně, tak co by to nešlo i po druhé, asi to jen čeká na svůj správný čas 😉

martas14
21. čer 2014

@kvetinka84 Jejda, tak to musel být šok 😕 no hlavně, že je to dobré a jste oba v pořádku, chvilku si v nemocnici odpočineš a pak šup domů a už si snad užívat klidného těhu 😉 ale děs takové furt nerviky...

martas14
21. čer 2014

@suzik161 nakonec potvora stejně nepřišla 😠 to je s těma ms taky k nevíře vid', tak snad už teď dofrci rychlosti blesku 😉
Já dnes na utz dobrý a ve čtvrtek ket....tak už se těším a bojím za ráz 😀
A vážně by to chtělo z aktualizovat název, založ něco nového ať se soupnem na dobrou vlnu....vítězné léto nebo tak něco, je to jedno, hlavně ať nám to už přinese to správné ovoce 😉

martas14
21. čer 2014

@pavlina1976 to je fakt děs holka, že se nám furt nedaří, já už nevím co dělat nebo nedělat 😒 tu ms ti nezavidim, protože ta první je vždycky šílená, taky jsem z toho byla posledně v prdeli děsny krvácení, děsny bolesti a trvalo to snad přes osm dní no hnůj 😝 i tato druhá ještě nic moc ....
Teď se aspoň přes léto pěkně precachnes v bazenku, hodis trochu opalovacky a v srpnu po ketiku už tu budeme tehulit spolu a basta.... 😉
Já dnes na utz super, sice na to, že beru od posledně jeden estrofem navíc tak né až tak, ale dobrý...... krev v poho a slizna 7,3 takže naplánovaný ket na čtvrtek, akorát teda pojedu asi sama, protože můj musí do práce, ale tak to mi až tak nevadí, přitom se jen sedí a když jsem to zvládla po opu tak toto bude taky v poho... Ono je to stejně hlavně o šikovném embrouskovi a né o tom to vyležet.......takže se těším a zároveň jsem připosr....strachy no super 😀

olinkak
21. čer 2014

Tak teď jsem trochu zmatená asi se v tom moc hrabu, ale nějak mi nejde do hlavy, když mi embryoložka řekla že máme 2 vajíčka kvality 1A, tak proč v papírech mám napsáno tramnsfer 1D5???????? A řekly taky že má normální vývoj blastocysty....tak fakt nevím..asi se v tom nebudu šťourat, lepší je nic nevědě...mám drobka u sebe a ten se zavrtává 🙂 Ale pochybnost hlodá... 😠

martas14
21. čer 2014

@olinkak tak už máš prcinka u sebe to je super...moc, moc držíme palečky ať je to na krásných devět měsíců 😉
A co se tyče toho transferu, tak oni si tam zapisují i ten samotný zákrok jak to probíhalo, takže toto bude nějaké jen jejich značení o děloze, neboj když říkali, že tam máš 1A blasticky, tak určitě byly 😉

lucijete
21. čer 2014

@olinkak Oli já sem to taky řešila😀 Taky mi řekli jendičková kvalita a v papírech 1D6...a ono to asi bude že byla kultivace 5 dnů u tebe, já měla 6 dnů. Jinak je super,že máš drobečka u sebe...jsi na neschopence, nebo budeš chodit do práce? Já věřím, že to u mě klaplo, sice sem netestovala, jsem dnes 8 den po transferu, ale díkybohu nešpiním (jestli to není i těma lékama), jen dnes malilinko, ale to byly i zbytky crinone....a pořád mě píchá v břichu a bolí v kříži. Tak věřím, že to vyjde.A dnes sem si jen tak ze srandy měřila teplotu a měla jsem 37....což obvykle nemívám...

olinkak
21. čer 2014

@martas14 děkuji za držení palečků 🙂 věřím, že se zabydlí, už teď jsem vlastně těhotná 🙂 Mám u sebe oplodněné vajíčko, co víc si přát 🙂 Už jen ostré zoubky, ať se pořádně zakousne 🙂

olinkak
21. čer 2014

@lucijete Lucinko moc držím palce !! Jsi mě teď uklidnila 🙂 A nevíš jak je to s těma lékama s tím prednizolem a spol?? Když to mám brát ráno, a domů jsem přijela až v poledne..takže už jsem to nebrala a vezmu to zítra ráno...ty jsi ty leky brala kdy?? Já jsem šťastná, že to byl křeník kdo mi ho tam šoupl 🙂 🙂 Už se určitě zavrtává prcíček jeden 🙂

lucijete
21. čer 2014

@olinkak a ty bereš jen ráno? Já myslím, že pokud máš brát 3 denně tak si dáš až polední a večerní...... Já teda beru 3x denně, ráno mám 2 duphastony, medrol, anopyrin, estrimax a listovku a poledne a večer estrimax a duphaston...takže ten Predinson či jak vůbec nemám..... Je to fajn, že vaše mimčo má už teď spokojenou maminkou, které to tam šoupl ten, po kterém toužila🙂🙂🙂

lucijete
21. čer 2014

@olinkak no a jinak nám teda "hrozí" porod v podobném termínu, v rozmezí dnů🙂