Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

cmucik77
26. čer 2014

@kotcheva Ahojky, já si myslím, že to je znamení, že se "miminko" zavrtává 🙂 Měla jsem přesně to samé. Sedmý den jsem začala špinit a trvalo to tři dny. Též jsem si myslela, že je to příchod MS ☹ No a jedenáctý den jsem si udělala test (bála jsem se udělat test dřív, stále jsem to odkládala.... ) a jedenáctý den tam byly čárky dvě 🙂 🙂 Takže věřím, že to je dobré znamení 🙂 Moc a moc držím palečky 🙂

cmucik77
26. čer 2014

@kotcheva Jo a bolesti břicha jako na MS jsem měla též. Ty mám i dnes..... 🙂

kotcheva
26. čer 2014

@martas14 neboj, bude lip🙂 o mnoho lip🙂

kotcheva
26. čer 2014

@cmucik77 moc dekuju, ja uz jsem to stihla obrecet, i kdyz jsem si rikala, ze to nemusi byt konecna☹. Tak budu dal cekat a doufat, ze se nerozjede...

cmucik77
26. čer 2014

@kotcheva nenene, žádné břečení!! Já věřím, že to je OPRAVDU dobré znamení 🙂 Takže nedoufej, věř tomu 😉 🙂

kotcheva
26. čer 2014

@cmucik77 vis, ja mam spatnou zkusenost z minulosti - kdyz se konalo spineni, nekonalo se tehotneni... Moc dekuju za podporu, opravdu. Dam vedet, jak se to vyvine.

martas14
27. čer 2014

@kotcheva já si taky myslím, že je to dobré holka, nejdůležitější je, že tam ta čárka je 🙂 špíněni ještě nemusí nic znamenat, držíme ti všechny palce co máme, aby to bylo v pořádku a žádné špatné zkušenosti už se neopakovaly 😉 prostě bude sourozenecek pro Eli a basta fidli 😉

olinkak
27. čer 2014

@kotcheva Ahojky, nemyslm si že je to přicházející ms, ale uhnízďování prdíska...já nemám vůbec žádné příznaky ani na mrchu, ani na uhnízdění...tak buď ráda za ducha !! 🙂

jesie28
27. čer 2014

@kotcheva já si taky myslím, že to bude v pohodě a když byl na testu duch, tak to bude ok 😉 Mooooc držím palečky!!! 😉

olinkak
27. čer 2014

@martas14 No Křeník řekl, že to ty léky v tak malé dávce způsobit nemůžou, tak teda nevím, ale pořád to u mě přetrvává a není to vůbec příjemné..tak třeba se to nějak uklidní, ale už je to 3 den...tak nevím nevím.... 😒 No řeknu ti, ty taky dobře haluzíš 🙂 Si připadám dnes nafouknutá jak kopačák, nějak mi ty střeva špatně fungují...děs běs !!!! 😝 😝 😝 😝

lucijete
27. čer 2014

Holky je to tam, hcg 2003, dr. gratuloval už ve dveřích, za týden ultrazvuk. Ta věřím, že bude vše v pořádku. Vám všem držím palce!!!!!!

@olinkak Oli copak tebe trápí? Neboj, věřím, že bude vše v pořádku!!!!!!!

78marcela
27. čer 2014

@lucijete tak to je krása, moc gratuluji.

martas14
27. čer 2014

@lucijete já tady úplně tleskám 😀 !!! Mám velkou radost s tebou....
Jen tak dál holka už se těšíme na foto z utz, kéž ti to budeme moct brzo oplatit i my 🙂

martas14
27. čer 2014

@olinkak no haluzit je slabé slovo děvče ...krátký popis vcerejsiho ketu...první jsem najela na dalnici místo na Prahu tak na Ostravu, v autě mě chytla taková migréna, že jsem měla mzitky, skoro neviděla a měla jet přes celý Brno, v caru pak na pokladně hlasila karta chybu, takže se ženská tvářila, že mám jít asi někoho přepadnout na ulic, ket byl jediná super věc která se povedla i transfer byl bez bolestný 🙂 no a ve finále mi kamion svihl kamínek do předního skla, no co nato říct!!!!! den na hov. o, ale je mi to sumak, hlavně aby vše zlé bylo pro něco dobré 😉
A nic jiného ho nenapadlo? Přece neřekl, že mít krev tam kde být nemá je o.k.?
Jinak se cítíš jak? Už vám to letí holky do kopce 🙂

kotcheva
27. čer 2014

@olinkak @martas14 @jesie28 holky, dekuju moc! Dneska uz spineni skoro prestalo a bolesti bricha taky, tak se tichounce raduju a o vikendu udelam jeste jeden test. Doufam, ze duch nezmizel, ale naopak ztloustl🙂

kotcheva
27. čer 2014

@lucijete moc gratuluju, to vypada skvele!

kotcheva
27. čer 2014

@martas14 tomu rikam zdarily vylet... Taky by me to za normalnich okolnosti rozladilo (hodne slusne receno😉, ale hlavne ze ket probehl dobre! Kazdopadne mam taky talent na to, jak si zkomplikovat zivot. Ja jsem si minule nasla do caru jinou trasu, abych se vyhnula tradicni zacpe, a ve finale jsem si postala jeste dyl, takze jsem nervila, jestli to vubec stihnu🙂. Stihla, jen mi pribylo par sedivych vlasu😉

olinkak
28. čer 2014

@lucijete Čauky Luci, tak to teda velikanská gratulace 🙂 Doufám, že se co nejdřív k tobě přidám !!!!!! Nemám žádné těhu příznaky, je to 7 den od ET a cítím se úplně normálně, teda kromě toho, že mě občas pobolívá v podbřišku a jsem víc unavená, ale to je teď v tomto čase normální, to slyším od všech, že jsou unavení....Tak jsem spíš čekala, že mi bude alespoň blbě nebo něco...a nic.....tak si ještě týden počkám a uvidíme.....Pořád doufám, že se to povedlo, že tam drobek je, ale víš co...vůbec nedává o sobě vědět...chjóóó 😒 😒 😒 á jsem pořád nafouknutá jak balón...nevím no...

olinkak
28. čer 2014

@martas14 Týýýýýý brďóóóóó, tak to byl teda den !!!!!! Jako zírám !!!! No ještě že jsi v pořádku dojela jak tam tak domů !!! S drobečkem v bříšku, ten tam musí vydržet zakousnout se, jelikož co jsi pro něj teď podstoupila, to by bylo aby nebylo !!! No a co se týče té mé krve, tak mi řekl, že je to asi nějaká prasklinka na konečníku, která krvácí, že to může být malá ranka....že to s naší léčbou nemá nic společného. Dnes už to bylo o něco míň, tak se ranka asi zaceluje...Tak nejspíš se to asi samo spraví... 😖 😖

olinkak
28. čer 2014

@kotcheva Tak to je fajn, že už nešpiníš 🙂 to je velmi dobrá známka 🙂 A už jsi testla?? Jak to vypadá??? Já testovat nebudu!!! Počkám si až na krev. Nějak si chci do posledního okamžiku zachovávat tu naději...až výsledky krve mě buď srazí na kolena, nebo vynesou do oblak... 😉 😉 😉 Už mám půlku za sebou, ještě celý příští týden a pak děj se vůle boží 🙂

alarada
28. čer 2014

TĚHULKY:
kvetinka84 -těhu 9.tt - kontrola 27.6., TP 20.1.2015
zelvicka111 - těhu 11tt, kontrola + screening bude 25.6.
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, TP 24. 12. 2014

STIMULANTKY PŘED ET/KET:
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014 - Teset 19.6
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET 9.6. -dvou embroušů, Test 23.6., HCM negativní
lucijete - KET se stimulkou - 5. 6. UTZ - KET 13. 6.
kytka12 - 1.IVF, KET červenec
karolakmn - KET bez stimulace -6.6. UTZ - KET 10.6. 1embryo
Kotcheva- OPU 14.6., ET planovany 19.6.
olinkak-1.IVF, 1.ET, 21.6.-transfer 1 blastocystíka
martas14 - 2 IVF, KET se stimulkou..utz 21.6.
suzik161 - KET se stimulkou, utz 7.7.
alarada - KET bez stimulky - ult 7.7

ČEKATELKY:
78marcela - 12.5-KET Hcg 0, hysteroskopie 10.7, pak snad KET
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění)
lucikk1 změna centra na Reprofit
lili_2 - 1. IVF v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
musilka 3.IVF, KET v červenci se stimulkou
bien_1987 - 1. IVF nevyšlo, nebylo co transferovat

alarada
28. čer 2014

@suzik161 Ahoj, tak konečně přišla když jsem jela včera do Lib. Tak jsem se rovnou objednala na ult. Už pěkně zobu prášečky 😀

suzik161
28. čer 2014

@alarada Jééé, budeme spolu 😀 Já jdu na UTZ taky 7.7. Ty to máš bez stimulky?? A jíš prášky?? Já už je taky poctivě zobu, jaké máš?? Já mám estrofem a prednison 😀 do toho ještě femibion

martas14
28. čer 2014

@kotcheva tak to je na dobré cestě, když špinění slábne, za chvíli už nebudeš ani vědět, že něco bylo, jen velký tlustý pruh ti zbyde na testu hned vedle kontrolního na památku 😀 moc držíme holka a těšíme se na pěkné fotečky s proužkama ať nás tu zas pěkně naladíš 😉 ...
No měla jsem to ale den viď 😀 bych tomu snad ani nevěřila, říkat mě to někdo jiný, že je možné stát se tolik kiksů v tak krátký časový interval ....nejvíc fedry jsem teda měla z té migrény, protože to když mě chytne tak bez prášků trpím několik dní fakt silnou bolestí a to nemluvím, že to ze mě jde vrchem spodem, takže jsem ráda, že se to pak nějak pozastavilo a skončilo to jen u toho blbě a ztráty vidění....jinak by to nemohli embroušci vydržet ani náhodou.....tak snad už je to zlé vybrané a už budou jen pozitivní dvojkové zprávy 😉

martas14
28. čer 2014

@suzik161
@alarada téda tady se někdo solidně vyladil 😀 tak sedmého to tu budeme mít asi nabyté holky.... vy dvakrát dobré zprávy z utz a já snad s Oli pěkné čárky na testu 😉

martas14
28. čer 2014

@olinkak tak snad se to opravdu umoudří samo, aby ses tím nemusela zlobit.... hlavně to nemá určitě vliv na embroušky, tak to není tak prvořadé...
ale ty už jsi v půlce jupíí, za chvíli už to máš doma 😉 rozhodně při čekání zní líp sedmý den než ten můj druhý 😝 ale to neva na to dobré se vyplatí počkat a tentokrát už snad holky nastavily správnou konstelaci hvězd
a čím se doma bavíš? já odpoledne až se vzbudí malá tak chci jít už na pořádnou vychajdu, protože mě to doma silně nebaví....v televizi houby, číst se mi jaksi taky nechce...

martas14
28. čer 2014

TĚHULKY:
kvetinka84 -těhu 9.tt - kontrola 27.6., TP 20.1.2015
zelvicka111 - těhu 11tt, kontrola + screening bude 25.6.
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, TP 24. 12. 2014

STIMULANTKY PŘED ET/KET:
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014 - Teset 19.6
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET 9.6. -dvou embroušů, Test 23.6., HCM negativní
lucijete - KET se stimulkou - 5. 6. UTZ - KET 13. 6.
kytka12 - 1.IVF, KET červenec
karolakmn - KET bez stimulace -6.6. UTZ - KET 10.6. 1embryo
Kotcheva- OPU 14.6., ET planovany 19.6.
olinkak-1.IVF, 1.ET, 21.6.-transfer 1 blastocystíka
martas14 - 2 IVF, KET se stimulkou..ket 26.6. 2 embryjka
suzik161 - KET se stimulkou, utz 7.7.
alarada - KET bez stimulky - ult 7.7

ČEKATELKY:
78marcela - 12.5-KET Hcg 0, hysteroskopie 10.7, pak snad KET
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění)
lucikk1 změna centra na Reprofit
lili_2 - 1. IVF v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
musilka 3.IVF, KET v červenci se stimulkou
bien_1987 - 1. IVF nevyšlo, nebylo co transferovat

martas14
28. čer 2014

@bien_1987 je to fakt těžký 😒 všechno je to hrozně nevyzpytatelné kolem toho ivf, věřím, že toto jsi vůbec nečekala a jak říkáš už vůbec né v tvém věku, ale ona je i každá ta stimulace jiná, tak třeba toto bylo opravdu takové to první zkouškové kolo, jak se říká, aby doktoři viděli jak na co reaguješ a příště ti to už nastaví na míru a bude to ok uvidíš....navíc čekání přes prázdniny je určitě to nejlepší co může být, za chvíli tě pohltí sluníčko, voda, nějaký výlet nebo dovolená a je tu září ani nebudeš vědět jak.....vitamínky určitě zobej, to neublíží ničemu a tělu to třeba dodá co by nemělo....hlavně naber sílu a podzim bude tvůj 😉

bien_1987
28. čer 2014

@martas14 děkuju, jsi moc hodná! Máme na léto spoustu plánů, nudit se určitě nebudeme 🙂 říkám si, že to tak asi mělo být. Dost věcí jsem si i srovnala v hlavě a pokusím se na to teď jít jinak. Stejně ale mám pocit, že toho není moc, co pro úspěch můžu udělat. Být "v pohodě", psychicky i fyzicky. A víc? Někomu to holt vyjde, někomu nevyjde. Nezbyde mi než věřit a doufat...

martas14
28. čer 2014

@bien_1987 máš pravdu já jsem taky spíš realista (s dovětkem, že to vidím růžově 😀) ono se toho opravdu moc extra dělat nedá, je to hold osud, které to embryjko bude zdravé, zahnízdí se, že byl zrovna ten jeho správný čas...... ivf je prostě celá řada čekání na to jak rostou folíky, sliznice, pak kolik bude vajíček, kolik spermijek, z toho embryjí, kolik dnů zvládnou prodloužené kultivace, pak zas čekání po transféru atd....ale věřím, že na každou tam miminko čeká, jen některá k němu máme cestu blíž jiná dál, ale když nepřestaneš bojovat, tak se určitě dočkáš..... 😉