Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
10. dub 2014

@cicinky hezký a jak došel na to že to bude chlapeček? 😀

martas14
10. dub 2014

@karolakmn naší teď byly dva, takže to ještě nevnímá, navíc nikdo z rodiny o IVF neví, takže ani před ní nemůžeme nic moc vzpomenout, bo je to hrozná treperenda a mohla by něco vykecnout, jak vždycky důležitě komentuje co např. dělá maminka....no pesana nám taky terorizuje, sice fenka je o dvacet kilo těžší než ona, ale nemá před ní šanci 😀

78marcela
10. dub 2014

@karolakmn
@martas14
@cicinky
@renda12
@suzik161
tak se hlásím se zprávami z car. Nafasovala jsem léky, zítra začínám stimulovat. Mám medrol, anopyrin, estrimax, a norethisteron. S tím zítra začínám. 24.4 by měla dorazit ms, a když bude vše podle plánu, tak transfer 15.5. Budou mi zavádět dvě embrya, pokud se v pořádku rozmrazi.

martas14
10. dub 2014

@78marcela tak super zprávy, už jsi taky ve vlaku do stanice touha 😀 😉 a to máš tolik léků jen na ket? to je taky solidní práce 😉

78marcela
10. dub 2014

@martas14 to jo. Ale budu se ládovat čímkoliv když to pomůže. Na minulým KET jsem měla taky tak, akorát jsem měla prednison místo medrolu. Ještě zvažuje fraxyparin, to je ještě domluvíme.
Ve stanici touha jsem už dlouho. Hlavně abychom dorazily do stanice miminko v náručí🙂

martas14
10. dub 2014

@78marcela to je jisté, že sezobeme co půjde, hlavně aby to pomohlo, na ničem jiném nezáleží....
já jsem zvědavá, jak mě půjde tato druhá stimulka, co folíky a kolik si vůbec vysedím těch velikonočních vajíček 😉 ale jak říkáš, cíl máme jasný, takže hurá za ním a za devět měsíců tady všem přeji jednoho malého uřvánka v peřince 😉 😀

cicinky
10. dub 2014

@78marcela No super, takže 21.5. chci vidět ducha 🙂

@martas14 došel k tomu tak, že děvčátko mít nemůžeme, protože on je chlap, a ví, že chlapi jsou čuňata a každý který by si naši holčičku namlouval, by preventivně dostal na držku 😀
A tak musíme mít kluka, protože tomu může vybírat děvčátka 😀
Prostě mám doma klasického muže 😀

martas14
10. dub 2014

@cicinky tak to je vtipné, ale zcela chápu, protože, mám doma taky takového jednoho, co si myslí, že jeho princezna bude randit asi tak od pětadvaceti a to ještě bude tvrdý výběr sítem 😀 😀 😀 no každé pohlaví má svoje plusy a mínusy

78marcela
10. dub 2014

@cicinky tak to mě docela pobavilo, ten tvuj chlap je skvělý, musí s ním byt sranda. Jsem zvědavá, jestli to vydržím s tím testováním. Chtěla bych vydržet aspoň týden, ideálně deset dnů, abych se nemusela nervovat. Ale jak se znám, budu testovat už 16.5.

78marcela
10. dub 2014

@martas14
@cicinky
vím že si to člověk nevybírá a že budu zamilovaná i do kluka, ale uvnitř bych chtěla moc holčičku.
Ale ať to bude, co chce, hlavně ať to je a zdrave.

cicinky
10. dub 2014

@martas14
@78marcela - 21.5 dřív ani náhodou 😉

Holky, no co bych vám vyprávěla, mám mladšího, ale nevyměnila bych ho.
Každý kdo nás pozná, tak je z nás na větvi, my do sebe hrozně rádi rýpeme, děláme si takové ty sladké naschvály, skoro pořád se smějeme, doma blbneme, co to dá (občas se divím, že nejsme polámaní).
Největší obliba je, když jeden chrápe a ten druhý ho u toho natočí 😀, pak se hádáme, že ten dotyčný, to určitě nebyl a že záměrně chrápal ten druhý 😀.
Případně mi dělá trapasy v krámě, jeho velká libůstka, stoupne si k nějaké laskomině a chce abych mu jí koupila, samozřejmě je to ta nejvíc chemická blbost, jakou může najít, a když mu řeknu, že ne, tak dupne do země, začne se šklebit a před lidma z něj vypadne "takhle je to vždycky, ty máš všecko a já nemůžu ani brambůrky za 8,- Kč"... holky, kdyby jste viděly pohledy těch lidí, jak ho litují a některé babči by mu je snad i koupily 😀
Ono toho je fakt moc, myslím, že bych z toho sepsala slušné vtipné povídky 😀

cicinky
10. dub 2014

@78marcela HLAVNĚ AŤ JE MIMINKO ZDRAVÉ, to je to nejdůležitější, v tom máš naprostou pravdu 🙂

karolakmn
10. dub 2014

@78marcela tak to je super... Budu držet palečky...
@martas14 nám taky ještě taky nebyli 3... Ale u nás to všichni v rodině vědí. Kdy te čeká transfér??? Jinak jsi se ptala zda beru utrogestan tak ano, už ho mám po 4 (3xIUI) a nikdy jsem takhle unavená nabyla

martas14
10. dub 2014

@cicinky jo tak to se bavíš slušně, můj je taky smíšek, ale on je teda naopak starší 😀 a tak to má být sranda i kdyby na chleba (či brambůrky za 8,- ) nebylo 😀 😀 😀

cicinky
10. dub 2014

@martas14 nemohla bych vedle sebe mít chlapa, co by byl jak pecivál 😀
Myslím, že naše dítě si vezme z nás obou jen to "nejlepší" 😀

martas14
10. dub 2014

@78marcela určitě, nejpodstatnější je ať jsou zdravé prdelky, ale za mě teda holčičky jsou za odměnu 😉 takže jsem ráda, že jí mám...

martas14
10. dub 2014

@karolakmn jo já jdu v sobotu teprve pro gonal, takže transfér až tak za čtrnáct dnů, no řeknu že ti už se ráno budím s tím, že si říkám ať už je konec května s pozitivním výsledkem 😉 bo to čekání je hrůza, i když je pravda, že teď na jaře to s malou a celkově prací na baráku, utíká o hodně líp, už jsem totál všechno poklidila a udělala, abych se pak mohla šetřit a ležet s břichem 😉

karolakmn
10. dub 2014

@martas14 taky jsem to už chtěla mít za sebou, říkala jsem si ze nejhorší bude doba mezi odběrem a transferem, pak ze už to nějak zvládnu... Prdlajs 😀 kazdou chvíli se při stihnu jak tu vyvolenou fazolky prosím aby si hezky ustlala 🙂 počítám ze příští týden cca v půlce začnu testovat... Ty mas první ivf?

martas14
10. dub 2014

@karolakmn stimulka mi nevadí, tam má člověk aspoň pocit, že se něco děje, ale právě ten čas po ET mi příjde hrůzostrašný, protože nic moc dělat nemůžeš, spíš se šetřit a čekat, což je děs....
toto je naše druhé IVF ....první dopadlo dobře, to je dcerka, pak nevyšel loni v létě ket, tak teď jdeme do druhého pokusu pro sourozence....a ty máš malou přirozeně?

japro
11. dub 2014

@78marcela paráda držím palečky at se zadaří 🙂

78marcela
11. dub 2014

@japro děkuji. Věřím že se zadarí nám všem.

japro
11. dub 2014

@78marcela jj to i já 🙂 přeji krásný den já jdu do vany a pak směr Car

78marcela
11. dub 2014

@japro no super, tak dobře porid a ať už pak spolu čekáme na //

karolakmn
11. dub 2014

@martas14 malou mam prirozene... tak ti nevim jak dopadne moje ivf... nyni lezim na kapacce v nemoc ici po zlucnikovy kolice... doufam ze to neohrozilo vyvolenou fazolku

renda12
11. dub 2014

@martas14
aho tak zvedln mi to protože mi na zamražení nezůstalo vůbec nic z těch 10 nám pak po 6dením pozorování zůstalo 5 a z toho se dalo použít jen 2 TAKŽE nám nezůstalo vůbec nic tak troto mi to zvedl at má větší jistotu a stím ýa mi tu dávku pakmještě upraví a ten luveri mám na lepší udržením

japro
11. dub 2014

ahoj holky jsem doma mám Fostimon začínám od 2dc píchat a mám to za darmo je ted momentálně bez dolatku 🙂 máme radost ...... chci se zeptat kam si pícháte do bříška či do svalu ?

martas14
11. dub 2014

@karolakmn tak to je fajn, že aspoň první jsi nemusela řešit 😉 to určitě zvyšuje šance, když už jednot tělo vědělo jak na otěhotnění 🙂 a jak to že jsi v nemocnici??? To bylo něco náhlého přes noc? Tak hlavně ať jste obav ppořádku

martas14
11. dub 2014

@renda12 aha, já pravě slyšela že radši míň vajíček, že budou kvalitnější, ale on má každý car to svoje co na kterou z nás platí, tak hlavně ať ti to na míchají na pořádné // a budem držet palečky ať jsou ty naše velikonoční vajíčka plné miminek 🙂

martas14
11. dub 2014

@japro tak to potěší když je něco zadarmo 🙂 jen tak dál..... Já teda picham do bricha , udělám ze speku řasu a bodnu, ale já budu mít pero, takže to jde vlastně samo 😉

japro
11. dub 2014

@martas14 jj v dnešní době zadarmo opravdu divné ..... no víš já při 2 IVF taky řasu do břicha teda za špeku 😀 a je to 😉 mám jehlu jen no a sestra řiká že do svalu to je lepší ale já to asi sama nedám je to delší jehla a manžel na to ani koukt nemuže 🙂 já moc taky ne 😀 na lécích píšou obě varianty ..... ach jo nejraději bych to nejlepší ale myslím tedy vím že to nedám ......