Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
17. črc 2014

@kvetinka84 zaváděli jsme jedno, to druhé nepřežilo rozmražení. A tohle je ještě dělané odpoledne 😉 nebyla vůbec žádná injekce tentokrát 😀 děkuji moc

kotcheva
17. črc 2014

@suzik161 je tam duch🙂. Tak tichoucka gratulace!!!! A kamenovat te opravdu nemuzu, sama jsem nevydrzela cekat...

suzik161
18. črc 2014

Ahoj, dnešní test vypadá stejně, další test bude v neděli. Doufám, že to bude již čárka 😀 děkuji za palce!!!

kvetinka84
18. črc 2014

@suzik161 hlavně, že tam pořád je a věřím, že v neděli bude sílit

kvetinka84
18. črc 2014

holky, my dneska začínáme 4. měsíc a tím i II. trimestr, mazec 😀

78marcela
20. črc 2014

@suzik161 ahoj, myslim na tebe, tak uz je pekna carecka? Ukaz fotecku... 🙂

suzik161
20. črc 2014

@78marcela ahoj, čárka tam stále je a je o odstín tnmavší, je vidět i po zaschnutí jako duch. Ty ostatní po zaschnutí skoro nejsou. Dneska jsem to nevyfotila, ptž ráno(3:30) jsem nějak neměla umělecký talent a nešlo mi to 😒 myslím si, že je to dobré a při KETu je tohle brzo na testování, nevím proč, ale je.

suzik161
20. črc 2014

@78marcela Opravdu nevím, jak to lépe nafotit, nahoře není vidět nic než něco a dole se to už rýsuje, vše je zaschlé, takže světlejší než předtím. Jsem bezradná, jak to nafotit

kvetinka84
20. črc 2014

@suzik161 Super, dole je vidět hezky, jen tak dál 😀

78marcela
20. črc 2014

@suzik161 tak treba to bude zase za dva dny lepsi. Tam to bylacarka videt hned a nedopadlo to, ted je to pomaleji, ale zase urcite kvalitneji, bude to holka, vytrvala🙂

78marcela
22. črc 2014

@suzik161 ahojky, tak co dnes?

suzik161
22. črc 2014

@78marcela ahoj, nic moc, čárka tam byla, ale silnější ne. Teď už tam není nic, jen fleky a kostičky, asi byl vadný test, jinak nevím. Mám strach, že to zase nevyšlo 😒

luciasek_86
22. črc 2014

Ahoj holky, příští týden jdeme s manželem do CAR Unica v Brně, je to naše první konzultace na IVF. Mám neprůchozí vejcovody, spermio nás teprve čeká. Můžete mi prosím poradit, co nás tam čeká? Jsem z toho trochu nervózní 🙂 díky moc

luciasek_86
22. črc 2014

Ještě by mě zajímalo, jak to funguje s pojišťovnou. Jsem u VOZP, jak rychle se schvaluje žádost? Začíná se stimulovat i bez schválené žádosti? Nebo musíme třeba ten měsíc čekat?

kvetinka84
22. črc 2014

@luciasek_86 Ahoj, já jsem chodila k apolináři a začalo se stimulovat hned, ale musela jsem podepsat, že pokud to pojišťovna neschválí, uhradím plnou částku veškerých léků jako samoplátce. Za cca 14 přišlo schválení od pojišťovny a ten úpis přede mnou skartovali. Ale v každém centru to může chodit jinak.

kvetinka84
22. črc 2014

@suzik161 Neboj, to ještě nemusí nic znamenat, zkus to zítra znova

jakoubekzdenka1711
22. črc 2014

@luciasek_86 ahoj, taky chodím do unicy, nemyslím, že budeš hned stimulovat, měsíc před stimulací se bere antikoncepce a po ni hned se stimuluje, a mezi tím pojišťovna schválí léky,

78marcela
22. črc 2014

@suzik161 tak třeba tam byl opravdu jen špatný test, může se to stát. Hlavně že tam je ta čárka.

luciasek_86
23. črc 2014

@jakoubekzdenka1711 ahoj, díky za odpověď 🙂 aspoň mám trochu představu, na co se připravit 🙂 Četla jsem, že Unicu si hodně chválí, jsi tam spokojená?

jakoubekzdenka1711
23. črc 2014

@luciasek_86 myslím si, že se opravdu snaží, ale mě se zatím nepodařilo, letos jsem po Ketu, a iVF jako samoplátce , mám již vyčerpané pokusy, a chystám se na další KET zůstal nám po ivf 1 bobánek, tak uvidím, ale nějak se na to ještě necítím, bojím se opětného zklamání ☹

luciasek_86
23. črc 2014

@jakoubekzdenka1711 to mě moc mrzí, přeju hodně štěstí, snad se ti to povede. Taky mám strach, že to neustojím, když to nevyjde. Zatím se snažím být optimista, ale i tak to ve mně hlodá.

jakoubekzdenka1711
23. črc 2014

@luciasek_86 já jsem velký poseroutka, a to neznamená, že musí být i ostatní, tady jsou hodně silný holky, co nás poseroutky drží na vodou, a toho si moc vážím, že mě vzaly mezi sebou, tak tě vítám do klubu a hlavu vzhůru nejsi na to sama, máš tady nás 😉

kotcheva
23. črc 2014

@kvetinka84 to je dobre! 🙂 tak at se vam dari porad stejne dobre🙂

kotcheva
23. črc 2014

Ahoj holky, jdu se podelit o radost - dnes jsem byla na prvni kontrole, jsem v 7tt, srdicko bije, tak se tise raduju a doufam, ze to vydrzi...

kotcheva
23. črc 2014

@suzik161 jen jsem ti chtela napsat, ze na sile carky uplne nezalezi, nenech se tim stresovat. Drzim palecky!

kvetinka84
23. črc 2014

@kotcheva super, moc gratuluju, hlavně ať je vše v pořádku a v klidu. Já jsem v 15. tt a dneska první malinké ťukanečky v bříšku 😀

kotcheva
23. črc 2014

@kvetinka84 dekuju🙂. To je hezky, ze uz citis pohyby🙂

kvetinka84
23. črc 2014

@suzik161 tak co, jak vypadají testy? A kolikátý den po KET vlastně jsi? Kdy jdeš na krev? Myslím na tebe

suzik161
24. črc 2014

@kotcheva moc děkuji, s takovou podporou se to musí povést.
@kvetinka84 testy byly dobré, ale zeslábly v úterý(11.d po KETu),spíš se skoro ztratily. Od té doby jsem si již test nedělala, dneska jsem 13den po KETu, na krev jedu zítra a docela se bojím, tak uvidíme.
@jakoubekzdenka1711 ahoj, koukám, že jsi po KETu, brala jsi estrofem a utrogestan?? Udrželo ti to MS???

78marcela
24. črc 2014

@suzik161 Ahoj, divím se, že to vydržíš...já bych testila třikrát denně. Osobně si myslím, že byl ten test špatný, když se ti na něm udělaly šmouhy...držím pěsti, at je zítra vše ok.
Mě to vždycky ms udrželo, kombinace estrofem a utroš.