Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
27. srp 2014

@suzik161 snad kéž by to tak bylo. Ano, jen mi brali krev na štítku, to bylo ok, tak jen ta hysteroskopie. Psala jsem do Car a doktor mi napsal že je optimista když to stouplo dvojnásob. Uvidíme, vyhráno bude až to budu držet v náručí.

suzik161
27. srp 2014

@78marcela naprosto tě chápu!!! taky to vidím nadějně a mám za tebe obrovskou radost!! jednou se to povede každé snad. Jo a koukej mi poslat tu MS, nějak se mešká 😀 nevím, jestli za to nemůže ten zánět,co jsem měla, jednodenní svědění. Pak jsem si vzala Candibene a teď nic ☹

78marcela
27. srp 2014

@suzik161 a jinak ti chodí pravidelně? A kde je u vás problém, nemůžeš byt tehu přirozeně? Jestli jsem ti třeba místo ms neposlala nějaký tehu bacil🙂

suzik161
27. srp 2014

@78marcela no o pravidelnosti moc mluvit nemohu, teď poslední půl rok bojuji s IVF a tam to docela chodila. Kde je problém nevím, nic nám zatím neobjevili. Jsem posera a bojím se udělat test, že bych byla zklamaná. Tento měsíc jsem si prostě řekla, že mimčo nechci, protože se musíme přestěhovat 😀 a začala jsem brát tu Macu. Nu hold uvidíme, jak to dopadne 😀 Jsem za tebe moc ráda 🙂

78marcela
27. srp 2014

@suzik161 no ono se to dost často podaří když to člověk nejméně čeká. Ja taky teď nastoupila do nové práce. A předtím jsem tomu vůbec nevěřila a spíš jsem myslela že se to podaří až v září že to bude lepší. A ono třeba teď. Teď si to moc přeju a je mi jedno že jsem zrovna nastoupila.

kvetinka84
27. srp 2014

@78marcela huráááá, tak to jsou dobré zprávy, mám velkou radost

78marcela
27. srp 2014

@kvetinka84 zatím ano. I když bych uvítala kdyby to narostlo ještě více. Bojím se pořád i když moc věřím.
@suzik161 už jsi vybrala spotřebiče?

catchulinecka
27. srp 2014

@78marcela Marcííí, je to tam! Musí! 🙂
A holky prosím vás, měla některá z vás někdy dlouhý protokol??? mně se asi rýsuje ☹ mám z toho šílený strach

kvetinka84
27. srp 2014

@78marcela Já se bojím celé těhu....ten strach k tomu asi patří, ale musíš věřit, že to bude dobré 😉

78marcela
27. srp 2014

@kvetinka84 mě je také jasné že se budu potom celé tehu bát a pak to celý život. Jenom ať mi to je dopřáno.

kvetinka84
27. srp 2014

@78marcela neboj myslím, že to je na hoooodně dobré cestě

suzik161
28. srp 2014

@78marcela spotřebiče vybraný, snad příští týden budou. Zítra jedeme vybrat sedačku, už se nám to taky pomalu rýsuje, i když trochu jinak. Ale jsem moc ráda. A příští měsíc nebo v říjnu půjdu pro zmrzlíky 😉

78marcela
28. srp 2014

@suzik161 tak to je fajn. Už se těším až budeš tehu. A kdy budou výsledky? A požádáš si taky o hysteroskopi?

suzik161
28. srp 2014

@78marcela výsledky budou z imuno 12.9. a genetika 14 dní na to. O té hystero neustále uvažuji. Já se teď těším, až se přestěhujeme a pak bude těhu 100%. Teď musím počkat do pondělí a zavolat dr. a asi budu muset na vyvolávačku, je fakt že jsem test nedělala, ale nemám ani žádný náznak, ba naopak mám břicho zase jako dřív, né úplně ploché, ale to svoje. 😀 Na tebe myslím každý den a moc ti držím palce. Kdy jedeš na krev do Caru??

78marcela
28. srp 2014

@suzik161 tak to pujdeš asi po těch výsledcích až v říjnu, vid. Kdyby tam něco našli ať to stihnou preléčit. Já půjdu asi zítra do car na krev. Jsou to Zase dva dny. Takže hcg by asi mělo byt 160 ale podle testu to teda nevypadá. Takže půjdu radši zítra.

suzik161
28. srp 2014

@78marcela já jsem s tím říjnem, tak nějak počítala, jsou tam prázdniny, tak by to bylo dobré. Jen doufám, že něco najdou. Tak to na tebe budu myslet a držet palce a neboj bude to tam!!! Kolikátý jsi den??

78marcela
28. srp 2014

@suzik161 dnes 13.den. Chtěla bych aby to už bylo rozseknute, atd ano nebo ne.
Ale teď mi je nějak blbě. Žaludek jak na vodě. Na tehu nevolnosti je ještě dost brzy, tak doufám že na mě něco neleze. Je mi i nějak zima.

suzik161
28. srp 2014

@78marcela snad ne, buď na sebe opatrná. Ani se ti nedivím, taky bych chtěla mít jasno. Můžeš mít příznaky ne?? Jsi na začátku 5.týdne, ne? To by mohlo být podle mě. Tu hystero nevím, když mi nic nenajdou, tak určitě, ale dr. mi to moc napsat nechtěl. Měla jsi předtím nějakou přípravu?

78marcela
28. srp 2014

@suzik161 žádnou. Proc to nechtěl napsat, mě to nabídli hned. Žádná příprava, akorát od půlnoci nejíst nepít. Většinou se na to chodí na začátku cyklu po ms, dokud je sliznice nízká. Podle mého bys na ni měla jít jak dostaneš ms tak pak. Protože pak musis dostat ještě jednu a po ní hned jdeš na KET. Takže to i tak vyjde na říjen, tak ať pak neztratíš další měsíc, šla bych se na to zeptat a objednat hned po ms teď v září.
Měla bych byt v 5.týdnu. Nemám zjištěné odkdy jsou tehu nevolnosti, tak daleko jsem se ještě nedostala. Ale myslím že tak brzy ne.

suzik161
28. srp 2014

@78marcela tvrdil mi, že tam nic neviděl, žádný důvod proč to dělat. Prý je to časově náročné na přípravu a tak. No uvidím, kdy MS dorazí a pak se nějak domluvíme, uvidím jak dopadneme na imuno a genetice. Případně bych o to požádala svou gynekoložku. Nevím, nějak ztrácím důvěru v Jihlavu, ještě tam máme ty mrazáčky a pak se uvidí, co dál. Spíš doufám, že něco objeví. Do toho mám jít v červenci za svědka bráchovi na svatbu, s bříškem by se mi to líbilo 😀 dej hned zítra vědět, budu celý den(dopoledne) čekat, odpo jedeme na sedačku, ale snad to v tel. zvládnu číst 😉

78marcela
28. srp 2014

@suzik161 určitě dam vědět. Nevím jestli mám jet hned ráno nebo odpoledne. Předtím jsem vždy šla odpoledne.

suzik161
28. srp 2014

@78marcela záleží jak moc umíš vydržet být nejistá 😀 😀

78marcela
28. srp 2014

@suzik161 to je teď můj setrvalý stav 🙂

suzik161
28. srp 2014

@78marcela věř mi, že se to povedlo. Nějak to poznám, že je někdo těhotný, stačí mi pohled a na tom člověku to poznám, už se mi to několikrát povedlo. Tebe nevidím, ale cítím. Snad mě to nezklame!!!

78marcela
28. srp 2014

@suzik161 budu se snažit neměnit parfém 🙂
Kéž by ses nespletla a hlavně kéž by to vydrželo ještě 8 měsíců.

kotcheva
28. srp 2014

@78marcela ahoj, tak to je skvele, ze roste🙂. Byla jsem ted par dni trochu mimo civilizaci, tak zpravy docitam az ted. Ale vzpomnela jsem si na tebe mockrat 🙂. Aspon potichu zatim gratuluju! A verim, ze brzy budu moci gratulovat i nahlas😉. Taky jsem se bala, jestli bude bit srdicko, ted se zase bojim, aby dobre dopadl screening, a tak to pujde cele tehotenstvi....😉.

78marcela
28. srp 2014

@kotcheva děkuju, uvidím, co zítra, zase zajdu na krev, jak to vypadá. Předtím jsem měla bolesti v podbřišku, tak jsem to brala jako pozitivní znamení, teď necítím nic, tak se trochu bojím.

kotcheva
28. srp 2014

@78marcela neboj, to nic neznamena🙂. Taky jsem pak nemela zadne pocity - coz byla spis uleva, ze se nechysta ms🙂.

78marcela
29. srp 2014

@kotcheva

@suzik161
@catchulinecka
@kvetinka84
Milé ženy. Dnešní odběr hodnota hcg je 122,1. Říkala sestřička, že se to nedá porovnávat s hodnotou naměřenou jinde, že ma každý jinak nakalibrovane přístroje. Zároveň řekla, že hodnota je nižší ale ne tak nízká aby se musela v pondělí opakovat. Tak snad je to na dobre ceste.

catchulinecka
29. srp 2014

@78marcela boziiii, roste! Dopadne to dobre!!! Kdy mas ten ultrazvuk?