Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
13. dub 2014

@renda12 už aby to bylo, vyhlížím ji už, nikdy bych neřekla, že se na MS budu někdy těšit 😀 já mám pocit už ceĺ źden že dorazí, furt mě pobolíval podbřišek a od včera nic, tak snad to bude dobrý. Po těch antibiotikách to snad bude dobrý. Budu ti a vám všem držet palce

jana123123
autor
13. dub 2014

@cicinky tak ti gratuluji 🙂 no ume se nic nemneni cekama na mrchu 🙂

cicinky
13. dub 2014

@jana123123 Stále ještě nedorazila? :-/
Mrcha jedna.. 😀
Kdy máš termín a jak to pak máš po MS?

jana123123
autor
13. dub 2014

Jo no jsem stoho us nestastna ale musim vydrzet 🙂 co mi jineho zbyva

jana123123
autor
13. dub 2014

@cicinky ja mam nepravidelny a jeste k tomu kratky cyklus mam 21: 23 dni

jana123123
autor
13. dub 2014

@cicinky ano mam po ms.

cicinky
13. dub 2014

@jana123123 nenabídli ti vyvolávačku?
Mě docela pomohla, a ani jsem potom nějakou silnou MS neměla ... 🙂

karolakmn
13. dub 2014

@renda12 myslíš ze je to zavrtavani? 😒
@martas14 děkuji za naordinovani jen doufám ze to je opravdu hnízdě ni...
HOLKY po jaky době od transferu jste začali testovat?

78marcela
13. dub 2014

@karolakmn já myslím že každá jinak. Myslím že v průměru tak 7-8 dnů po transferu to zkusí většina holek. Jsou extrémy jako třeba já, která testuje už pátý. Akorát člověk nesmí stresovat když tam hned nic nenajde. Z krve se bere tuším 14 dnů po transferu.

karolakmn
13. dub 2014

@78marcela takže když jsem byla ve středu na transferu dvoudenního embryjka tak by mi ve středu test už mohl něco ukázat?

cicinky
13. dub 2014

@karolakmn u 2 denního embryjka ti doporučuji až tak 7-8 den, takže ano, ve středu to zkus 😉
Mě zaváděli 6ti denní embryjko a testovala jsem 6tý den (včetně dne ET) 😉
Přeji hoooodně štěstí 🙂

martas14
13. dub 2014

@karolakmn JoJo bude to ono, jen věř a hlad' bříško 😉 s tím testováním je to asi u každé jiné, některé začnou po tydnu s tím, že čekají že tam ještě nemusí nic být a nestresuje je to, jiné si radši počkají do krve, bo si říkají, že do testu je každá těhotná 🙂 no a já osobně testují ten desátý až dvanáctý den, protože tam když nic není tak už je to většinou jistota a nechci si zbytečně dělat nějaké naděje, že třeba se ještě něco ukáže za den dva, chci vědět spíš tak na rovinu no a u nás v caru se chodí ten 12ty den na krev, takže to se už ví určitě jestli se ujalo nebo ne....

78marcela
13. dub 2014

@karolakmn no u dvoudenního si myslím, že to bude ještě brzy. Já měla šestidenní a sedmy den byl duch. Nevím. Pokud to budeš zkoušet, tam ale počítej s tím, že se to může stát později tak ať tě nestresuje když tam zatím nic nebude..

78marcela
13. dub 2014

@karolakmn ale nezapomeň, že každá to ma jinak.
@cicinky je extrém, krasne ji to vychází, ale to je spíš výjimka, že to ukázalo pátý den čárku. (podle mě to je skoro na dvojčata, i když měla jedno embryo ) 🙂

smarjá já už se nemuzu dočkat. Včera jsem byla v lékárně, vzala jsem si další tři krabičky testu. Lékárníce mě upozornila, že v jedné krabičce jsou dva testy, jestli vážně chci tři krabičky. Řekla jsem, že ano, že vážně chci. Pak jsem zjistila, že to byla maminka jednoho dítěte, které učím... Ach jo, už se nemuzu dočkat transferu.

cicinky
13. dub 2014

@78marcela ono je to taky tím, že jsem měla vážně vysokou dávku hormonů, a kdokoliv se na mé embryjko koukne, tak řekne, že to není bublinka, ale bublina (kdo jej neviděl, mám ho ve fotoblogu 😉 ).
I tomu přisuzuji veliké štěstí, že se uchytilo.
Když jsem mluvila se svými kamarádkami, které otěhotněli přirozeně, tak mi téměř všechny potvrdily, že cítily, jak se ji zavrtali, a 3 dny na to testovali, výsledek měly jako já 😉.

Kdyby mi nebylo, tak jak mi bylo, tak asi netestuji, ale jak miláček zjistil, že tam dušík je, tak to nešlo zastavit 😀

Každé přeji, ať svou dráhu má, nejlépe už ten 3tí den 😉

78marcela
13. dub 2014
78marcela
13. dub 2014

@cicinky to chápu, já kdybych našla ducha, testim každou hodinu 😀

cicinky
13. dub 2014

@78marcela taky jsem měla tyhle tendence, tedy ráno a večer, ale drahoušek mě vysvětlil 😀

renda12
13. dub 2014

@suzik161 jj jsme na tom úplně stejně taky si říkám už aby byla at to můžem rozjed🙂

renda12
13. dub 2014

@karolakmn určitě když to není moc velká bolest stím že se nemůžeš pohnout a moc nekrvácíš jen slabounce tak je to ok jinak zajed do centra a at ti vemoum krev a kouknou na hormony....

suzik161
13. dub 2014

@renda12 mě snad dorazí tento týden, mám cyklus 28-30, tak uvidíme, už se na injekci těším 😀 pak to bude rychlé

karolakmn
13. dub 2014

@78marcela @martas14 @cicinky tak ja to zkusím vydržet do pátku to už bude 10.den když jako první počítám den transferu... Ale budou to teda nervy to vydržet to vam povím 🙂 😀
@renda12 je to jen chvilku ve podloubnuti a pak zas chvíli klid.... A naposledy to dlouho dnes dopo a od te doby dobry... Nekrvacelamjsem vůbec

cicinky
13. dub 2014

@karolakmn 10.tý den doporučuji 😉

karolakmn
13. dub 2014

Na doporučení ja rada dam takže pátek to jisti @cicinky

karolakmn
13. dub 2014

@cicinky ty jdeš zítra už na krev vid? Tak držím palečky ať ti ty // jen potvrdí 🙂

cicinky
13. dub 2014

@karolakmn Nervíky už pracují na 1000%, za chvilku utroš a pak raději spát, ať to rychle uteče a zítra po 14té už budu oficiálně vědět i hodnotu 😀

karolakmn
13. dub 2014

@cicinky Ja mám už utrous dnes za sebou nebo spis v sobě 😀 a oči mi padají... Tak dobrou a zítra na tebe myslím hned dej vedet

cicinky
13. dub 2014

@karolakmn Dobrou noc 🙂

karolakmn
13. dub 2014

Taky taky a klidně spaní ať jsi zítra fresh @cicinky

martas14
13. dub 2014

@karolakmn dobrý nápad, já fakt ten desátý den upřednostňuji 😉 dvanáctý je jistota, ale to taky nevydržím a desátý pokud není duch, tak už je taky rozhodnuto....sice chápu, že ten týden ještě přežit bude boj, ale vem si jak už jsi blízko, já teprve druhá injekce, to ještě zešedivím než se dostanu tam kde ty 😀