Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

zelvicka111
21. lis 2014

@cicinky Moc moc držím pěsti !

cicinky
21. lis 2014

@zelvicka111 Moc děkuji !

jesie28
23. lis 2014

@cicinky ahojky, tak jak se daří? Hlavně hodně odpočívej. 😉

jesie28
23. lis 2014

@zelvicka111 koukám, že už to máš za pár a už budeš mít prcka u sebe. 😉 Jak se bude jmenovat?

Já jsem teď řešila marodku. Myslela jsem, že teď když dostanu v prosinci poslední rodičák, tak že hned nastoupím od 1.12 na marodku. Ale bohužel. V práci jsem nahlášená, že nastoupím až budou malýmu 3 roky a ty má až v lednu. Takže teď budu jeden a půl měsíce bez peněz. ☹ Rodičák vybraný a z práce mi taky nemůžou nic dát. Tak super. Zrovna teď před vánocema. ☹

cicinky
23. lis 2014

@jesie28 Na sociálce si byla?
Musíš mít alespoň životní minimum...

jesie28
23. lis 2014

@cicinky ne nebyla. Mě účetní řekl, že mi nikdo nic nedá. Tak nevím. ☹

cicinky
23. lis 2014

@jesie28 na životní minimum nárok máš, takže popadni vše co máš a hurá na úřad 😉

zelvicka111
24. lis 2014

@jesie28 JJ malá už se ozývá, už mi začali !asi" i poslíčky 🙂 Bude se jmenovat Anežka 🙂
S těma penězma je to naprd,ale určitě máš nárok na nějaké to životní minimum, akorát je blbé, že kvůli měsíci musí člověk líto po všech čertech, aby dostal pár drobných ☹

jesie28
25. lis 2014

@zelvicka111 Já na to asi prdím. Lítat někde po úřadech pro pár korun se mi nechce. Už jsem se s tím smířila a s manželem to nějak zvládneme. Musíme. 😒 Já jsem měla bolesti až pár hodin před porodem, když mi píchli oxytocin. Poslíčky snad ani neznám 😀 Já jsem přišla do porodnice po tom co mi odtekla voda, ale nic mi nebylo, žádné bolesti. U nás chce manžel Elišku, Amálku nebo Emu, ale na kluka vůbec nevíme. Mě se líbil Filip, Adam, To mi manžel odmítl. Máme doma Šimona.
@cicinky jak se daří? Bublinka už se zavrtáva 😉 Držím moc palečky

cicinky
26. lis 2014

@jesie28 Ahojky, zatím nic nevím, pocity jsou takové žádné ☹
V patek po ET jsem měla mírne bolesti v třísle, zítra zkusím test 😉

jesie28
26. lis 2014

@cicinky já jsem taky nic necítila. Holky tady popisovaly různé píchání a nevolnosti, nateklá prsa atd.. Držím palečky.

cicinky
27. lis 2014

@jesie28 Tak píchání mám, takové ostré, divné... zkusila jsem test, je tam fakt hoooodně slaboučky dušík, ale je tam 🙂, tak uvidíme, zda zesílíme, v sobotu zkusím další 🙂

jesie28
27. lis 2014

@cicinky Tak to je na dobré cestě, jak už je tam dušík 😉

cicinky
27. lis 2014

@jesie28 doufám, že je 😀
A co ty, jak jsi na tom?

jesie28
28. lis 2014

@cicinky Včera jsem byla na Papp testech. Všechno je v pořádku. Miminku se daří. Čekáme druhýho kluka ☹ Já se těšila konečně na princeznu a zase je tam pindík. To zase budu poslouchat.. Zase kluka? Jak kdyby si mohl člověk vybírat 😢 On mi tu holčinu snad nikdo nepřál. Mamka už má 5 vnuků a jen jednu vnučku. Ta mi furt tvrdila, že ona zůstane jediná vnučka. Tak je mi to líto. ☹ Zatím to vím jenom já, co to je.

cicinky
28. lis 2014

@jesie28 mit dítě, je dnes dar, tak se tmi vůbec netrap. Hlavni je, že je vše v pořádku 😊
Mám kamarádku, která chtěla 3x holčičku . . . No a hádej co má 😀

78marcela
28. lis 2014

@cicinky ahoj, tak co testy, jak to vypadá? Myslím na tebe.
@jesie28 tak budeš mít dva kluky, to je přece i tak super, já taky vždy strašne chtěla holku, ale dnes by mi to bylo úplně jedno, už jsem si prošla všemi fázemi, a i teď při tom mém krátkém těhotenství jsem si myslela že to bude kluk a i tak jsem byla šťastná. Tak hlavně ať je klucik zdravý.
Dnes mi kamarádka řekla, že čekají čtvrté dítě, stalo se to nedopatřením, je ji 41 let, už s tím nepočítala, že by mělo něco přijít. Ale obdivuji ji, že do toho i přesto šla, podle testu je vše v pořádku a bude mít kluka. Tak jsem si řekla, že ještě snad i v mém věku to budu pořád zkoušet dal.

cicinky
28. lis 2014

@78marcela Mací, to je bomba!!!!!
U nás dušík ve čtvrtek, nevím, zda to má cenu, ale za chvilku půjdu zkusit další test ... a kdyby nic, tak až příští středu 😉

78marcela
28. lis 2014

Jejda tak honem, už jsem zvědavá, když byl dušík, tak to je dobrá šance, honem to bez zkusit.
@cicinky

78marcela
28. lis 2014

@cicinky pořád nakukuju, a držím pěsti

cicinky
29. lis 2014

@78marcela dušík byl, ale jen ten 6ty den, dnes ráno test bělostny, nevím co si o tom myslet....

78marcela
29. lis 2014

@cicinky
A máš stejný test? Pokud jsi měla jiný test s jinou citlivosti, mohlo se stát že to ten méně citlivý zatím ještě nezachytí. Ale při prvním vkladu se mi to taky stalo, testy sedmý a osmý den s čárkami a pak sněhobile. No pořád je ještě brzy.

cicinky
29. lis 2014

@78marcela 6tý den jsem testovala s Gennet testem, a teď ty 2 dny s Dr. Maxem... počkám do středy, pak nějaký koupím, jen nevím jakou značku 🙂

jesie28
29. lis 2014

@cicinky
@78marcela
Holky díky. Já si na to zvyknu, že je to druhý kluk. 🙂 Jsem ráda, že se to povedlo, po tom, co jsem všechno pro to musela podniknout. Jak finančně, tak psychicky 😒 Akorát teď je malej nemocnej a já to chytla od něho. Takže teplota, už mě začíná pálit v krku. Už se těším na pondělí, aby jsme mohli zajít k doktorovi. Dnešní noc byla fakt hrozná. 😖

jesie28
29. lis 2014

@cicinky zkus jiný testík. Já používala mamatest. Někdo na to nadával, ale mě to vždycky ukázalo. 😉

78marcela
29. lis 2014

@cicinky z lékárny dr.max jsou dobrý testy. Ty obyčejný za 35 kč dva kusy. Nejlepší. Mámatesty už nejsou co bývaly a když jsem teď měla tu testovací mánii, tak jsem zkoušela zároveň jak dr.max tak mámatest a dr max vždy hezká čárka a mamatest jen slabě růžová. Takže se jich drž a testuj vždy jen s jedním druhem testu. Držím pěsti aby se čárky objevily co nejdříve.

78marcela
29. lis 2014

@cicinky a ještě, dvakrát jsem měla slabší čárky na testu vždy sedmý den. Takže jsem byla stoprocentně přesvědčena o tom že sedmý den se ukáže. Neukázalo se nic, ted při tom srpnovém pokusu. Ani sedmý ani osmý, desátý den jsem nastoupila do práce kde jsem oznámila že se to nepovedlo. No a po tomto oznámení jsem pak došla z práce a udelala jsem si test a byl tam slabý duch, v albu ani nejde na fotce vidět, něco co šlo vyfotit, se ukázalo až dvanáctý den. Takže stále ještě je brzy a dnes vím že prostě stát se může fakt cokoliv, a moje přesvědčení, že u mě se sedmý den ukáže, vzalo za své. Prostě je to pokaždé jinak.

cicinky
30. lis 2014

@jesie28
@78marcela
Holky, moc díky za podporu, před chvílí jsem koupila Dr. Max, zítra zase testnu, a pak zase až ve středu.
Na testu z Gennetu je hrozně slaboučka čárka, ale fakt tam je, to bylo 6tý den... tak uvidíme zítra 🙂.
Ale stejně nejvíce přesvědčivé jsou krevní testy 🙂 a ty budou v pátek.
Mám pěkný průjem ☹ (to jsem měla i minule) a sem tam se mi zvedá kufr, ale nezvracím 😀.

Jesie a k té nemoci, můj drahý pěkně nastydnul, abych tomu předešla, tak každý den baštím 3-4 mandarinky a snažím se s ním nemazlit (i když je to pro mě hrooozně těžké, jsem typický tuleň) 😀

78marcela
1. pro 2014

Tak jak? @cicinky

suzik161
1. pro 2014

@78marcela a co ty Marcel, už se ti to blíží!!! Já jsem byla dnes na kontrole a prcek už má 2cm ale hlavně hematom mizí 🙂 už je malinký 🙂 jinak na tebe myslím! 🙂