Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
11. pro 2014

@cicinky jak to, co se stalo, to přece ne, není to třeba jen že jste se pohádali, on ten proces je psychicky náročný, myslíš že je to definitivní?

cicinky
11. pro 2014

@78marcela Ano je, má jinou, se kterou mu je lépe.

jesie28
12. pro 2014

@cicinky to snad nééé. ☹ Tak to byl s prominutím debil. Ono je to na psychiku opravdu náročný. 😒

cicinky
12. pro 2014

@jesie28 to je, ale když po něčem toužíš, tak za to bojuješ a ne, že to zbaběle vzda

78marcela
12. pro 2014

@cicinky přesně tak. Věřím že to bude brzy za tebou a zase budeš šťastná.

cicinky
12. pro 2014

@78marcela díky díky díky.... ale už by to mohlo byt... 3 dny je mi zle, co zbastim, to jde obratem ven a cítím takové tlaky neprijemne, ale to jsou nervicky...

78marcela
12. pro 2014

@cicinky to si bohužel ještě chvíli pockáš, říká se že tak měsíc je nejhorší.

cicinky
13. pro 2014

@78marcela no tak to je super 😐, přišla jsem na to,že je mnohem jednodušší se na něj usmát a už prostě neresit. Včera z toho byl hotový, ha jela do města ke kadeřnici a neřekla jsem mu to, psal jak divy kde jsem a v kolik přijdu... chápeš to???

78marcela
13. pro 2014

@cicinky chápu. Je to malý kluk který neví co chce. Když tě vidí zničenou, dělá to dobře jeho egu. Když před ním zničena nebudeš, bude mu to vrtat hlavou.

78marcela
13. pro 2014

@cicinky já při své povaze bych mu napsala, že jsem na seznamovací schůzce a že prijdu až budu doma. A hotovo. A to bych napsala až za hodně dlouho, určitě ne hned.

cicinky
13. pro 2014

@78marcela Vadí mu, že neví, co se děje, ale tak to už je.. pokud to má opravdu skončit, tak si musí uvědomit, že já mám taky právo na život....
Dnes jsme byli i s jeho maminkou v Lidlu, koupil "nám" herní konzoly... pak se mě zeptal "jsme spolu nebo nejsme?".. no co mu na to mám říct, když to nevím...??!!!!
Pak chtěl odjet za tou svou kamarádkou, se kterou se mu hezky povídá 🙄 ... jenže prý neodjel, že nemohl či co... já už tomu prostě nerozumím a nevím, co mám dělat, a já jsem zrovna ten typ člověka, který brutálně nesnáším když se děje něco a já si s tím nevím rady....

78marcela
26. pro 2014

@bien_1987 ahoj, jak jsi dopadla, vydržela jsi do Štědrého dne? A jaký výsledek?

@cicinky
@jesie28
@dagin
Dobré ráno, holky. Hlásím opožděný vánoční dárek- na dnešním testu je malý, světlý, i při různých natočeních asi z 20cm viditelný dušík🙂

cicinky
26. pro 2014

@78marcela supeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!

78marcela
26. pro 2014

@cicinky to jo. Kéž by to už konečně chtělo vyjít. Ale snad jo, po potratu je prý šance vyšší, že se udrží. Tak snad zabojuje nebo zabojují. Ale asi tam bude jeden když teprve teď slabší dušík. A co ty ? Chystáš se na ten leden ?

cicinky
26. pro 2014

@78marcela musí to vyjít, drzim to všechno co mám 🙂
Ano ano, u mě stále plati leden a dvě embrya 😀

78marcela
26. pro 2014

@cicinky tak to je super. Já měla taky dvě. Ale když je osmý den jenom dušík, tak tam určitě dvě nebudou. Ale i kdyby byly, taky bych to brala. Dnes už bych brala úplně všechno🙂

cicinky
26. pro 2014

@78marcela moc, moc, moc ti držím pěstičky 🙂

jakoubekzdenka1711
27. pro 2014

Ahoj Holky dlouho jsem se neozyvala, ale cetla jsem dozadu co se vsechno stalo, mejte co nejkrasnejsi Novy rok 2015. A verte zazraky se deji!! Me se take stal. Letos jsem Mela ket, potom 4.Ivf native vycinkali jsme se.
A svete div se jsem otehotnela jsem prirozene a jsem v 12.tydnu. tak holky nehazejte flintu do Zita, zazraky se deji, Nam rikali se prirozene to nepujde pro tech letech zklamani a bum. Vsem drzim pesticky

78marcela
28. pro 2014

@cicinky tak dnešní čárka o ničem. Skoro nejde vidět. Radovala jsem se asi předčasně.

78marcela
28. pro 2014

@jakoubekzdenka1711 to je krásné, moc ti blahopřeji. Zázraky se opravdu dějí. Spousta lidi, teď na podzim co za sebou měla spoustu IVF pokusu, otěhotněla přirozeně. To je krásné.

bien_1987
28. pro 2014

@78marcela ahoj, to je milé, že sis na mě vzpomněla 🙂
23. 12. jsem byla objednaná na krev. Byl to 13. den po ET a měla jsem hgc 500 🙂
takže vánoční dáreček u nás proběhl...
v úterý jdu na kontrolu a ultrazvuk a dozvíme se, jestli tam náhodou nejsou dvě

78marcela
28. pro 2014

@bien_1987 tak to je krásné. Gratuluji. Dej potom určitě vědět. Držím pěsti, to byl ten nejkrásnější vánoční dárek. Super.🙂 hodnota je pěkná, tak uvidíme, zda tam budou dvě. Jsem zvědavá 🙂

cicinky
28. pro 2014

@78marcela Vydrž, ještě není všemu konec 😉

jesie28
28. pro 2014

@cicinky
@78marcela
@bien_1987
@jakoubekzdenka1711 Ahoj holky. Tak já mám zkažený celý vánoce a všechno. Přišla jsem v 17tt o miminko. 😢 😢 😢 Je mi tak šíleně smutno. ☹ ☹ Ve zprávě jsem měla, že mám zánět rodidel a podbřišnice. Tím mě začal i potrat. Miminko bylo v pořádku. ☹ ☹

78marcela
28. pro 2014

@jesie28 ach bože to je opravdu hrozne. Z čeho to vzniklo? Mě je to tak strašne líto.. Vůbec nevím, co říct. Drž se holka, i když je to tak těžké..

cicinky
28. pro 2014

@jesie28 Bože sluníčko, to je mi líto ☹
Bohužel jinak než tě tu podpořit nemohu, vím jaké to je, ale v 17tt je to hrozné ☹
Drž se, buď silná, máš před sebou další cestu a ta bude vítězná... Posílám srdíčko...

jakoubekzdenka1711
29. pro 2014

@jesie28 ACH ne, to snad neni Pravda, je mi to moc lito. ☹ ☹ ☹ drz se,vim dalsi slova jsou ted na nic

78marcela
29. pro 2014

@kotcheva ahoj. Teď jsem se dívala, že se kartarka spletla a místo kluka máš holčičku. Tak gratuluji a ať jste obě zdravé.

suzik161
29. pro 2014

@jesie28 nevím, co říct, je mi to moc líto!! Bude líp zase.

78marcela
29. pro 2014

@suzik161
@cicinky
@jakoubekzdenka1711
Tak milé ženy, já nemám dobrou zprávu, hcg je pouze 30,6, což je na 11. den po Ket docela málo. Ted ještě budu trnout, aby to nebylo mimoděložní. Ach jo..radost byla předčasná.