Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kotcheva
31. pro 2014

Holky, hezky vecer a hlavne preji vsem hodne zdravi, lasky a splnenych prani v novem roce!

kvetinka84
1. led 2015

Ahoj holky, tak jsem sem po dlouhé době opět nakoukla, co je nového a nestačila jsem se divit, co vše se událo a hlavně mě mrzí ty špatné zprávy. Přeju Vám všem do nového roku hodně sil, hodně zdraví a ať se všem brzo zadaří, těhotenství proběhne bez komplikací a brzo máte svá zlatíčka v náručí.
Teď trochu od nás, těhotenství uteklo celkem rychle, až na malé nepříjemnosti proběhlo bez komplikací a mě zbývají 2 týdny do porodu našeho vysněného druhého miminka - holčičky. Doma máme 2,5 letého chlapečka, snažíme se ho na příchod sestřičky připravit, ale trochu se obávám malého žárlení. Ale my to všechno zvládneme, moc se na to těším. Držte mi prosím palce, ať porod proběhne bez komplikací

@jakoubekzdenka1711 moc gratuluju k vašemu zázraku a přeju ať je všechno v pořádku

@jesie28 strašně mě mrzí, co se stalo, v takovém týdnu už by to nikdo nečekal, musí to být obrovská rána

@kotcheva mrzí mě, že malá tak pospíchala na svět, přeju hodně síly v tomto těžkém období a malé přeju, ať vše zvládne a dožene bez komplikací a je z ní zdravá holčička a je brzo z vámi doma

@78marcela moc mě mrzí, že KET zase nevyšel, třeba ten poslední pokus bude úspěšný, zasloužíš si to

@martas14 manžel musí zatnout zuby a vydržet to, určitě to vyjde a sourozenečka se dočkáte, někdy je ta cesta opravdu trnitá

@cicinky moc držím palce, aby další pokus vyšel a klaply i ty dvojčátka

snad jsem na nikoho nezapomněla

kotcheva
1. led 2015

@kvetinka84 dekuju! A preju Ti, at zvladnete v poradku vse - od porodu az po brasku🙂

cicinky
2. led 2015

@kvetinka84 Děkuji za podporu, a gratuluji k uzlíčku, malý to zvládne, určitě bude ten nejlepší bráška 🙂

jesie28
2. led 2015

@kvetinka84 Je to hrozný. Člověk si řekne, že ty první nejhorší měsíce jsou za mnou a pak se stane tohle ☹ Moc mě to trápí. Nejhorší je, že je to po umělým, kdy člověk musí přetrpět odběry atd. a teď všechno znovu. Máme ještě 4 mrazáčky, tak snad budou schopné se dál vyvíjet. Jinak nevím. Bylo to náše 3 IVF. 😒 Prvně se musím dát do pořádku. Jak zdravotně, tak trochu psychicky i když je to těžký. Tobě držím moc palečky, ať máš porod rychle za sebou a jste obě zdravé. 😉

78marcela
2. led 2015

@kvetinka84
@jesie28
@cicinky
@kotcheva
@martas14
@jakoubekzdenka1711
Ženy, tak u nás se stal vánoční zázrak. Z pondělního hcg 30,6 je dnes za pouhé čtyři dny hcg 230,6. Takže přece jen bobis v bříšku zabral a hezky se snaží. Věřím že se bude hezky snažit i dal do konce srpna.

cicinky
2. led 2015

@78marcela Juchuuuuu, supeeeeeeeeeeeeer, posílám srdíčko, ať se drží a nepustí 🙂

jakoubekzdenka1711
2. led 2015

@78marcela vidis, zazraky se deji, Jen vydrzet 🙂 😉 drzim pesticky

kvetinka84
2. led 2015

@jesie28 4 mrazáčci to je krásný, to by bylo, aby se aspoň jeden neuchytil, bude to dobré, uvidíš. A řekli ti, co ti ten zánět způsobilo? Aby se pak tomu dalo třeba předcházet

kvetinka84
2. led 2015

@78marcela tak to je úžasný překvapení, držím palce, aby byl pořádný bojovník a držel se až do konce

kotcheva
2. led 2015

@78marcela a pak ze se o Vanocich nedeji zazraky🙂. Jen tak dal, moc ti to preju!!!!

78marcela
2. led 2015

@kvetinka84 já to taky vůbec nečekala. V to pondělí jsem definitivně ztratila naději. Teď ji zase mám.
@kotcheva ano, jo to zázrak. Myslím že po tom pondělí tohle nečekal vůbec nikdo. Já taky ne. Takže zázrak, novoroční🙂

kvetinka84
2. led 2015

@78marcela já to říkám pořád, že to brzké testování nemá smysl

pikvik1
3. led 2015

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Zatím dočítám všechny stránky, ale to mi ještě chvíli potrvá 🙂 Mě teď v lednu také čeká IVF. Včera jsem dostala injekci na vyvolání MS a nafasovala jsem injekce na stimulaci. Takže teď doufám, že měsíčky dorazí co nejdříve!!! 🙂 a samozřejmě se jako všechny čekatelky nemůžu dočkat 🙂

78marcela
3. led 2015

@pikvik1 a kam chodíš do Car ? Tak snad se ti brzy už podaří.

pikvik1
3. led 2015

@78marcela Chodím do Rerofitu v Ol, je to tam fajn, snad se na nás usměje štěstí 🙂

jesie28
3. led 2015

@kvetinka84 ve čtvrtek jdu k doktorovi, tak se snad něco dozvím. Já jen doufám, že jsem si něco nepos...sama. 😢 Měla jsem teploty a malej byl taky pořád nemocný. Teď už to stejně nevrátím. ☹

jesie28
3. led 2015

@78marcela tak to je super. Držím moc palečky, ať ti to konečně výjde. Moc se opatruj.

jesie28
3. led 2015

@pikvik1 ahoj, vítej mezi náma.

pikvik1
4. led 2015

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak jste řešily neschopenku, nebo teda od kdy.. Původně jsem měla v plánu až po ET, ale protože se mi bude špatně řešit volno na OPU, tak to asi sfouknu už od OPU. I když do transferu pak bude ještě 5-6 dní ....

catchulinecka
4. led 2015

@pikvik1 ahojky, tak já jsem teda byla dokonce i po OPU ještě v práci a pak jsem chodila normálně do práce, byla jsem nafouklá a ták, ale ležet nemělo cenu. A asi samozřejmě záleží na Caru, ale V Reprofitu to určitě není automatické, že ti dávají neschopenku, ani po ET, není důvod 🙂
Držím pěsti, ať to vyjde!

pikvik1
4. led 2015

@catchulinecka Aha, aha...tak já to ještě promyslím. Stejně bych chtěla na neschopenku jít, mám hodně stresovou práci, takže kdyby to vyšlo, už bych zůstala..uvidím na který den OPU vyjde a podle toho se uvidí 🙂

catchulinecka
4. led 2015

@pikvik1 tak to určitě, jestli by ses měla stresovat, je vždycky lepší být v klídečku a věnovat se sobě 😉

jesie28
5. led 2015

@pikvik1 já měla neschopenku od začátku až do porodu. I teď když jsem byla na IVF tak se mě doktor ptal, jestli nechci neschopenku 🙂 Já jsem byla za ni ráda.

kvetinka84
5. led 2015

@pikvik1 Já po prvním IVF měla hned od začátku stimulace neschopenku a nevyšlo to, při druhém IVF jsem po OPU chodila do práce a po ET jsem si vzala 3 dny dovolenou a pak normálně chodila do práce a vyšlo to. Při třetím IVF jsem byla na mateřské, zápřah jak blázen s ani ne dvouletým prckem, takže si taky myslím, že neschopenka není potřeba pro úspěch

kvetinka84
5. led 2015

@pikvik1 pardon odeslala jsem to dřív
naopak mi to přišlo lepší, člověk když je doma, tak se jen pozoruje a psychicky ho to užírá, takže když je zaměstnaný není čas na to myslet

pikvik1
6. led 2015

@jesie28
@kvetinka84
No je mi jasny, ze pro uspech to asi nebude uplne rozhodujici...max. po Et par dni, at je clovek v klidu..no ja asi po ET pujdu a budu verit, ze uz tam zustanu 🙂 Mam na konci ledna nejakou dovcu, tak treba to pyjde po tom ETu...I kdyz teda holky myslela jsem, ze to bude po IVF tutovka, ale jak to tak procitam, tak je to spis zazrak..

pikvik1
6. led 2015

Jinak zatim cekam na ms...potvora se klasicky nekde coura...jsem 5.den po Agolutinu a vcera na ni bylo pozde 🙂 🙂

jesie28
6. led 2015

@pikvik1 taky jsem si myslela, že se podaří hned. Nám se teda na porvé povedlo, pak až 3 IVF, ale skončilo to v 17tt potratem. ☹ Teď čekám, co bude dál, co mi doktor řekne. ☹

pikvik1
6. led 2015

@jesie28 To je mi moc lito, ze to nedopadlo dobre ☹ Je to trapeni..to je proste strasny. Nechapu, jak se vubec muze stat, ze se nekdo s nekym vyspi a proste otehotni......dyt to neni mozny 😀 😀 Vic realny je, ze mi ozivne auto a bude z neho Transformers 😀