Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jesie28
6. led 2015

@pikvik1 mám kamarádku a ta má štěstí, že ji se stačí snad jen otřít o trenky a je těhotná 😒 Jo bohužel někdo to štěstí nemá. ☹

pikvik1
6. led 2015

@jesie28 Je to prostě na prd :-/ Teď mě to už trochu přešlo, ale byla jsem nějaká špatná i z toho, že vůbec musíme na IVF, že jsem zklamala. Na druhou stranu proč se dobrovolně trápit ještě delší dobu, pokud je nějaká naděje na úspěch. Ale rozhodně to budu držet pod pokličkou...

jesie28
6. led 2015

@pikvik1 to znám. My jsme se po svatbě snažili o prcka přes 2 roky. Bohužel se pořád nedařilo. I gynekolog mi doporučil vyšetření v CAR. Prošla jsem si laparoskopií a pak IVF. O tom, že máme prcka z IVF ví jen mamka se ségrou a kamarádka. Taky to nikomu neříkám. Nechci ani aby to věděl malej až bude velký. Nechci, aby se mu pak někdo smál, že je ze zkumavky. Mě to taky trápí, že to nejde přirozeně. Kolik už jsem toho probrečela. Ale zaplať pánbůh za toho našeho zlobivce 🙂

pikvik1
6. led 2015

@jesie28 Tak to máme asi stejně. Hlavně, že alespoň něco dobře dopadlo a máte doma alespoň (zatím!!!!) jednoho křiklouna 😀 Přemýšlím, čím se zabavím, abych pořád nemyslela na to, kde je ta blbá ms!!! asi půjdu nalakovat nehty 😀 Kdy jdeš k dr., abyste se rozhodli jak dál?

jesie28
6. led 2015

@pikvik1 člověk se snaží vším možným zabavit, ale stejně ty myšlenky se zase vrací zpátky. 😒 A nejsi těhu? 😉 K doktorovi jdu ve čtvrtek, mám z toho už pěkný nervy. ☹

nowe
6. led 2015

@jesie28 vidim ze nejsem sama,kdyz nechci s kde kym rozebirat nase snazeni.Nekdo ma potrebu furt o tom mluvit.ja ne. Takze nas furt bombarduji otazkou "kdy budete miminko" Jezis jak me ta otazka vytaci.

pikvik1
6. led 2015

@jesie28 No právě, ta hlava se k tomu stejně zase vrátí ☹ Nene, těhu určitě nejsem...i když se přiznám, že jsem včera ráno zkoušela testík a když jsem se dívala po limitu, tak tam byl normálně dušík. Ale dělala jsem i dnes ráno a vůbec nic, takže planej poplach 🙂 navíc to byl mamatest a tam je to duchařinou pověstný. Takže jen asi ještě nezareagoval Agolutin.
Ve čtvrtek na tebe budu myslet, určitě dáte dohromady supr plán 😉 Člověk se zase vyhrabe, ale potřebuje nějakou naději...

78marcela
7. led 2015

Holky takže shrnutí:
11.den- hcg 30,6
15.den- hcg 230,6
19.den -hcg 1017
Myslíte že se můžu začít pomalu radovat? Zpočátku jsem byla klidná a teď začínám byt nervózní.

majda21
7. led 2015

@78marcela Myslím, že jo a potichoučku blahopřeji, drž se kočko 😉

jesie28
7. led 2015

@78marcela já myslím, že to pěkně stoupá. 😉

jesie28
7. led 2015

@nowe tyhle otázky typu : a kdy bude druhý? a nebo Teď ještě tu holčičku. To mám fakt sto chutí jim vynadat ať se starají o sebe. Je to každýho věc, kdy bude další mimčo. Člověku to fakt nepřidá. Moje neteř mi řekla, že se málo snažíme. Kdyby věděla jaký problémy máme, tak by se divila. Je to paradox. My chodíme na umělko a ona už byla dvakrát darovat vajíčka. Ten kdo tohle všechno nezažil,tak nepochopí. ☹

jesie28
7. led 2015

@pikvik1 já vždcky používala mamatesty a vždy mě ukázaly dobře 😀 Říkají, že jsou lepší testy od dr.Maxe, ale nevím, nemám zkušenost.

jesie28
7. led 2015

@kotcheva jak se daří maličké? Určitě je šikulka a pěkně přibírá. 😉

pikvik1
7. led 2015

@jesie28 Tak uvidíme no, měsíčková víla nikde, asi někde pije svařák 😀

nowe
7. led 2015

@jesie28 to teda,ja to tedy kolikrat nezvladam psych. Ale nastesti manzel je mi velkou oporou 🙂 tak to je tedy paradox a to prvni mimco mate prirozenou cestou?

jesie28
7. led 2015

@nowe ne ne po IVF.

nowe
7. led 2015

@jesie28 tak kdyz to vyslo poprve,tak to urcite klapne i ted 😉

kotcheva
7. led 2015

@jesie28 ahojky, pomalinku pribira, jen se ji porad spatne dycha☹.

kotcheva
7. led 2015

@jesie28 jeste musim napsat, ze te obdivuju, kolik mas sily! Drzim palce, at uz mas pred sebou prijemnejsi zivotni lekce...

pikvik1
8. led 2015

@jesie28 Držím pěsti na dnešní návštěvu u dr. 😵

kvetinka84
8. led 2015

@jesie28 také přeju hodně štěstí na dnešní kontrole

jesie28
8. led 2015

@kvetinka84
@pikvik1
@kotcheva
@nowe Ahoj holky díky za podporu. Zatím nic víc nevím. Doktor mi dělal nové stěry a brali mi krev. V pondělí budu volat na výsledky. Říkala jsem mu, že mám v papírech napsaný zánět rodidel a pobřišnice a on mě řekl, že to mohli napsat jen z důvodu, že mi odtekla plodovka. Ještě se čeká na další zprávu z nemocnice. ☹ Pořád jen čekání. Teď mám dodržovat šestinedělí. TAk mám zatím marodku. Zítra mi končí rodičák, tak nevím co bude dál. 😢

jesie28
8. led 2015

@kotcheva děkuji za držení palců. To víš, že nejsem úplně ok. Pořád na to myslím a brečím. Těšila jsem se, jak začne prcek kopat a růst. A teď toto. 😢 Zůstaly mi jen fotky z ultrazvuku. Nic jinýho mi nezbyde než se snažit znovu. ☹ I když je to těžký, hlavně psychicky.

nowe
8. led 2015

@jesie28 jsou chvile,kdy zivot neni fer a pekne nam nalozi 😢 ale nastesti nejsme zadny becka a my zeny toho dokazeme hodne snest.kez by ale nebylo zapotrebi....

kotcheva
8. led 2015

@jesie28 ja vim, ze nemuzes byt uplne ok, ale nezabalilas to - proto mas muj obdiv. Ja taky za posledni dva mesice brecela kazdou chvili. Bud ze strachu a obcas ulevou...

78marcela
9. led 2015

@kotcheva
@jesie28
@kvetinka84
@majda21 Dnešní utz už ukázal bublinku 8 mm a zárodek plodu. Tak snad bude vše ok.

pikvik1
9. led 2015

@jesie28 Ach jo ☹ ☹ Moc me to mrzi! Posilam hodne sil, at se z toho trosku dostanes a dusicka neboli!!

pikvik1
9. led 2015

@78marcela Moc gratuluji a drzim pesti 😉

nowe
9. led 2015

@78marcela juuu, tak to je super.gratuluji a drzim palce at je vse Ok.

kotcheva
9. led 2015

@78marcela marcel, to vis, ze vsechno pujde dobre🙂. Jsem moc rada!