Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pikvik1
26. únor 2015

@pavlina1976 Ahoj 🙂 snad to do toho pátku uteče!!! juu, jsem tak zvědavá 🙂 U mě dobrý, včera mě pustili konečně domů, mám mít ještě 14 dní klidovej režim a pak kontrola. Myslím, že bych ten KET mohla stihnout. Teď je ještě v sázce jedna věc, která to může překazit a to je nález na levým vaječníku. Musím zítra na gyndu, protože v nemocnici na sonu zjistili, že je tam něco 6 x 6,5 x 6 cm. Vyrostlo to tam za týden. Modlím se, ať je to jen cysta a nic vážnýho. Pokud by to bylo ok a mizelo to třeba nebo něco, tak budu dělat všechno proto, abych ten KET zvládla.

monak85
26. únor 2015

@pikvik1 Držím palce! 🙂 Neboj určitě to bude jen cysta z toho naspeedovaneho vaječníku. Já mám od stimulace jeden vajecnik plný cyst, má 10cm, takže občas i poboliva, ten mi taky způsobil tu hyperstimulaci a prý se začne zmenšovat až po vysazení všech léků. Tak myslím, že to budeš mít něco podobného.

pikvik1
26. únor 2015

@monak85 Děkuju, to je povzbuzení 🙂 A otěhotnění tomu nevadilo? Neměl proti tomu nic doktor? Neradil třeba počkat?

monak85
26. únor 2015

@pikvik1 Pokud to bude to samé, tak to ničemu nevadilo. Jen tam hrozí ten hyperstimulacni syndrom, takže hodně tekutin a bílkovin, já jednou musela i na kapacky, ale to už bylo po et a doktorka říkala, že to svedci o zvyšování hcg. 🙂 Tak snad to budeš mít něco podobného, aby tě to zbytečně nezdržovalo.

pikvik1
26. únor 2015

@monak85 Tak snad jo, zítra se konečně dozvím, co a jak. Měj se krásně a opatruj bobísky 🙂

pavlina1976
26. únor 2015

@pikvik1 Ahoj 😉 , no to mě mrzí, pořád něco viď 🙄 . Ale určitě to bude jen cysta,bude to OK, taky se mi to stalo,já tedy musel počkat,ale za jeden cyklus byla pryč 😉 . Hlavně ať už jsi v pořádku, ať už máš sněhuláčky u sebe. Budeš taky dávat dvě,viď 😉 . Já jsem teď vytírala, luxovala sedačku a myla koupelnu, jsem KO, zítra zase do práce a v sobotu jedu pracovně do Brna s kolegyněma. Tak snad to do toho pátku opravdu rychle uteče 😉 .

pavlina1976
26. únor 2015

@78marcela Ahoj Mací, taky pěknej náklad 😀 . Už se v pátek těším na ty // a taky se bojím 😕 . Ale rozhodla jsem se, že budu myslet jen pozitivně a jinou možnost prostě nepřipustím 😉 . Půjde hned na rizikový. Moje šéfová je opravdu šílená ambiciózní k.....a. A je to o nervy pod ní dělat. Vpodstatě pořád je vše špatně 🙄 . Tak se těším na riziko. Stejně mám dobu určitou do konce března, tak když budu na rizikovým tak až nastoupím na mateřskou tak mi skončí i smlouva, že? Ale vyhodit mě nemůžou, teda myslím. Musím to ještě zjistit. A jak je tobě? Už dobrý?

pikvik1
26. únor 2015

@pavlina1976 Tak to je super, to ti pěkně uteče 😊 Jak říkáš, pořád něco. No nedalo by se nic dělat, kdybych musela čekat. Budeme dávat jednoho prcka, bude to můj úplně první transfer. Kdyby to pořád nevycházelo, možná pak dvě. Ale doktor byl striktní, že budeme dávat rozhodně jen jedno. Uvidím, co zítra, pak uděláme akční plán 😊

pavlina1976
26. únor 2015

@pikvik1 Tak to jo 😉 . Tak ti moc přeju aby to byl taky poslední transfér 😀 . Tak zítra napiš co ti řekl dr. Budu ti držet pěstičky a myslet na tebe 😉

pikvik1
27. únor 2015

@pavlina1976
@78marcela
@jesie28
@monak85
Takže holky, vypadá to naštěstí na cystu, zmenšila se, má nějakých 3,5 x 4 cm. Měla by se teoreticky ztratit. Nicméně doktor bohužel KET v tomto cyklu nedoporučil, chce mít jistotu, že se to ztratí a že i všechny kontroly srdíčka dopadnou dobře. Takže zase čekat 😞😞 Snažím se zdůrazňovat si, že pro miminko je to dobře, podmínky budou 100%. Ale jsem zklamaná, co vám budu říkat.... debilní cysta!!
Co se dá dělat.. 😞 Mám v plánu se tam ještě vetřít na kontrolní utz, ať vím průběžně co ta cysta a nejsem pak zase zklamaná.

78marcela
27. únor 2015

@pikvik1 jsi trpělivá. Mě už by z toho čekání trefil šlak.

pikvik1
27. únor 2015

@78marcela Dyť o mě se to taky pokouší 😞 To je tak strašný, pořád mi do toho něco vstupuje...

jesie28
27. únor 2015

@pikvik1 to bude v pohodě neboj. 😉 Já už jsem na slovo čekat pomalu alergická ☹

monak85
27. únor 2015

@pikvik1 Teda je to škoda, ale je pravda, že po mens cysta zmizí, nebo by aspoň měla zmizet. Čekání je nekonečné, to by mě svihlo, ale až to přijde, tak to klapne a pak budeš čekat devět měsíců! 😉

pavlina1976
27. únor 2015

@pikvik1 Ach jo ☹ , to je škoda, to mě mrzí. Ale jak píšou holky, příští cyklus je tvůj a budeš čekat 9 měsíců. Ještě se načekáš, tak si zvykej, 9 měsíců je dlouhá doba 😀 . Já taky čekám a taky jsem z toho na prášky, co ti budu povídat, dnes je to týden, minulý pátek jsem si byla pro broučky. A kromě prsou, který teda bolí fest, tak jen občas píchnutí v břiše, nebo šimrání jinak nic 😕 . Takže jsem taky na trefení 😉 . Tak ať nám to pěkně utíká 😉

pavlina1976
1. bře 2015

Ahoj holky, tak od včera mě začalo bolet dost břicho na ms, tak už v tom zase lítám jestli je to dobře, nebo špatně 😉 . Ale myslím, že tam jsou , že se zabydlují pořádně. I prsa mě začala bolet jinak 😉 . Vím, že hormony dělají hooooodně, ale prostě se zakousli, tuším to 😀 . Už se těším a hrozně se bojím pátku - testu 😕 . A co Vy holky zlatý? Máte se doufám výborně 😀

monak85
1. bře 2015

@pavlina1976 Ahojky, to bude určitě dobré znamení, taky mě hodně bolelo břicho a prsa se o něco zvetsily a bolely. 🙂 Určitě se poradne zahnizduji. 🙂 Věřim ze ti to klapne! 🙂 Jinak u mě občas naladovost a bývá mi často špatně a do toho se nemůžu zbavit toho nachlazení. V utery mam kontrolu, tak jsem zvědavá co bude. 🙂 Tak držím pěsti a těším se na dobré zprávy! 🙂

pavlina1976
2. bře 2015

@monak85 Ahoj Moni, tak zase uvidíš jak krásně jim bijí srdíčka na kontrole viď? To je krásný 😉 . Nachlazení to je blbý to je mi líto, ale hlavně, že to není nic vážného! Dávej na sebe pozor a užívej si to 😀 . No já začínám být úplně na prášky, co ti budu povídat 🙄 . Ale věřím!!!!!

monak85
2. bře 2015

@pavlina1976 Ahojky, jakmile jdou vidět srdicka, tak je to dojak, člověk si oddychne malinko, ale jak všichni víme, vyhráno nemusí být nikdy, ale věřim jim, že budou bojovat do konce. 🙂 Moc se těším na první screening. Ten zase poodhalí malinko víc a snad mě zase o něco uklidní. 🙂 To už uteče jako voda a počkej pak, čekání na první utz byl taky nekonečný. 🙂 Tak se šetři a určitě věř. 🙂 Letos se bojovnickum daří!

pavlina1976
2. bře 2015

@monak85 Jj přesně tak Moni, těma// začíná nekonečný čekání na srdíčka 😕 . To budou ještě větší nervy, já budu testovat asi každý den, jestli se ty // někam neztratily, jestli sílý a neslábnou 😉 . Věřím, že tam jsou, minimálně jedno! 😀

monak85
2. bře 2015

@pavlina1976 Já dělala první test 13.den a pak ještě 14.a 15.den, byly tam tři testy v krabičce. 🙂 Tím, že se nám chytly obě miminka, tak jsem měla čárky hned krásně viditelne. 🙂 Těhotenství je jedno velke čekání. 🙂 Ale je to krásný i když toho teď moc neudělám. 🙂 Přítel to bere statecne. 🙂 Teda já jsem normalně napnuta s tebou, musí to vyjít!

pavlina1976
2. bře 2015

@monak85 To mi povídej 🙄 . Musí, jinak to nejde 😉 . Tak na mě mysli! 😀

78marcela
3. bře 2015

@pavlina1976 moc ti držím pěsti, ať to klapne, musí!!!

Holky, podle včerejšího screenu čekáme zdravou holčičku, tak jsem šťastná jak blecha. 🙂

monak85
3. bře 2015

@78marcela Velika gratulace, jen tak dál, takové pěkné zprávy po ránu. 🙂

pavlina1976
3. bře 2015

@78marcela Moc moc gratuluju Mací! Hurá 😀

pavlina1976
3. bře 2015

Ahoj holky, tak nevím, nevím s těma // v páte ☹ . Od včera mě přestávají bolet prsa a ani břicho už mě nebolí. V neděli to vypadá, že mi dozníval ještě pregnyl a jak už nepůsobí, tak to vypadá nedobře 😕 . No prostě v pátek se rozhodne, stejně to neovlivním. Ale bude to konec. Ach jo. No uvidíme, je fakt, že minule mě bolelo břicho jako blázen a stejně biochemický.....Ale tak nějak cítím, že se to asi nepovedlo 🙄 .

monak85
3. bře 2015

@pavlina1976 Ahojky Pavli, vůbec nehazej flintu do žita! Je spousta holek co neměli žádné příznaky a bylo to tam! A zase příznaky můžou být ovlivněné hormonama a taky to nemusí nic znamenat! Stále věř. Pokud nepřišla mens, tak je šance stále! 🙂 Moc ti držím pěsti! Už jen tři dny!

pavlina1976
3. bře 2015

@monak85 Díky moc Moni, uvidíme no. Máš naprostou pravdu, jak je člověk narvanej těma hormonama, tak stejně prd pozná 😉. Začíná mě bolet dost v krku 🙄 , ale fakt jako dost.....A co ty? Už jsi v pohodě?

monak85
3. bře 2015

@pavlina1976 No vidíš, to už zni líp. Ale teda ten krk, tak honem už preventivne zázvor, citron a med. A hlavně se šetřit. Já teda když mi bylo úplně nejhůř, tak jsem si vzala i Paralen. Doktorka říkala, že to nevadí, hlavni je s vylezet a blbý jsou teploty, ty jsem naštěstí neměla. Dnes už mám jen rymu, ale trvalo to dlouho. Hodně jsem spala, pak i ty dny nějak ubihaly. 🙂 Tak snad budeš mít jen nějaký jednodenní škrábání.

pavlina1976
4. bře 2015

Ahoj děvčátka 🙂 , tak jak je? Já jsem unavená jak pes 🙄 , nejradši bych se viděla v posteli a to chodím spát v deset, to už padám na ústa. Jinak škrábání v krku se naštěstí nerozjíždí. čím jsem blíž k testu tak jsem víc na nervy 🙄 . Manžel mi dnes říkal, že stejně s tím nic neudálám, tak ať se nenervuju. Tak mě trochu zklidnil, neb má pravdu. Jinak prsa mě začaly bolet jak čert, ale břicho jen trochu a občas 😉 . Hrozně chci aby byl už pátek a hrozně se bojím a vlastně nechci, aby byl pátek 😀 . Je to na blázinec 😀 .