Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

hahebu
21. bře 2015

@zuhra prý pojišťovna přispívá nějakých 60.000,- Samozřejmě - co případ, to jiná částka, záleží na lécích, výkonech, protokolu... A každý CAR má jiný ceník.

knedlicek86
21. bře 2015

@zuhra Já si myslím, že 3 potraty za sebou mít určitě nemusíš. Taky to beru jako byrokracii, ani jsem nepočítala s tím, že by byla moje žádost zamítnutá. Já jsem doplácela komplet za léky, ICSI a PK 16,500 Kč ( v soukromém centru ). Což si myslím, že je hodně slušná cena. Taky jsem počítala cca 20 - 25 tis.

zuhra
21. bře 2015

@knedlicek86
@hahebu holky, díky moc. Mam za sebou 2 zamlkla, jeden z jiných příčin, bude mi 38. Geneticka ivf s pgd zminovala, v utery k ni jdu na vyzvedy. Nejdříve jsem o tom nechtěla slyšet, ted mi to nepřijde jako hloupý napad

knedlicek86
21. bře 2015

@zuhra A nějaké imunologické vyšetření jsi už měla?

petunie28
21. bře 2015

Ahoj holky prosim nemate nekdo zkusenost s klinykou reprogenesis?

zuhra
21. bře 2015

@knedlicek86 ne reprodukcni, to nam nenapsali. Jen ja

apolla
21. bře 2015

@zuhra pojišťovna ti platí jen ten základ vlastně. Stojí to kolem třiceti tisíc (mimotělně dají k vajíčku spermie a ty se pak musí snažit samy). Ale podle problému páru samozřejmě ne vždy tato metoda musí být vhodná, aby byla úspěšná. Drahé jsou ty hormony (kolem 7000) a pak každý CAR má jiné ceny nadstandardních úkonů. Nebo ne nadstandardních, ale těch, které pomohou od problému určitého páru.

zuhra
21. bře 2015

@apolla jajaj;( no, uvidime, co mi řekne v utery, ale uz se hrozim😞

apolla
21. bře 2015

@zuhra a kam jdeš?

zuhra
21. bře 2015

@apolla gennet. Vůbec tomu nerozumím, byli jsme tam posláni na vysetreni a tam to zminovali jako moznost

apolla
22. bře 2015

@zuhra určitě ti pomůžou, všechno vysvětlí. Gennet neznám.Jsou v Brně? Kdybys chtěla,poslu ti ceník Unicy v Brně

hahebu
22. bře 2015

@knedlicek86 tak kdy budeš testovat? 🙂

horsyna
22. bře 2015

Já byla poprvé,a dnes jsou to tři dny co mám v sobě opl.vajíčko,tak čekáme jak nám to dopadne....není se čeho bát ......pokud nám to nevýjde tentokrát,tak do toho půjdeme určitě znovu,mám polycystické vaječníky a během roku ovuluju tak jednou až dvakrát-a to ještě nevím jistě.....je hrozně to těžké když to nejde,ale prochází tím dnes spousty žen,tak to musíme zvládnout holky...jednou se to povést musí a za miminko to stojí,držím pěsti 🙂

hahebu
22. bře 2015

@horsyna držím moc palce, ať to vyjde!! Máte i nějaké mražáčky? Já také tvrdím, že jednou si to miminko najde cestu ke všem 🙂

apolla
22. bře 2015

@horsyna držím pěsti, ať to vyjde!!! My bychom taky popřípadě rádi šli znovu, pokud by to nevyšlo, ale finančně už nám s prvním pomůžou rodiče a s druhým už by to nešlo, takže u nás se musí povést napoprvé - což je celkem stresující, ale proč by se nepovedlo, že? 😉 u nás je problém hlavně ve spermiích

zuhra
22. bře 2015

@apolla jsou v Praze. Dekuju 😃

zuhra
22. bře 2015

@apolla jak jsi na tom ty? Uz to první proběhlo?

knedlicek86
22. bře 2015

@hahebu Ahojky, dnes je to 7. den tak jsem to zkusila a zatím nic. Snad je ještě brzy. Jinak mě bolí břicho jako na ms, ale zatím nic, ani špinění. Další test zkusím asi v úterý.

knedlicek86
22. bře 2015

@horsyna Také ti moc držím palce 🙂 Musíme věřit, že jednou to vysněné miminko budeme držet v náručí všechny 🙂 Hodně štěstí 😵

hahebu
22. bře 2015

@knedlicek86 tak určitě je ještě brzy 🙂 snad už se v úterý ukáže 🙂

knedlicek86
22. bře 2015

@hahebu Snad ano, má na to čas do pátku, to mám testovat dle pokynů lékaře... 😉

knedlicek86
22. bře 2015

Jinak děkuji za srdíčko pro štěstí, dnes jsem od někoho dostala první 🙂 Se srdíčkem se to určitě povede 😀

apolla
22. bře 2015

@knedlicek86 taky si myslím, že je ještě brzo. Určitě nějaký ten den trvá, než se blastocysta zahnízdí a až pak začne tělo produkovat hcg a 7.den ještě nemůsí být zachytitelné na testu. To čekání je uričtě šílené, to věřím. Ale vyjde to! MUSÍ!!! 😉

apolla
22. bře 2015

@knedlicek86 tak jsem ti taky pro štěstí jedno poslala 😉 😉 😉

apolla
22. bře 2015

@zuhra ještě ne, ještě máme před sebou dlouhou cestu. Jedeme na druhou konzultaci až 7.4. a to mi budou "opravovat" čípek, mám ho totiž příliš stáhlý a nevlezla by se mi tam ta "trubička", kterou vpravují do dělohy blastocystu

knedlicek86
22. bře 2015

@hahebu Ty jsi myslím psala, že jdeš zítra na krev, že? Testík jsi měla kdy poslední?

knedlicek86
22. bře 2015

@apolla Děkuju za povzbuzení 🙂 Testovala jsem s tím, že to je brzy a docela málo pravděpodobné, že se něco ukáže. Ale i tak to je malinké zklamání. Příště bude určitě líp 🙂

lloupacek
22. bře 2015

ahoj, za par tydnu mne ceka prvni stimulace na ivf a predepsali mi Northisteron i pres to, ze mam ms pravidelnou. Mel jste ho nekdo taky?

apolla
22. bře 2015

@lloupacek mne předepsal i nějakou antikoncepci Marvelon,abych dostala MS přesně na den.

hahebu
22. bře 2015

@knedlicek86 test v sobotu (12. den po KET) negativní. Zítra krev, ale už nevěřím ☹ už mě začíná bolet i bříško na menses...