Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

annna79
16. dub 2015

@hanka60
Hele má testovat až 30.4.i kdybych krvácela.Může se to stát.

pikvik1
16. dub 2015

@hanka60 Držím všechno, co mám!!!

pikvik1
16. dub 2015

@danov84 Hola hola, tak jak to vypadá? Přišla ms nebo jsi zkoušela testík? Jsem zvědavá!

danov84
16. dub 2015

@pikvik1 ahojky, no MS porad nikde 🙂 a na testu nic. Ale ja v listopadu, kdyz jsem byla mimodelozne, tak mi to test ukazal az 13 den po vynechani, kdyz uz jsem na sobe citila, ze jsem 🙂 mam totiž ovu 6dni pred MS. Vcera jsem volala do Repro a pan doktor rikal, ze zpoždění může byt klidne 5 dni. Toz nevim, na cem jsem. Hlavne to resi v praci, skrz moji neschopenku, protoze 11.5 jedou na skolu v prirode a moje kolegyne je nervni, jestli pojede, nebo nebude moct. A popravdě tam byt sama nechci, pac mam ve tride chlapecka s adhd a hyperaktivitou, a nechci se s nim behem jeho afektu tahat.

pikvik1
16. dub 2015

@danov84 aha, aha 😊 Tak uvidíme, co se z toho vyvrbí 😉 S tou neschopenkou je to blbý, to chápu. Teď na ní jsem už dost dlouho a potřebovala už bych potřebovala jinej důvod 😊 Dej vědět, jak bude jakejkoliv posun 😉

danov84
16. dub 2015

Jasan, ze dam. Jestli se to podarilo, tak by to byl vanocni darecek 🙂

jesie28
16. dub 2015

@pikvik1 tak já jsem žádný instrukce o tom, že musím být na ET oholená 😅 Já teda oholená jsem vždycky. Bobra bych nesnesla, ale to je každýho věc. 😉 😀

jesie28
16. dub 2015

Tak dneska první den cyklu a v pondělí jedu do CAR pro léky a na KET. Jupí. Už se konečně něco děje. Ale mám strach z rozmražení ☹ Snad něco vydrží a uchytí se. Však to holky znáte. 😉

pikvik1
16. dub 2015

@jesie28 😁😁😁😁 jo, ja bych bobra taky nesnesla 😁 že jsem se ptala 😊 já si tam totiž něco nechávám (samozřejmě udržovaného) a bála jsem se, aby mi neřekli, že mám být komplet, ale už je to fuk 😊

pikvik1
16. dub 2015

@jesie28 Hlavně, že se něco děje 😊 Snad to dobře dopadne!!

hanka60
16. dub 2015

Ahoj holky, tak ráno jedu na krev , tak mi držte palce. Dva testy pozitivní a tři ne 😒

hanka60
16. dub 2015

Ty čárky na těch testech byly fakt hodně slabé, ale z krve už by se to holky poznalo na 100 % ne ?

pikvik1
16. dub 2015

@hanka60 Držím, držím, držím!! minimálně vyleze nějaká hodnota a pak by se měl udělat kontrolní odběr, ať se pozná, jestli je to ok 😄

pikvik1
17. dub 2015

Holky!!!!!Dnes 4.den po KET a já mam na testu krásnýho dušíka!!!!!!Naběhl do pár minutek a nezmizel!!!!!!Foto budu moct dát až večer, zrovna dnes nebudu na netu, ale je tam 😁😁😁😁😁 Snad bude sílit 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pikvik1
17. dub 2015

Ještě jsem to stihla, ale teda není moc vidět, naživo je to vidět krásně a na první pohled 🙂

pikvik1
17. dub 2015
annna79
17. dub 2015

@hanka60
Tak už jsem zvédavá jak to dopadlo 🙂

annna79
17. dub 2015

@pikvik1
Teda tak brzo? Máš tam jedno nebo dvě?

danov84
17. dub 2015

Dobre rano, tak hlasim MS a zitra to zacne 🙂

lca180
17. dub 2015

Ahoj holky,jak jste se cítily po odběru vajíček?V den odběru a pak další dny před ET?Mně pořád pobolívá břicho.Je to normální?Jsem 3.den po odběru a nic se nemění.Jak jste to měly vy?Při prvním IVF-po odběru mě v dalších dnech břicho nebolelo.

annna79
17. dub 2015

@lca180
Já byla v pohodě před i po.Po opu mě při sedu trošku zabolelo na vaječníku,ale to bylo dva dny.

ea09
17. dub 2015

@lca180 ahojky,já jsem byla poprvé v září v loni a to jsem se nemohla ani otočit na bok a chodila jsem v předklonu asi 5 dnů myslela jsem že snad nepujdu ani na transfer nemohla jsem se ani dotknout podbřišku.Vcil jsem byla podruhé 27.3 a už to tak hrozné nebylo to trvalo tak 3 dny ,ale byla jsem hodně nafouklá.Hodně pij a chod často čurat ahojky

apolla
17. dub 2015

@pikvik1 je to skvěle,zatím tiše gratuluji. Já chci počkat s testováním na později. Znám spoustu holek,které měly běžného ducha i 11 dnu po KET a nakonec nic....

hanka60
17. dub 2015

@pikvik1 Super to určitě vyjde, já na tu krev nejela, začala jsem špinit, tak to určitě dnes dostanu ☹ držím ti palce ať to vyjde !!

apolla
17. dub 2015

@hanka60 to spineni jeste prece nemusi znamenat konec, nektere holky spini i 3 mesice a vse dobre dopadne

78marcela
17. dub 2015

@pikvik1 no super, hezky to vypadá, tak jen ať sílí 🙂

pikvik1
17. dub 2015

@annna79 Mám tam jen jedno (pokud to jedno neudělalo mejdan 😀 ). Včera mě tam hodně popichovalo, tak jsem to holt nevydržela 🙂

@apolla Jasně, uvídíme, jak se bude testík vyvíjet. Vím, že ještě není nic vyhráno....ale tohle jsem nikdy neměla 😀 tak jsem z toho samozřejmě mimo...

@78marcela Snad bude 🙂 Na denním světle je to opravdu krásně vidět, absolutně žádné hledání. Snad to bude jen dobře, že se ukázala tak brzy a bude tam všechno dobře zavrtaný 🙂

@hanka60 Do čerta ☹ To mě strašně moc mrzí ☹ Co říct.. ms se rozjela hodně?

annna79
17. dub 2015

@pikvik1
Já zatím nic nepociťuji jsem 2 den( ten 1 den transferu se prý nepočítá jinak 3 den)

pikvik1
17. dub 2015

@annna79 Doufám, že to přijde! Já byla nervózní, včera a dnes konečně aspoň popichování v podbřišku. Držím moc pěsti!!

hanka60
17. dub 2015

@pikvik1 Jo jo už se rozjela hodně ☹ konec, ale už jsem se s tím srovnala, to je osud a snad někdy 😉