Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jana123123
autor
26. bře 2014

Dekuji ti moc za sprijemneni nalady ale vis jak to chodi jednou dobre a pak zas dole musim se hlidat a hlavne jist zdrave a tak dale ja jeste si nic nepicham zatim zadny hormony a doufam ze ted v dubnu to bude posledni prohlidka a pak se us pujde na vec jsem.zveda co mne ceka taky ti preju stesti a dej vedet jak si dopadla 😉 🙂

suzik161
26. bře 2014

@jana123123 určitě a ničeho se neboj, je to v pohodě, já jsem měla strach ze všeho a teď se na to těším, až do sebe budu zase něco píchat 😉

catchulinecka
26. bře 2014

@suzik161 ahojte holky, úplně s vámi soucítím 🙂 taky jsem se těšila, až se konečně začne něco dít!!!! to čekání stále na něco ☹ ale už se nám to všem rozbíhá, zvládneme to!!!!

jana123123
autor
26. bře 2014

@suzik161 Ahoj tak ti moc dekuji zbavila s mne strachu k doktorum a tak dal dik a preju hodne stesti a dej vedet jak si dopadla 🙂

jana123123
autor
26. bře 2014

@suzik161 Dekujeme moc i tobe drzim.pesti a palecky at se vam jen dari a neboj se to vyjde dobre 🙂

suzik161
27. bře 2014

@catchulinecka jééé, ahoj, my už jsme se potkaly 😀

suzik161
27. bře 2014

@jana123123 Já se bála injekcí jak čert kříže a dneska je to úplně v pohodě, první injekce je horší, ale pak už to je v pohodě 😀

catchulinecka
27. bře 2014

@suzik161 😉 😀

78marcela
27. bře 2014

@cicinky ahoj...no luxusní počet vajíček to sice byl, ale taky jak jsem se cítila...byla jsem nafouklá jak balon, sotva jsem chodila a k tomu docela slušný OHSS, takže jsem nebyla schopna ani chodit...a výsledek zatím žádný. ale jsem ted ráda že je mám a že půjdu znovu na to.

78marcela
27. bře 2014

@catchulinecka Taky se těším, že se konečně začíná něco dít a ještě víc se těším, až si tay budeme blahopřát k // na testu...🙂

cicinky
27. bře 2014

@78marcela - tak z dešních 12ti folikulů je 11 vajíček a dokonce jsme se dostali v pořadníku do na embryoscope, tak snad se zadaří 🙂

v pondělí či v úterý mám pak ET 🙂

A jak jsi na tom ty?

jana123123
autor
27. bře 2014

@suzik161 aha jsem rada ze ze jsi mne uklidnila us se tolik nebojim aco jak si dopadla povidej 🙂 umne to je porad stejny ale us se tesim nanove veci aty 🙂

renda12
27. bře 2014

Ahojte takjá jdu v dubnu na 2ivf do zlína a uvidím jak to dopadne první vyšlo,ale pak jsem poratila máme jinak 3x iui nezdárně tak uvidíme 4roky zatím nic když to nevíjde půjdem do adopce máme sice 2 černoušky nadálku,ale chceme i své chodím k doktoru Kovalčíkovi a občas Křenkovi

78marcela
27. bře 2014

@cicinky Já čekám na konzultaci, jdu 10.4. Teprve potom se to rozjede, dřív neměli volno. Mám zamražených ještě 13 embryjí. Na KET počítám začátkem května, nemůžu se dočkat.

Máš krásný výsledek, to je paráda, vypadá to nadějně. A co to je embryoscop?

78marcela
27. bře 2014

@renda12 Určitě to vyjde. To je prima, adopce na dálku, jak sis to zařídila? my si to tak chceme udělat v práci.

suzik161
27. bře 2014

@jana123123 Opravdu buď v klidu, možná to zní jako klišé, ale nic to není. Dneska zase pěkně cítím vaječníky. Od biochemického cítím každý měsíc ovulaci čím dál víc. jen prostě nevíme proč se nedaří 😀 Už jsem uvažovala o Mojžíšové, po tomhle pokusu, pokud se nepovede, tak do ní půjdu 😀

cicinky
27. bře 2014

@78marcela - embryoscope je takové zařízení, kam vloží naše embryjka a aniž by je vyndávali, tak je online mohou sledovat, a každé hodiny se vyrobí fotka s jejich vývojem, je to dobré, že nemění teplotu a tak je mnohem nižšší riziko zastavení jejich vývoje 😉, normálně to stojí 8.tis, a teď mají u nás v Gennetu akci a je to zdarma 🙂 , v těch všech palebných cenách, to co je zadarmo POTĚŠÍ 😀
@suzik161 - metodu cvičení Mojžíšové vřele doporučuji, nejen že to pomáhá na otěhotnění, ale i celkově na záda 😉
@renda12 - hlavně se nestresuj, hodně pij, chce to 1 jogurt denně minimálně a nejlépe každý den maso (proteiny), pomáhá to na prostředí, aby se embryjku lépe a pohodlnějí zavrtávalo 😉

78marcela
27. bře 2014

@cicinky Tak to je určitě skvělá věc. Byla jsem před třemi a půl lety a koukám co se všechno tady změnilo. Vývoj jde strašne rychle dopředu a to je moc dobře. Prý patří česko ke špičkám v Evropě ohledně umělého oplodnění. To je fajn, hrozně mě to posiluje viru, že konečně otehotnime.

Holky berete nějaké vitamíny nebo listovku nebo něco ?

martas14
27. bře 2014

Ahoj holky, i my jdeme teď v dubnu do druhého pokusu, chodime do Brna na OBI z prvního pokusu máme holčičku a teď by jsme rádi sourozence....dnes jsem začala s utrogestanem, za čtyři dny přidávám nosní spray synarel, no a kolem osmého snad MS a pak budeme přidávat gonal 🙂

martas14
27. bře 2014

@78marcela já beru femibion 800 a k tomu chilli v tabletách, co holky doporučovali, ještě si chválili čaj báby radnické nebo jak to je, ale to tady u nás neseženu 😝 a navíc u nás je problém ve spermiích tak manza bere ještě profertil, je to poslední pokus, tak to nechceme podcenit 😉

78marcela
27. bře 2014

@martas14. Chilli v tabletach? To jsem nikdy neslyšela. To pomáhá na co? Já slyšela že jen kontryhel na růst sliznice. Ale o chilli jsem nikdy neslyšela.

martas14
27. bře 2014

@78marcela já před tím taky né 😀 ale je to na celkové prokrvení a rozpumpovani organismu a je fakt, že prvních pár dní mi to dalo zabrat 🙂 a holkam co to teď zkoušeli, vyšly pozitivní testiky, sice možná jen placebo, ale zkusit se má všechno, tak co

78marcela
27. bře 2014

@martas14 a to se koupi normálně v lékárně?

martas14
27. bře 2014

@78marcela asi jak v které, nebo na netu ...jmenuje se to cayenne - kajensky pepř

jana123123
autor
27. bře 2014

@suzik161 Ja sem to skousela a mne to vubec nepomhlo ale kazda zena to ma jinak a proto se rika ze jsme original 😉 a jak se rika nikdo neni dokonaly ale myslim ze se ti to povede nemusis mit obavy z toho no uvidis sama a dej my vedet 🙂 jo a nezlob se na me ze ti pisu takovi veci 😉 🙂

suzik161
28. bře 2014

@jana123123 Vůbec se nezlobím, ba naopak, teď jsem měla takovou depku, že jsem si potřebovala s někým popovídat a svěřit. Tady je na to super místo a jsem za vás tady moc ráda 😀

78marcela
28. bře 2014

@suzik161 je to tak, hrozně pomáhá povídat si s někým, kdo prožívá to stejné. Kdo si tímto neprošel, vůbec neví o čem to je. Taky jsem ráda za konika a za možnost popovídát si tady.
A na deprese zapomeň. Říkejme si jak to bude krasne, až budeme držet ty naše miminka.

jana123123
autor
28. bře 2014

Mne to taky prinasi dobpry poteseni as pon se nemusim predtvarovat pred ostatnima a poslouchat proc jeste nemame mimi a ja kej je problem tady se ve svem zivlu nikdo mne neodstanuje a mam aspon klid na srdci acoty povidej jak to jde u tebe zmnenili se par veci ja sem jana aty se jak se jmenujes jestli se muzu zepat dik moc apapapa 🙂

jana123123
autor
28. bře 2014

@suzik161 🙂  Mne to taky prinasi dobpry poteseni as pon se nemusim predtvarovat pred ostatnima a poslouchat proc jeste nemame mimi a ja kej je problem tady se ve svem zivlu nikdo mne neodstanuje a mam aspon klid na srdci acoty povidej jak to jde u tebe zmnenili se par veci ja sem jana aty se jak se jmenujes jestli se muzu zepat dik moc apapapa 🙂

suzik161
28. bře 2014

@jana123123 Ahoj, já jsem Zuzka. Dneska je to lepší, už ty vaječníky tolik necítím, ale je to klid před bouří, to vím 100%. Já jsem první pokus prožívala s našima, jenže teď toho mají dost a já je tím už nechci zatěžovat. S tchýní a tchánem jsme si nějak do oka nepadli a do toho ještě švagrová ve středu porodila kloučka, tak se točí jen kolem ní. 😒