Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

petapal
1. kvě 2015

Tak hlasim obe se oplodnili a v pondeli transfer v 11 h .ale v 8h mam jeste zavolat abychom nejeli zbytecne.Doufam.ze se mi prdolkove budou vyvijet dal.

petapal
1. kvě 2015

@danov84 tak jak jsi dopadla

danov84
1. kvě 2015

@petapal tak z 20 mam 13 oplozenych vyvyjejicich se embryjek 🙂 transfer v utery o pul 4 🙂

petapal
1. kvě 2015

@danov84 parada tech je drzim pesti

danov84
1. kvě 2015

@petapal dekuji, i tobe 🙂 uz aby jsme to meli v sobe 🙂 nedali ti Crinone gel?

petapal
1. kvě 2015

@danov84 od soboty od vecera mam vkladat utrogestan 2-2-2

apolla
1. kvě 2015

@danov84 to je fakt krásné číslo - držím pěsti!!

pikvik1
2. kvě 2015

@petapal
@danov84 Samé dobré zprávy holky 🙂 Držím pěsti, ať je vše v pořádku 😉

apolla
2. kvě 2015

holky, já už mám krásně viditelného ducha. Ale pořád samozřejmě držím radost na uzdě - v pondělí bych "neměla" dostat MS, ve čtvrtek půjdu na krev. Dnes jsem 9 DPET

78marcela
2. kvě 2015

@apolla jee, tak držím pěstí, at je z ducha dálnice, krásné😉 😉 😉

apolla
2. kvě 2015

@78marcela no už předevčírem jsem měla pididušíka, ale dnes už je krásně vidět, však se klidně podívej na mou zeď, mám tam fotky ze předvčerejška i z dneška

petapal
2. kvě 2015

Holky muze se volat embryolozce i o vikend.Musim myslet na ty dva prdolkove jak to zvladaji. A pondeli je daleko

pepinka01
2. kvě 2015

U nás asi nic :( ve čtvrtek pozitivní test z krve, ale HCG malé a dneska jsem to dostala...už od rána brečím jako želva...na druhou stranu si říkám, že vzhledem k okolnostem to je asi tak lepší, dostala jsem padáka z práce a konečně, po 3 letech od školy, jsem dostala práci v oboru, tak bych o ni nerada přišla...jo samozřejmě bych chtěla, ale snažím se na tom hledat něco pozitivního...

petapal
2. kvě 2015

@pepinka01 to je mi lito

pepinka01
2. kvě 2015

@petapal mě taky, ale máme ještě dva mražáčky, tak věřím, že do třetice všeho dobrého...poprvé se ani nechytilo, teď tohle, tak po třetí už to musí vyjít, akorát si dáme pauzu - došly peníze a nějak se chci dát psychicky do kupy...

jinak s tou embryoložkou ti nevím, nikdy jsem nezkoušela jestli tam někdo o víkendu je, ale podle všeho pokud je potřeba dělají transfery i o víkendu, tak to můžeš zkusit

apolla
2. kvě 2015

@pepinka01 to mě moc mrzí, ale je dobře, že se snažíš dívat na to z té pozitivní strany věci. Trošku tě to od té bolesti udrží a líp se to pak snáší...mluvím z vlastní zkušenosti. Člověk pak nasbírá síly a má spoustu chuti do dalšího pokusu a na všechno se dívá úplně jinak. Můžu se zeptat, kolik bylo hCG? A kolikátý den od transferu ti ho dělali?

pepinka01
2. kvě 2015

@apolla 14. den a bylo 12,5

danov84
2. kvě 2015

@petapal včera kdyz jsem volala, tak rikali volat treti den zase. A na ET jdu v utery.

apolla
2. kvě 2015

@danov84 určitě se moc těšíš...já jsem se nemohla dočkat

apolla
2. kvě 2015

@pepinka01 a testy jsi dělala?

danov84
2. kvě 2015

@apolla tesim se moc. Ve mne se neco po Estrofemu a Crinonu neco deje. Ze by se chystal domecek? A muj muz to proziva vic jak ja skoro 🙂 uz ma vybranej kocarek, jmena a povida si s mym zatim prazdnym bruchem 🙂 po te nadilce si delal srandu, ze muzeme mit Klabzubovu 11 aji s nahradnikama 🙂 takze uz jen dulezite, aby se to chytlo a udrzelo

pepinka01
2. kvě 2015

@apolla ju, teď už tam není vůbec nic...

danov84
2. kvě 2015

Holky a jak je to s pohlavim? Vedi to, jestli do me vlozi Danika, nebo Emmicku?

apolla
2. kvě 2015

@danov84 jenom kdyby sis nechala udělat genetické vyšetření embrya

danov84
2. kvě 2015

A kolik to tak muze stat? Ja to v ceniku nenasla

apolla
2. kvě 2015

@danov84 myslím, že se to jmenuje pdg nebo tak nějak, každé centrum bude mít jinou cenu. Ale dělají to jen při doporučení, není to podle mě jen tak, že si to chceš zaplatit

danov84
2. kvě 2015

Uz jsem nasla :-O 30 litru 🙂 jen tak me to napadlo. Ja budu rada za miminko a je mi jedno, co to bude, hlavne ze bude 🙂

petapal
2. kvě 2015

@danov84 me prave v patek rekli at prijedu v pondeli na transfer v 11h.A ja a volat teda uz nemam a ona tak si v pondeli zavolejte jeste v 8h radsi.Tak se bojim zitra to zkusit se zeptat aby mi nevynadali.ze otravuji

apolla
2. kvě 2015

@petapal tak já myslím, že si za to platíme nemalé peníze, tak by měli být ochotní maximálně vyhovět...

petapal
2. kvě 2015

Tak ja to zitra zkusim strasne se bojim co mi reknou