Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

apolla
2. kvě 2015

u nás to bylo dobré, že nám denně posílali informace na infozónu pro pacientky, která je na jejich stránkách. Každá pacientka po opu dostane heslo a do 11:00 jsou tam vždy čerstvé informace o stavu embryí.

pikvik1
3. kvě 2015

@pepinka01 To je mi moc líto ☹ Snad to bude i tak začátek něčeho nového a když se bude dařit a budeš spokojená, přijde i mimčo 😉

danov84
3. kvě 2015

Holky, tak se vyviji vsech 13 a pry mam dokonce i 12ti bunecny 🙂

apolla
3. kvě 2015

@danov84 jj, taky se mi tak hezky vyvíjeli...první den žádná ztráta, druhý a třetí den po ztráta po jednom a čtvrty den, o kterém se říká, že je kritický, úbytek tří embryí. Ale zbytek už byly blastocysty, některé už hatchovaly

petapal
3. kvě 2015

@danov84 to je super ja se tam dnes nedovolala tak az zitra v 8h

apolla
3. kvě 2015

@danov84 a kolik dnů už jsi po opu?

danov84
3. kvě 2015

@apolla na opu jsem byla ve ctvrtek

karkab
3. kvě 2015

@danov84 Já byla také na OPU ve čtvrtek, kdy máš testovat?

danov84
3. kvě 2015

Mame 5 dni kultivaci a na ET jdu v utery

apolla
3. kvě 2015

@danov84 jj, já jsem právě den před OPU "přišla" o 3 embrya. Ale tak radši že to vzdali mimo mě...

danov84
3. kvě 2015

@apolla myslíš den pred oplodněním, ne?

apolla
3. kvě 2015

@danov84 jejda...samozřejmě...už jsem z toho blbá 😕

danov84
3. kvě 2015

😉 me uu z toho taky mrska 🙂 to je samy ET, KET, ICSI, PICSI, OPU, FOLIKL, BLASTOCYSTA HATCHUJICI, EXPANDOVANA a sama jsem z blastocyst v pasti 🙂

petapal
4. kvě 2015

Tak v 11h si pro ne jedu.Mame morulku spickovou a druhe horsi kvality zavedou obe

apolla
4. kvě 2015

@petapal to vůbec nevadí, že jsou horší kvality. Spousta holek tady měla blastocysty AA kvality a nechytily se a pak ty kvality B se chytly a mají krásná miminka.
Holky, mě test teda vůbec nesílí, ani jsem sem nedala dnešní fotku, je téměř stejná jako ta včerejší - možná i slabší... ☹

lloupacek
4. kvě 2015

@apolla neves hlavu kocicko. Zajdi na krev 2x at porovnas hcg a netrapis se nevedomim

Moc na tebe myslim.

apolla
4. kvě 2015

@lloupacek taky jsem si říkala, že bych zašla v úterý a čtvrtek...

petapal
4. kvě 2015

@apolla jedna morulka a druhe 10ti bunecne tak uvidim .Dnes se budu povalovat. Jinak ti drzim pesti neni jeste brzo u tebe na testovani.

lloupacek
4. kvě 2015

@petapal
@apolla

brzo to u apolky je, ale ducha mela hodne brzy, tak se ocekava, ze to bude v pohode. ja tomu verim na 100%!

lloupacek
4. kvě 2015

který je to CAR kde se muzete nalogovat na webovky s kodem a sledovat vyvoj svych embryi?

petapal
4. kvě 2015

@apolla. Urcite. To bude // zkus zitra testik rano jeste nebo pozitri

apolla
4. kvě 2015

@lloupacek Unica Brno

78marcela
4. kvě 2015

@apolla z toho si vůbec nic necelém, taky jsem to tak mela. Záleží kolik barviva tam je. Dávala jsem i dva tři testy do jedné moci a byly trochu odlišný. Takže bud v klidu, zajdi si do nemocnice na krev, u nás to stoji nějak 230 Kč, já taky byla, abych videla ze to stoupá a byla jsem klidná. A hCG neroste pravidelně, ale skokove, takže jeden den může byt slabá čárka a za tři dny dálnice. Rozdíl mezi dvěma dny je téměř neviditelný. Zajdi zítra na krev.

apolla
4. kvě 2015

@78marcela děkuji moc, už mi psala moje dr, ať se zítra zastavím a pak znovu ve čtvrtek, tak jsem klidnější. Budu mít 100% jistotu a nebudu muset stresovat 😉

78marcela
4. kvě 2015

@apolla pavkova? Ona ti to udělá? To by bylo fajn, kdybys nemusela do nemocnice.

apolla
4. kvě 2015

@78marcela jj, mám její soukromý e-mail a domluvily jsme se spolu. Ona je úžasná, dost mi pomohla psychicky i přes období, kdy jsem potratila

78marcela
4. kvě 2015

@apolla jo, já na ni taky nedam dopustit, skvělá doktorka, profesionál se srdcem na správném místě, je fakt úžasná..ve čtvrtek k ni jdu taky na kontrolu.

apolla
4. kvě 2015

@78marcela tak třeba se potkáme - já jdu hned ráno

78marcela
4. kvě 2015

@apolla třeba jo, mám tam byt mezi 7.30 a 9.00. Chci jít co nejdřív abych tam nemusela čekat hodiny. Ted tam dva týdny nebyla a tak je to ted masakrujici, už mi nedali normální termín před třemi týdny, když me objednávali, tak jdu na mezicas.

apolla
4. kvě 2015

@78marcela tak to se 100% uvidíme!!!