Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pedotra
20. dub 2014

Ahoj holky nás tento mesic ceka ivf ve čtvrtek jdu na opu.čeká nás už třetí ivf....

cicinky
20. dub 2014

@pedotra Přeji hodně štěstí, a ať to vyjde 😉

pedotra
20. dub 2014

Děkuji snad už budeme mít štěstí.....

cicinky
20. dub 2014

@pedotra Od kdy se snažíš?

pedotra
20. dub 2014

Od roku 2010..

jesie28
20. dub 2014

@pedotra Vítám tě a držím place, ať vše dobře dopadne. 😉

cicinky
20. dub 2014

@pedotra Tak teď už to určitě vyjde 😉
Kam chodíš do CARu?

pedotra
20. dub 2014

@cicinky snad jo teď si necháme zavést dvě embrya když budou.já chodím do gennetu do Prahy na letnou..

cicinky
20. dub 2014

@pedotra Budu moooooc držet pěstičky, abych jich bylo hodně 🙂

karolakmn
20. dub 2014

@dagin kez by to tak bylo i u me... jsem celkem smutna... pritel je v praci a ja s malou na chate takze ani nemam u sebe svoji podporu a je mi fakt smutno

pedotra
20. dub 2014

@cicinky v pátek sem byla na ultrazvuku a doktorka říkala že to vypadá na tři možná ctyri v úterý ešte uz. A ve čtvrtek odběr a opu. 😉

cicinky
20. dub 2014

@pedotra jejda, kolik dostáváš hormonů?
Já měla u první stimulky 6 vajíček a z toho mi zbylo 1 jediné, které pak bohužel nevydrželo ☹
Pak mi dr. zvýšila dávku (dokonce jsem si musela jednu i doplácet), ale úspěch je 2xnásobný, OPU 12 vajíček, 6 z toho krásně až ukázkově se vyvíjejících, 1 zavedeno, 5 sněhuláčků 🙂

pedotra
20. dub 2014

@cicinky já měla při prvnim ivf jen jedno vajcko..při druhém tři a teď uvidíme jestly něco eště doroste mě špatně
Dorustaj picham si gonal 300j. plus decapeptyl.také sem dost doplacela.

cicinky
20. dub 2014

@pedotra Budu na tebe myslet, ať jich máš co nejvíce, a hlavně ať máš všechny 🙂
Necháváš si prodlouženou kultivaci?

pedotra
20. dub 2014

@cicinky při minulem ivf sme prodlouženou kultivaci neměly zůstalo nám z těch třech jen jedno
embryo ostatní se přestaly vyvíjet.tak teď uvidíme.

cicinky
20. dub 2014

@pedotra Tak to bych byla taky na vážkách ... ☹

pedotra
20. dub 2014

@cicinky moc bych si přála aby to už vyšlo.
Jaké si brala léky pro udržení embrya při minulem sem měla utrogestan.
A teď mi říkala doktorka že mi dá jiné ale na název si nevzpomenu.

dagin
20. dub 2014

@karolakmn musíš věřit ... nic jiného nám nezbývá . a uvidí se ve středu 😉

cicinky
20. dub 2014

@pedotra Moc moc držím pěstičky 🙂

martas14
20. dub 2014

@pedotra ahojky to budeme čekat na výsledek spolu, já jdu na opu v úterý 😉 máme druhé ivf, taky jsem měla gonal....držím palce aby to do třetice bylo to nejlepší 😉

pedotra
21. dub 2014

@martas14 ahojky tak to je pěkně budem čekat spolu na výsledek budu držet palce
Ať to vide.a už víš kolik máš ocitu na odběr. 🙂

japro
21. dub 2014

@pedotra držím palečky já dnes 3 den stimuluji a 25 kontrola ultrazvukem .... taky mám 3 ivf at se nám zadaří 🙂

suzik161
21. dub 2014

Ahoj, tak to vypadá na 1DC a zítra první injekce. Ta si dala na čas 😀

pedotra
21. dub 2014

@japro a jak probíhaly tvoje předchozí ivf já měla vždy málo vajcek
Při prvním jen jedno při druhým tři a teď to vypadá asi na ctyri zítra ešte uz.
A ve čtvrtek opu s icsi. 😒

japro
21. dub 2014

@pedotra no po pravdě to první nevím aale vícero dopadlo to rozvodem víš ...... ted mám super chlapa a druhý pokuss bylo 25 odebráno z toho 24 dobrejch 18 ks se oplodnilo a 17 pokračovalo zustalo 1 a ostatních 16 se přestalo vyvíjet ☹ tak asi tak to sem měla dlouhý protokol ..... ted mám právě změnu a mám krátký ...... tak sem zvědavá co a jak ...... tak třeba mám méně ale zase kvalitní 🙂 😉 držím moooooc palečky

japro
21. dub 2014

@suzik161 no paráda já mám dnes 3 píchání 🙂 tak šup následovat mě 🙂

jesie28
21. dub 2014

@martas14 Zítra valíš na odběr? Já jedu na kontrolní utz, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Nervozita začíná probíhat. 😒
@pedotra Já měla při prvním IVF taky jen 4 vajíčka. Oplodnily se všechny. Dvě zavedly, narodil se syn. Takže nezáleží na kvantitě, ale kvalitě 😉 Měli jsme naplánovaný Ket ze zbylých dvou zamražených, ale prý by nepřežily transfer. ☹ Nějaké paní odebraly přes 50vajíček. To musí být mazec.

jesie28
21. dub 2014

Holky, co říkáte na to, když si ženský jdou nechat dobrovolně odsát vajíčka?( darovat). Mě to nevadí, ale rozčiluje mě, že si stěžují, že 15 tis. co za to dostanou je málo. Prý bolestný. To nechápu, co by jsme měly dostat my jako bolestný. My za tohle všechno musíme platit a ještě se nervovat, jestli tohle všechno výjde. ☹ 😢

cicinky
21. dub 2014

@jesie28 Která slepička může říci, že 15tis je málo????
Léky si nemusí platit, péči má zcela zdarma a ještě ji vezmou vajíčka a dostane zaplaceno... no to jsem v šoku!!??!!

renda12
21. dub 2014

ahojte já jdu zítra na ultrazvuk tak jsem zvědavá kolik mi napočítá a předpokládám do konce týdne pak odběr vajíček.při prvním ivf jsem měla 10vajíček odebraných a použily se 2 zbytek se přestal vyvíjet a po 3týdnech po vložení odešly i ty 2 vložené....tak jsem zvědavá jak dopadnu tentokrát moc tomu ale nevěřím s manželem máme věčně smůlu