Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

renda12
25. dub 2014

holky já mám teda v úterý odsátí bude tam asi 14kousků 15mm velké tak snad ok a 4.5.transfer tak jsem zvědavá jak to zase dopadne.snad už dobře

78marcela
25. dub 2014

@renda12 držím pěsti, at ti to dopadne dobře. u mě snad transfer 12.5, kéž už by byl, pokud se mi už tedy konečně rozjede ms...

jesie28
25. dub 2014

Ahoj holky. Dneska jsem taky byla na utz, tak jsem zvědavá,kolik mi odsají vajíček. V pondělí jdu na to. Dostala jsem ještě další léky na píchání. Dneska mě čekají 3 injekce. 😒 A k tomu se mi ještě objevila cysta, ale to prý odsají rovnou při odběru. Ježiš, ať už je to za mnou nebo se zblázním ☹

78marcela
25. dub 2014

@jesie28 držím pěsti, at máš dobrá vajíčka na toho správného bojovníčka...měly bychom mít transfery skoro podobně, já pár dnů po tobě...a pak určitě testík s //

martas14
25. dub 2014

@pedotra ahojky, myslím na tebe a držím všechny palce co mám, tak jak dopadlo opu?

jakoubekzdenka1711
25. dub 2014

ahoj holky, tak vidím jak se to tady pěkně rozjíždí, no já po nezdařeném KETU v únoru, a v březnu po MS jsem měla sraženou krev v děloze, tak čekám na MS abych mohla stimulovat na IVF s min. stimulací, máme již všechny 3.IVF vyčerpané, no a jsem už 32DC a MS nikde, bojím se abych opět neměla sraženou krev v děloze. Jinak co sitmulují držím pěstičky a přeji hodně vajuch. 😝 😝 😝

jesie28
25. dub 2014

@78marcela děkuji. Tobě taky držím palečky. 😉
@martas14 Marti, tak jak jsi dopadla, kdy jdeš na transfer?

martas14
25. dub 2014

@renda12 je 14 kousků to zní super 😉 tak v úterý se jde na věc, budem mačkat, já byla taky v úterý a zítra jdu na Et 🙂
@jesie28 tak to už máš taky za pár holka a ještě ti dali další léky to je teda pigar ach jo, ale za to určitě bude krásná a kvalitní úroda 😉 a neboj nezblaznis se, to tě čeká až po ET 😀 😀

martas14
25. dub 2014

@jesie28 zítra Hani, už zítra 🙂 na embryologii moc sdílní dnes nebyli, celkově s tím tentokrát dělají nějaké cavyky, ale prý se ryhuje všech devět z čehož dvě jsou prý top, teď jsem ještě zvědavá na ten účet 😝

jesie28
25. dub 2014

@martas14 dneska doberu jednu ampuli Menopuru, k tomu 3 ampule Fostimonu a jednu Cetrotidu. Za 7 balení Fostimonu, jsem dneska ještě doplácela 2500kč ☹ A zítra v 9 Pregnyl. V pondělí nástup. Doktor říkal, že mám míň vajíček než při prvním odběru, tak mě to tak nějak rozhodilo, ale snad se nějaký najde a bude ok. 🙂 Hlavně, aby bylo nějaký TOP embryo k transferu 🙂 Brala sis s sebou župan? Já jsem tak nějak rychle vypadla, že už jsem za sestrama nešla. 😀

jesie28
25. dub 2014

@martas14 Tak to je super. Hlavně, že je co transferovat 😉 . Já jsem taky zvědavá, kolik budeme doplácet. 😒 Nechala sis dělat ten monitoring?

jesie28
25. dub 2014

@renda12 tak to máš pěkný počet folíků. 😉

martas14
25. dub 2014

@jesie28 To jsi doplacela, jako že sis šla do lékárny? Já myslela, že to napočítaji všechno dohromady, nám u toho gonalu určitě takže ani nevím kolik vůbec budem doplacet, jako opravdu mám z toho placení pak obavu, jaksi se to skládá 😠 určitě tam nějaké krásné vajíčka budou, takže topku ti tam najdou bez problému 😉 JoJo župan jsem měla, musela jsem jít přes ten dvůr v něm a ještě si neses tu duchnu 🙂 jo a taky papuce na ty jsemzzapomněla tak jsem měla manželovi a málem tam v těch lodích nedošla 😀

jesie28
25. dub 2014

@martas14 Právě, že pojišťovna proplácí 30 Menopurů a já už jsem je měla vyčerpaný, tak mi doktor napsal tohle. Ale prý to má stejný účinek. Hned mi to v lékárně dala, jen se mi protočily panenky a štěstí, že jsem nějaký peníze vzala s sebou. 😒 Tak kdybych měla jít v maželovo botách, tak se taky zabiju 😀 To je takový naprd, přecházet z jedný budovy do druhý. Já lituju i ty chlapy, co jdou na odběr, že nemají žádný soukromí.

martas14
25. dub 2014

@jesie28 JoJo taky si říkám, že hlavní je aby byly kvalitní a povedlo se hned 😉 jo dali jsme i ten monitoring tak jsem fakt zvědavá na výsledky i cenu 🙂

martas14
25. dub 2014

@jesie28 jo to přecházení je tam nedomyslene, kor jak mě pak vezl pán zpátky na pokoj, tak prý schovejte se prší tam 😀 no a to té sperma cimře to ani nemluvím, ta je snad na nejhorším místě co jde, ale zase když tam člověk vidí ty chlapi jít tak to bere takovou automatiku, bo stejně tam musí všichni, teda skoro všichni 😀

dagin
25. dub 2014

@78marcela Ahojky, Marci 🙂. Máme se dobře. Doufám, že tobě se to konečně taky rozjede.
Já mám kontrolu na HCG a UZ v pondělí ... dnes jsem ale pro jistotu dělala test a ta testovací čárka je snad silnější než ta kontrolní 😉. Teoreticky budu v pondělí 5+5 tt po oplodnění, 5+2tt podle poslední MS, tak snad už bude vidět aspoň dutinka s váčkem.
Spíš mě děsí moje tělo. Břicho pobolívá nárazově, prsa jsou přecitlivělá a větší min. o číslo. A mám už dost břicho - jsem spíše drobnější, normálně mám bříško ploché, ale dnes jsem už do práce nemohla dopnout ani jedny rifle. Musely to řešit legíny a šaty ... Jako nevadí mi to, jsem na bříško pyšná, ale přijde mi to strašně brzy ... asi po těch všech hormonech. @cicinky jak to máš ty?

Holky moc vám všem fandím !!!

renda12
25. dub 2014

holky já se bavila s doktorem a řekl že ten monitoring vlastně nic nepřinese...takže je to zbytečně vyhozených 5000kč

renda12
25. dub 2014

@jesie28 jj minule jich bylo 10 tak jsem zvědavá určitě to výjde věřím doktorovi

dagin
25. dub 2014

@martas14
@jesie28
Kam chodíte do CARu? To mě docela děsí, jak to tam máte.
My - Zlín - máme na OPU a ET vyloženě nadstandardní pokoje, krásné, byly jsme tam vždy max. 2, co jsem já zažila. Sál je naproti přes chodbičku. Sestřičky milé, starají se, doktoři úžasní ... vše vysvětlují, ujišťují se, zda je ti vše jasné atd..

pedotra
25. dub 2014

@martas14 ahoj tak dnes po OPU podařilo se dostat jen 3 vajčka a stoho použitelne jen 2 mame ICSI tak ted jen doufat aby to zvladly zitra mi budou volat z CARU jak to vypada ☹ .A jak si nakonec dopadla ty kolik se jich oplodnilo a kdy jdeš na ET. 🙂

cicinky
25. dub 2014

@dagin ahojky, mrkni ke mě do fotoblogu, tam jsou novinky 😉
Podle výpočtů po ET jsem měla být 6+tt, a podle UTZ jsem 5+2tt, byl vidět jak váček, tak i žloutek - viz foto 😉

jesie28
25. dub 2014

@dagin Já chodím s Marťou do Brna. Je to státní nemocnice. Doktoři i sestřičky jsou fajn, jen to odběrový místo pro chlapy a pro nás odběr je taky takový blbý, že musíme přecházet z jedný budovy do druhý 😖 To mi příjde hrozný ☹ Co naděláme. Snad to výjde a už tam nebudeme muset nikdy jít.
@pedotra uvidím bude to dobrý. I z těch dvou se může zadařit. 😉 Já z toho mám taky hrůzu, že bude málo, když slyším, kolik vajíček tady holky mají 😒

japro
25. dub 2014

@renda12 no paráda 🙂

renda12
25. dub 2014

@dagin tak to jsi měla luxus já když byla minule na odsátí byly jsme na pokoji 4.takže docele blbé ale jinak souhlas personál je super moc hodný a příjemní

japro
25. dub 2014

@pedotra tak budu držet palečky at jsou to super bojovníci 🙂

jesie28
25. dub 2014

@cicinky gratulace, jen ať mimísek pěkně roste 😉

renda12
25. dub 2014

@pedotra uvidíš někdy míň je líp a kvalitnější

japro
25. dub 2014

ahoj holky držím nám palečky at máme dobrá vajíčka a at se nám zadaří 🙂 já mám podle ultrazvuku na jedné straně 10 a na druhé 6 ks tak ve středu jdu na odebrání sem zvědavá jak to nakonec dopadne 🙂

renda12
25. dub 2014

@jesie28
to máte blbé jak jsme ve zlíně tam máš vše krásně naproti že přejdeš z pokoje 5kroků a jsi na sále.a pro chlapi je místnůstka taky docela hezká byla jsem to tam omrknout a jde to🙂