Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jesie28
1. kvě 2014

@pavlina86
@lucijete ahoj holky vítejte mezi náma čekatelkama, těhulkama. 😉

japro
1. kvě 2014

@jesie28 jj chápu to rozhodování co my na začátku chctěli 2 a ted časem už to máme na 1🙂 jinak děkuji i tobě držím moc palečky

jesie28
1. kvě 2014

Dívala jsem se do starých papírů z prvního IVF a byla mi transferovaná embrya M/1, 6/1. Kvalita 1/1. Co to znamená? Poradíte? 🙂

jesie28
1. kvě 2014

@japro manžel je taky víc pro jedno. Dvojčátka nechci. To nevím, jak bych to s tím našim rarachem zvládala. A těch peněz co by to stálo. Já nevíííím ☹ ☹

martas14
1. kvě 2014

@pedotra tak to jo, já budu testovat asi ve středu, bo by mi měl dovést manžel testy, zatím doma žádný nemám a tady u nás ho kupovat nepůjdu 🙂 no a na krev teda v pátek.......tak doufám strašně moc, moc, že se tu podívám v úterý na tvoje krásný dálnice a ve středu přidám i ty svoje 😉 posledně jsem taky žádné příznaky neměla možná jen trochu prsa a furt se mi chtělo kýchat 😀 ale jak píše jesie28 tenkrát se člověk tak ještě nepozoroval, bo stejně nic nevěděl a navíc jsem chodila do práce, takže ta hlava byla taková odpojená 😀

martas14
1. kvě 2014

@jesie28 no M/1 je jedničková morulka, že probíhalo dělení tak jak má proto jednička, to druhé bude nejspíš šestibuňka, taky dobré kvality, jen je pomalejší.....no a 1/1 znamená hodnocení výkonu přenosu těch embryí, že bylo vše v pořádku, že třeba nenastal žádný problém se zakloněnou dělohou nebo podobně... 😉

pedotra
1. kvě 2014

@martas14 také budu doufat že to ty naše bojovníci dokážou a že budou drzaci 🙂
Já testy koupené mám ale na testování je eště brzo. 😉

martas14
1. kvě 2014

@japro no toto pěkně odsýpá, tak v pondělí už je budeš mít zpátky v domečku prďolínky 😉

78marcela
1. kvě 2014

@jesie28 To je těžké rozhodování, vid..naprosto tě chápu...také nad tím pořád dumám...u mě je sice jasné, že když se rozmrazí dvě, nechám si zavést dvě, ale pořád přemýšlím, co by bylo, dkyby fakt byly dvě...no nic, musela bych to brát, jakože to tak prostě mělo být a než žádné, radši dvě...ale to procento uchycení obou opravdu není vysoké. Moje sestra měla tři transfery po dvou a na třetí se jí chytla jedno, a já tak nějak myslím, že to budu mít podobně. Vzhledem k tomu, že už jsem taky měla tři transfery po dvou a nic, tak ta šance asi moc velká nebude a za jedno miminko budu vděčná...
ALe budou-li dvě, tak budou, už jsem se s tou myšlenkou srovnala, ale je fakt, že já doma ještě žádné dítě nemám, takže by prostě byly dvě děti, nějak by se to udělalo,, ale u vás už by byly tři...
no a ještě, proč se to zamrazení nepovedlo, bylo by to zase tak?

78marcela
1. kvě 2014

@japro myslela jsem, že už jdeš zítra a až v pondělí, to ti tam vrátí ty nejlepší bobánky, to je dobře. Tak už ted držím pěsti, at se krásně rychle vyvíjejí, nabírají sílu na pořádné zakousnutí 😀

jesie28
1. kvě 2014

@martas14 děkuji. Já se vůbec na tohle doktorů neptala. Takže občas koukám, co holky napíšou za věci 😀
@78marcela uvidíš, jak budou mimi vypadat po rozmražení. Já bych dala asi dvě, když to tolikrát nevyšlo. ☹ . Moje spolužačka má kluka a pak se ji narodily dvojčata holky ( přirozeně) A ta říkala, že jsou děti v pohodě a hodné. Tak to má štěstí. No co by člověk nadělal, kdyby byly dvojčátka. 😉

cicinky
1. kvě 2014

@japro držím pěstičky, ať je transfer v pohodě a za 14 dní po něm vidíš // 😉
@78marcela jen pěkně odpočívej, procházkuj a buď v klídku 😉
Je to to nejlepší 🙂 (jo a nohy nahoru nijak nepomáhají 😉 )

martas14
1. kvě 2014

@jesie28 já se taky extra neptala, ale na netu se člověk dozví věcí, že to kolikrát není až dobré 😀 😀
no ono s těma dvojčatama to není jen tak znám i holčinu, co už jedno dítě měla, takže si dala jedno embryo a bum byly z toho jednovaječnédvojky.....

jesie28
1. kvě 2014

@martas14 tak to je taky mazec 😀

jakoubekzdenka1711
1. kvě 2014

Ahoj Holky tak 3.den zobu clostik mam neustale zizen a dneska mam takove pichani na vajecnicich se jsem na nervy jestli nejake folikuly vubec budu MIT na utz jdu v sobotu

martas14
1. kvě 2014

@jesie28 jo to jo, život je hold nevyzpytatelný 🙂 tak už zítra budeš taky těhulka jupíí, těšíš se 😉

martas14
1. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak pokud máš píchání na vaječnících, tak to už tam určitě něco hezkého roste 😉 sobota už je za rohem a zase budeš vědět víc 😉

japro
2. kvě 2014

@cicinky děkuji moc 🙂
@78marcela no jsem volala a řekla paní dr že až v pondělí tak to se moc těšíme 🙂
@martas14 jj už se moc těším až bude u maminky 🙂 a snad se udrží co to jen pujde 🙂
@jakoubekzdenka1711 jj to určitě znamená že to roste a zítra nám sem napíšeš dobré zprávy🙂

jakoubekzdenka1711
2. kvě 2014

ahoj holky, pocity neustále stejné, asi opravdu už blázním, neustále se pozoruji je to na psychinu, nějak tím ivf s min. stimulací žiju, je to poslední možnost mít mimíska, hold nejsem feťačka nebo alkoholička abych měla péči zadarmo. no zítra jedu na 9 hodku, do car to máme cca 100km, tak jak dorazím domů tak hned podám zprávu, já večer ani neusnu, koukala jsem se na net a když to dobře půjde tak cca 11-15 den je odběr a za 2 dny mám bobíska u sebe, nedělají prodlouženou kultivaci kdy ž je to jen s min. stimulací. mám naděje ale i strach, no co mám popisovat, každá z nás si tím prošla, tak holky prosím držte mi pěstičky pro štěstíčko.

suzik161
2. kvě 2014

Ahoj, tak jsem doma z UTZ a vypadá to, že si to vaječníky rozmyslely a začaly zase pracovat. Levý vaječník moc nereagoval a teď je na něm víc folikulů. Takže v pondělí OPU, Huráááááá. Snad s dobrým koncem 😉
@cicinky
@78marcela
@japro

jakoubekzdenka1711
2. kvě 2014

@suzik161 tak držím pěstičky, aťjsou tam zdravá vajíčka 😉 😉 😉 😉 😉

martas14
2. kvě 2014

@suzik161 no to jsou super zprávy, vidíš nevzdaly to tak to budou ti správní bojovnicí.. 😉 😉 v pondělí držíme o sto šest

japro
2. kvě 2014

@suzik161 jupíííííííí no to je moc dobře v pondělí budu držet palečky to mě čeká transfer 🙂

japro
2. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jj to je jasné že ti držíme palečky 🙂 jinak já jsem před odběrem taky nespala pořád se vařil mozek 🙂 zato ted po odběru sem prospaly dva dny 🙂 tak na zítra tfuj tfuj tfuj ......

jakoubekzdenka1711
2. kvě 2014

@japro moc děkujííííííí, jsem v práci, ale duchem jsem úplně jinde, přemýšlím a přemýšlím co a jak? no prostě psychina ☹

japro
2. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak aspon že jsi v práci a občas přijdeš na jiné myšlenky ...... ono se řekne nemyslete na to ale nejde to vím .....

martas14
2. kvě 2014

@japro tak spaní závidím, teď by se mi dva dny v limbu hodily jak sůl 😉
@jakoubekzdenka1711 věřím holka, že v hlavě to šrotuje, ale buď ráda, že jsi v práci, já už z toho čekání snad zcepenim, jsou to nervy 😠

japro
2. kvě 2014

@martas14 jj je to něco to čekání co jak to máš vubec v plánu? budeš testovat či čekat a až když MC nedojde tak testovat?

martas14
2. kvě 2014

@japro testnu asi tak ten jedenáctý den to už bude rozhodnuto, no a třináctý den jdu na krev...což je konec příštího týdne, ale jak to ještě týden vydržím to vůbec netuším, ta stimulka a celkově tak hezky vše utíkalo a od ET je to peklo 😠

japro
2. kvě 2014

@martas14 jj chápu a chodíš do práce či jsi doma? já mám dovču ale asi týden po ET pujdu do práce ... mám to nahlášené zatím na 14 po tel to pak dohodnem co a jak ale zatím to vypadá že budu doma tem příští týden a pomažu si to ......

japro
2. kvě 2014

@martas14 ale ty jsi na mateřské no tak vlastně nic 😀