Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
3. kvě 2014

@martas14 ale opravdu špinění při zahnizdování bejvá normální tak tfuj tfuj tfuj a drž se holka :-*

pavlina1976
3. kvě 2014

@martas14 Vím jak se cítíš Martinko ☹ . Ale stejně si myslím, že dokud nebude hcg 0 tak to prostě není ztracený 😉 . Vždyť víš co všechno se tady holkám stalo - vypadalo to špatně a pak bylo vše OK. Tak jim ještě věř Marti 😉 . A mrazáčci se nějaký povedli zlatí?Psala jsi, že stimulka šla jako po másle tak se povedlo asi i dost vajíček ne?

martas14
3. kvě 2014

@pavlina1976 OK slibují, že se pokusím ještě věřit 😉 vajíček bylo deset, a na konci PK nám zbyly čtyři bojovníci, takže dva jsou ještě v mrazaku, ale čerstvým věřím víc, takže ještě jeden pokus je, ale na to už nemám snad ani nervy...
@japro děkuji, snažím se

jakoubekzdenka1711
3. kvě 2014

Ahoj Holly tak blby mam Jenom jeden folikul a malinky CCA 2ks musela jsem so koupit fostimon to me teda palka za plnou cenu a ver ct jdu na utz znovu a bud narostou nebo se to stopne ☹

pedotra
3. kvě 2014

@martas14 furt musíme věřit že to zvládnou mě dnes docela bolí v podbřišku. 😒

japro
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ahoj ale tak 2 ks to ještě přeci nevzdávej 🙂 jj je to pálka za plno mi loni taky platily na víc a je to darda ale určitě pomužou tfuj tfuj tfuj to jdeš až ve čtvrtek? to je za dlouho co to narostou 🙂

jakoubekzdenka1711
3. kvě 2014

@japro no na nevim Dr.rikal se jestli bude jedno tak to buds zazrak jsem docela v PR.... sorry ale citim se pod PSA tak moc jsem tomu verila, no co hold mi neni souzeno MIT mimiska ☹ ☹

japro
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 a sakra chápu jak ti je ale víš musíme pořád věřit v to že se to povede 🙂 dej čas tomu bojovníkovi a ve čtvrtek se pozná držím moc palečky .....

martas14
3. kvě 2014

@pedotra jo já vím zlato, jen to na mě hrozně dolehlo po těch negativních ukazatelech, a ty teda test spíš úterý nebo v pondělí?

martas14
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 nene holka ty máš ještě na házení flinty do žita čas, den na hovno jsem si vybrala dnes už já, takže u tebe to musí být jen a jen dobrý 😉 ve čtvrtek tam prostě bude ukázkové vajíčko ne-li dvě a z toho bude mimi jak ušíte pro vás 😉

jakoubekzdenka1711
3. kvě 2014

@japro
@martas14 Jojo Holky bulim Jak blbec hold mi he 38let tak co bych chtela? Manza se me snazi uklidnit se pry kdyz to nevyjde ted tak dalsi cyklus ale ja uz nemam silu bojovat vsechno jsem do Toho Dala ☹

martas14
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 nic si z toho nedělej já taky bulila, ono to k tomu taky patří, je to hold houpačka ty hormony a celý snažení.....ale hlavni je že máme ty naše skvělí mužský co se o nás tak starají a podporují s nimi přežijeme všechno a vybojujem to 😉

jakoubekzdenka1711
3. kvě 2014

@martas14 To mas pravdu! Drzim to pesticky do dalsiho home.

japro
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jj přesně tak skvělé chlapáky co nás podrží a máme tady sebe 🙂 mužem se vykecat i poplakat držím palečky :-*

alarada
3. kvě 2014

@martas14 To máš pravdu, ještě že ty naše chlapy máme. Já nevím co bych si bez mého muže počala. Už bych byla někde na psychně

jesie28
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 neboj do přìštího týdne ještě krásně narostou. I kdyby mělo být jen jedno vajíčka, tak je to pořád šance na mimi. 😉 Ty doplatky za léky jsou fakt šílený ☹ .

pavlina1976
3. kvě 2014

@martas14 No vidíš, samé dobré zprávy 😀 . Já už jsem se bála, že nemáte sněhuláčky 😉 . Myslím, že je nebudeš potřebovat, ale záloha je vždy dobrá 😉

pedotra
3. kvě 2014

@martas14 já budu testovat úterý nebo středa dnes je to teprve 6den.
Ale bojím se výsledků i tak nevím jestly nebude eště brzo.

jesie28
3. kvě 2014

@martas14 vybreč se ono se ulevý. Kdy budeš testovat? Máš ještě výhodu, že máš ještě i sněhuláčky. Ale ty nebudeš potřebovat 😉 já nemám nic, jen ty moje bublinky v břichu. Tak se modlím, aby to vyšlo. Už nevím, co bych dělala.

pedotra
3. kvě 2014

@jesie28 tak to jsme na tom stejně také nemám žádné snehulacky a dva bojovnicky v bříšku
Ale bojím se výsledků 😉

jesie28
3. kvě 2014

@pedotra já nevím, ale asi bych už do 3 IVF nešla. Těch peněz a nervů co to stojí. ☹ Ale teď musíme myslet jen pozitivně 😉

martas14
3. kvě 2014

@jesie28 jo mrazacky ještě máme, ale víš jak to je s nima na vážkach 😒 jinak do dalšího pokusu už by jsme taky nešli, jednak manžel už by na operaci nechtěl a i ta finanční stránka je blba, kolik vas to nakonec vůbec vyšlo?
Já pokud se ta krev rozjede úplně jako, že to čekám do večera, tak asi ani testovat nebudu, bo je to jasný a v pátek jen na krev
Ale vy už to nebudete potřebovat ani s @pedotra protože máte ty nejbojovnejsi u sebe 😉

pedotra
3. kvě 2014

@jesie28 jo ta peněžní částka je šílená.já už mám teď 3ivf ale eště nemáme žádné děti.

jesie28
3. kvě 2014

@martas14 nás ty dvě IVF vyšly na 55000. ☹ Je to pálka, ale pak si říkám, když to vyjde, tak těch peněz nelituji. Nevzdávej to!!! Já vím, že to člověk bere podle prvního et, ale nemusí to být stejný. Já jsem zase pořád taková nafouklá, pobolívá mě v zádech a to si u prvního et nepamatuju. 😒

kvetinka84
3. kvě 2014

@jesie28
@pedotra
@martas14
Holky a to máte pokus na pojišťovnu a ještě doplácíte takový prachy??? Jako 55tis. to je mazec. Já mám teda za sebou 3 IVF a neplatila jsem nikdy nic. Fakt, jediné, co nás to stálo byly prachy za benzín, jedna cesta 240 km, tak to naskáče, ale jinak fakt bez doplatku. Ale my teda nechodíme do státního CARu a nepotřebujeme žádné nadstandardní postupy. Ale fakt jste mě zaskočily

kvetinka84
3. kvě 2014

@jesie28 To nafouknutí a bolest v zádech jsem měla taky a byly to příznaky toho hyperstimuláku, dneska ale už je to lepší

kvetinka84
3. kvě 2014

@martas14 neboj, nic není ztraceno, já se u prvního těhu prošpinila až do 13. tt a je to kluk jak buk🙂

pedotra
3. kvě 2014

@kvetinka84 já vždy něco doplacela za léky a metodu icsi a to mám pokus ešte na pojišťovnu.

jesie28
4. kvě 2014

@kvetinka84 my jsme u obou ivf měli ISCI, AH, prodlouženou kultivaci a nějaký doplatky za léky. Jakto, že nic neplatíte? A to pojišťovna ještě přispívá. Já myslím, že ta státní by měla být ještě levnější než ty soukromé. 😕

japro
4. kvě 2014

@jesie28 ted v tom mám zmatek 😀 já a @kvetinka84 chodíme k apolináři a to je státní 🙂