Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
4. kvě 2014

Krásné dobré ráno 🙂 na kladně je sluníčo 😉 zítra jedu na ET tak doufejme že bude vše ok 🙂 jenom co mě vadí to i minule Holky jak jste řešily to zavádění ranní urtrogestanu ? normálně jste si ho zavedli a i tak zam bude něco od večera 🙂

martas14
4. kvě 2014

@jesie28 hm taky peněz jak želez, taky koukám, že @kvetinka84 nic nedoplaci, ale tak my bez icsi by jsme být nemohli navíc se platí ta PK a AH takže to fakt naskakuje 😠

martas14
4. kvě 2014

@kvetinka84 a jak moc bys popsala to špineni? Měla jsi krev nebo ne? A který den ti to začalo nepamatuješ si? Já pořad stejné, ale mě se i ms rozjíždí tak na dlouho 😒 děkuji za podporu

suzik161
4. kvě 2014

@japro ahoj, u nás je taky krásně. Mě zítra čeká OPU, dneska jsem si naordinovala klid, abych jim nějak neuškodila 😉 budu ti zítra držet palce, aby se prcek u tebe krásně zabydlel 😉

martas14
4. kvě 2014

@japro tady zatím taky slunečno, tak zítra et to je super, budeme na tebe myslet 😉 já si zaváděla normálně u nás je to jedno a jak rikas stejně jsou tam zbytky od včera...

japro
4. kvě 2014

@martas14 no já ted taky platila zatím jen ISCI hormony to bylo bez doplatku 🙂 ale má minulé to bylo horší byl doplatek a i mě přidávala dr hormony a to se platilo v plné ceně že pojištovna ta má tedy doplácí jen 30ks ale každá to má jinak ......

japro
4. kvě 2014

@suzik161 paráda jen odpočívej a zítra držím palečky at je hodně bojovníku a jsi brzo doma 🙂 a děkuji 🙂
@martas14 jj děkuji 🙂 jak řikáš je to jedno no mám tam bejt na 10.15 tak možná zavedu až pak 🙂 at se jim tam nepletou 😀

japro
4. kvě 2014

holky ani sem vám neřekla že zítra den ET má moje mamka narozeniny 55 😀 to se povedlo

martas14
4. kvě 2014

@japro no to je hezky symbolický, to bude pak společná oslava se dvojkami na testu 😉

pedotra
4. kvě 2014

@martas14 ahojky tak jak to stebou vypadá mě od včerejška poboliva břicho.

japro
4. kvě 2014

@martas14 no to je ještě brzo ale já mám 11.6 taky ale 35 to by se šiklo 😀

martas14
4. kvě 2014

@pedotra ahoj já zatím stejně, takže nevím na čem jsem, ale každá návštěva WC je horor co zas bude 😒
Poboliva, jak se tam zavrtava 😉

martas14
4. kvě 2014

@japro jo to je fakt to by bylo ještě lepší 😀 😉

pedotra
4. kvě 2014

@martas14 jo snad spíš se bojím aby to nebylo něco jiného.tak ti budu zdržet palce ať se to v dobře obrátí. 😉

kvetinka84
4. kvě 2014

@jesie28 Ježíš pardon, já se přepsala, chodíme do státního CARu, prodlouženou kultivaci jsme měli a nic jsme za to neplatili

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro
@jesie28
@pedotra
@martas14
Holky pardon, přepsala jsem se, chodím do státního CARu

pedotra
4. kvě 2014

@kvetinka84 já chodím do gennet Praha.

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14 Měla jsem takový jakoby hnědý výtok a občas když jsem šla na záchod, tak jednorázově jsem po utření na papíru měla červenou krev

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14 Jéééé a kdy to přesně začalo si nepamatuju

78marcela
4. kvě 2014

@martas14 drzim pesti, at se to uklidni, Marti.

Holky, mela bych jit na ket 12.5, mozna 13.5. A pak 23.-25.5 mame jet s nasima na rodinny vikend do valtic, ma tam byt nejaky raut s ochutnavkou a vylety po okoli atd. Z nasi rodiny to nikdo nevi, ze to znovu zkousime. Ale porad premyslim, jestli jet, jestli se neco nestane, ja nevim. Nebudu tam pit, oni se budou ptat proc, a rict jim to chci, az se urcite povede a budu to mit potvrzene z utz. Bude to devaty nebo desaty den po ket, takze vysledek jeste asi vedet uplne nebudu.

martas14
4. kvě 2014

@kvetinka84 já bych si tak přála to mít jako ty, no škoda, že to nejde zařídit 😉 ale děkuji za jiskricku naděje......

Celkově tady všechny holky jste zlaté 🙂

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14 Já bych si to tak přála, mít to tak znova, i když bez toho špinění by to bylo lepší 😉 Ale naprosto chápu, jak ti je, tenkrát jsem úplně propadala panice ☹

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14 V noci jsem chodila na záchod se strachem, co objevím na papíru ☹ Bylo to psycho, ale dopadlo to výborně

78marcela
4. kvě 2014

@martas14 porad je nadeje. Ja u dvou pokusu nemela zadne spineni, nic, a nic z oho nebylo. U tretiho pokusu jsem spinila, a mela jsem pozitivni testik. Sice si to potom mimiko rozmyslelo, ale spineni tam bylo, zvysili mi leky, pak prestalo, a az prestalo, tak pak si to mimco rozmyslelo. A vzpominam na jednu holcinu, ta taky spinila a bala se a nakonec ma krasne dvojcatka.

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 se neomlouvej já to sem psala že chodíme do stejného sem v tom měla hokej 😀

martas14
4. kvě 2014

@78marcela děkuji Marci, ale tak těžko se tomu věří 😒 břicho šíleně bolí, což je taky určitě blby, ale pořad bojují 😉

To s tím výletem je blbe, to ještě moc vědět nebudeš a když jim to nechceš říct, tak to těžko utajiš, mojí mati přijdou divné i malé odchylnosti, ale my jim taky nic neřekli takže hrají že nic a to je tu jen třeba na hod'ku na kafe, má na to snad radar 😠 ale na výletě by to poznala hned, protože tam spolu budete víc

martas14
4. kvě 2014

@kvetinka84 no pravě jít na záchod je jak stezka odvahy, nemám vždycky odvahu ani dýchat 😒
Ty už sis to užila jednou, takže teď ti přeji už jen dvojky na testu bez stresu 😉

japro
4. kvě 2014

@martas14 jj maminky mají radar hned poznají když se něco děje či tak 🙂 tý mojí sem řekla že sem byla na zákroku a že krs mimčo tuší jezdím dlouho jen děláme v jednom podniku tak když jdu k doktoru je jí to jasné ale na nic se neptá a v jaké to je zrovna ted to netuší 🙂

78marcela
4. kvě 2014

@martas14 moje matka na me radar nema, moje babi jo, ta na me vzdy vsechno pozna. Na piti si vymyslim, ze beru leky a to jim blby nebude pripadat, oni vi, ze o to piti dvakrat nestojim.
Spis se bojim nejakych vyletu, jestli naplanuji nejake tury, to nevim. I kdyz jsou docela pohodlni, ja fakt nevim...my jsme jim to totiz dali v lednu k narozeninam a oni nam to pak taky objednali a ja se celkem tesila, ale ted to tak blbe vychazi...

martas14
4. kvě 2014

@78marcela máš pravdu je to tak nevyzpytatelný proces, že člověk nikdy neví co může být dobře a co špatně, jen kdyby se člověk mohl trochu uklidnit a né být tak našponovany jak špagat 🙂