Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14 Jééé děkuji moc, já bych to přála nám všem!!!

martas14
4. kvě 2014

@japro JoJo moje taky hned všechno pozná, ale já jí i za mlada byla zvyklá všechno říkat co s klukama, protože byla na všechno v poho a nic mi extra nezakazovala 🙂 ale tohoto jsem jí spíš chtěla ušetřit aby se nemusela nervovat s námi 😒 poprvé to proběhlo ani nevěděla jak, ale teď když chodí za malou každý druhý den, tak už se to blbe maskuje, že jí náraz nezvedam atd. 😝

martas14
4. kvě 2014

@78marcela no tak pokud se vymluviš na chlast, což například mě by nikdo nevěřil, bo já víno můžu dost 😀 tak pak se hold vymluviš, že máte s tvým líbánky, tak že se budete víc zdržovat na pokoji 😀 no je to opravdu zapeklite, chápu že jsi se moc těšila 😒

martas14
4. kvě 2014

@78marcela a jedete autem? Že by jste vždycky jako někam se vyjeli podívat autem jen po chodili trochu kolem a pak zas zpátky? A když to bude tvůj hrát s tebou, že ho třeba poboliva noha, tak to nemusí být vůbec nápadný 😉

78marcela
4. kvě 2014

To jedocela dobry napad a ani nebudem muset lhat. Mojeho ted pobolivaji kolena. To by slo.
Navic mu moje babi rekla, ze pribral, tak zahajil spravnou zivotospravu. Dnes si porucil koprivovy spenat na obed. Nikdy jsem to nedelala. Doufam, ze ho to ocistne obdobi zase prejde brzy. Nebo nevim, co bude chtit priste.

78marcela
4. kvě 2014

@martas14 a ano, jedeme autem. Nastesti to mame tady kousek za rohem,asi 50 km.

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14
@78marcela
Tak to je zapeklité, ale asi bych nejela, akorát bych měla nerva, že to na mě poznají. Na mě máma ale i tchýně také pozná skoro všechno. A jak píše Marta, tak mám moc ráda bílé vínko a hned jsem podezřelá, že nepiju, k tomu ta stimulka a všechno vyšlo na takové načasování jako Velikonoce, oslava narozenin, čarodky.... samá příležitost dát si skleničku. Ale vymluvila jsem se, že mě vzali záda, beru prášky na bolest a nemůžu pít. No a taky můžu polehávat a nenosím tolik malého. Zatím to vypadá, že mi to sežrali🙂

78marcela
4. kvě 2014

@kvetinka84 kdyz u nas se pije skoro porad, kazdy vikend i bez prilezitosti. Mame sklep, vinohrady, vino doma delame.Ale nasi jsou zvykli, ze ja si dam max sklenicku a pak uz nic.
Ty prasky na zada taky dobra vymluva. No uvidim,jak se to vyvrbi. Uvidím, kdy mi dají termín transferu.jdu na kontrolní utz teď v Úterý.

japro
4. kvě 2014

@martas14 jj přesně tak i já mamce řikám vše jsme takové kámošky jen ted jí chci taky ulechčit od nervu ona to prožívá semnou no jo je mě 35 a zatím bez dětí dost z toho smutním a ona pak semnou 😉

martas14
4. kvě 2014

@kvetinka84
@78marcela
@japro to jsme teda maskerky jak tak koukám ve spolek 😀 ale jo samy z toho máme nerva, tak proč ještě prilevat druhým 😉

78marcela
4. kvě 2014

@martas14
@japro me to mamka taky asi ped mesicem rikala, ze by chtela abych uz mela miminko. Je mi taky 35, v zari 36. Pred ctyrmi lety to vsichni vedeli ale ted to nechci.

japro
4. kvě 2014

@78marcela
@martas14 jj jsme maskérky 😀 přesně tak mé první a druhé prožívala celá rodina ale možná já taky nechci jim dělat nerva stačí že ho mám já ale to jak se ptají mě ničí ..... chápu že se ptají to je jasné že chtějí vědět a mít radost .......
@78marcela chápu jak ti je ale ted se dočkáme neboj se nic :-*

martas14
4. kvě 2014

@78marcela no to se ti nedivim, člověk má co dělat se sebou, natož, aby pak ještě to vysvětloval i vespolek, nám se naštěstí tenkrát zařadilo, ale už jsem taky nemocná z těch řečí, kdy bude jako druhé, kdyby jen tušili čím už jsme museli projít, ale oni to berou, že je to naše pohodlnost nebo co 🙄

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 ani sem se neptala koho jsi měla u ETu já ti měla u odběru takovou mladou dlouhovlasou co ani neznám 🙂 a ještě jedna odázka zaváděla jsis normálně utrogestan doma než jsi jela na ET ?

martas14
4. kvě 2014

@japro JoJo jak píšeš tento rok se zadaří všem 😉

78marcela
4. kvě 2014

@martas14
@japro
Jsem vdecna za konika, tady mi nedela problem o nicem mluvit,vime, cim prochazime, jsme vsichni na stejne lodi..ostatni vubec nevi. Tak proste jsem to nechtela ted nikomu rict.

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14 Přesně jak píšeš, už nějaký čas čelíme otázkám, kdy bude druhé, tvářím se, že je času dost, ale nikdo neví, co už máme za sebou. Kéž by se to teď povedlo a byl by klid

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro
@78marcela
Já jsem teda v tomhle napřed, je mi necelých 30 a už jedno dítě mám a teď chci druhý. Z mých kamarádek jsem měla dítě jako první. Ale i tak, narodil se nám dva roky po svatbě, to jsem se před tím netajila s tím, že hned po svatbě chci dítě, takže bylo jasné, že něco není OK

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro Já jsme u OPU měla dr. Bláhovou a u ET tu jak píšeš, mladá, dlouhé černé vlasy, jmenuje se dr. Rožníčková, představila se nám

kvetinka84
4. kvě 2014

@martas14
@78marcela
@japro
Holky, když jsme u toho nenápadného maskování, mám problém. Co si myslíte o barvení hlavy po ET? Resp. jde mi o to, že na mě tchýně dnes vyrukovala s tím, jestli bych jí obarvila příští týden vlasy. No že bych byla nadšená, že budu čuchat ten smrad acetonu, nebo co to je. Myslíte, že to může nějak uškodit, nebo jí to mám obarvit. Případně mě ale vůbec nenapadá, na co bych se mohla vymluvit☹

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro Jo a ten utrogestan jsem si zavedla hned ráno v 8, do Prahy jsem jela až na 12, pak když jsme dorazili domů ve 3, tak jsem si dala další

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 on šel manžel s tebou na sálek ? že řikáš že se předctavila?

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 paráda já si ho tedy taky zavedu 🙂

japro
4. kvě 2014

@78marcela jj jak řikáš koník je super že se tu mužem vykecat 🙂 svěřit a tak napsat vše jak je 🙂 jsme tu na tom stejně a chápem se 🙂

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro Jo šel, ona ho tam sestřička celkem dokopala, on byl na vážkách a ona mu říkala "já už vám chystám oblečení", tak neměl na výběr 😀

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 fakt no nekecej sem nevěděla že muže semnou by mě ani nenapadlo že by mohl.........

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro Akorát mu právě sestřička dala takový jednorázový sterilní plášť a návleky a musel je zaplatit. Stálo to 100,- tak jsme říkali, že to je v pohodě a že půjde se mnou

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 no tedy to jsou věci jsem zease o něco chtřejší ..... to jesem tam byla 3x na IUI a ted pujdu podruhé na ET a ani sem tam nikdy nepotkala někoho že by šel s paní chlap 🙂 to jsou věci tedy 🙂

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro No já právě taky nevěděla, ale před námi šla paní a s tou šel pán naprosto automaticky, tak jsme se ptali a nebyl problém

martas14
4. kvě 2014

@kvetinka84 no tak my to měli tak, že na dítě je furt čas, takže jsme cestovali a žili si jen tak a opravovali bydlení, až teda jsme se rozhoupali že jo tak bum a nešlo to, rodina celkem věděla, že dítě zatím nechceme, ale okolí si podle mě myslelo, že je nějaký problém bo malou jsme teda měli na první pokus, ale v mých třiceti, sedm let po svatbě...no a teď vidí že dítě máš tak se prostě všichni, ale fakt furt ptají kdy to druhé, takže paradoxně ty nervy co jsem neměla před prvním, že se nikdo na nic neptal, mám teď před druhým... 😠