Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
7. kvě 2014

@japro jo to bude hezké najít // 😉

japro
7. kvě 2014

@martas14 no bylo by to to ano 🙂

jakoubekzdenka1711
7. kvě 2014

@martas14 díky, díky, zítra určitě napíšu jedu na 9,45 tak si myslím, že do oběda budu zpět,

78marcela
7. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 Já chodím do brna do Reprofit, vystřídala jsem tam snad už všechny doktory a nemůžu si na přístup stěžovat, snad jen Štelcl mi moc nesedí, ale měla jsem ho jenom jednou, jinak vše v pohodě.
Ale když to ted nepůjde, půjdu jinam.
@pavlina1976 jojo, už se to blíží, zatím to docela utíká...moc se těším a věřím, že to dopadne...ale je fakt, že jsem věřila víc, ted se začínám bát...
@japro je dobře, že to v práci berou v pohodě...já sice mám práci fyzicky úplně nenáročnou, psychicky dost, ale i tak si vezmu po ketu volno týden...náhodou se na to těším, že vypadnu, těším se na procházky, pokec s kamarádkama, prostě takové volno a na práci myslet nebudu vůbec.
@pedotra ty jsi myslím neměla PK, tak bych ještě počkala...

78marcela
7. kvě 2014

@japro my máme vybranou Gabrielu...moc bych chtěla holčičku, ale dostávám se do fáze, že i za dva kluky bych byla vděčná. Pro kluky ještě nevím jistě, Jirka, Martin nebo Marek.
Nikolka je pěkné jméno, akorát mě přijde, že jich je moc. U nás ve školce mi přijde, že to je samá Kristýnka, Nikolka, Natálka, Adélka a Anetka. Všechno krásná jména, ale když na ně pak volám, tak je to mazec, většinou i s příjmením musím volat.
S Gábi jsem se zase tak moc často nepotkala a taky se mi to moc líbí...přítel souhlasí. A co bys měla pro kluka?

78marcela
7. kvě 2014

@martas14 to je dobře, že na to půjdeš hezky v červnu, to je krásný měsíc, tak to vyjde.

martas14
7. kvě 2014

@78marcela JoJo taky si říkám, že to bude hezký měsíc na těhu 🙂 🙂 i když já byla na ketu i minulý rok v červnu a nic 😠 ale letošek bude jiný!!!
Mě se zas líbí v mužském provedení ...Gabriel to byl můj praděda 🙂 ale i pro holčičku je hezunke.... Ale jinak jsem taky zastánce spíš netradičních, nebo míň používaných jmen 🙂

78marcela
7. kvě 2014

@martas14 A jaké například se ti líbí? já vím, že Jirka, Martin a Marek jsou takový normální jména, ale právě se mi líbí, že jsou normální ale zase nejsou tak časté (teda Jirka je častý až moc, ale tam je to jméno ve hře z jiného důvodu).
Z holčičích se mi ještě líbí Alena a Kamila, ale Kamilu už jednu v rodině máme.
Ještě se mi líbí dost jiných jmen, ale ty se zase nehodí k příjmení, takže jsme je vyškrtli.

japro
7. kvě 2014

@78marcela ahoj jj v práci dobré moc to tam teda nikdo neví ale mistr je kámoš a tomu sem to vše řekla tak pohoda vždy jak sem byla na IUI tak sem měla lehkou práci a tak propustky 🙂
co se týká těch jmen no já ještě prcka nemám tak školku nenaštěvuju a vubec nevím jaká se ted dávají jména ......... kluka zatím máme dvě jména Martin a Luky ale to je ještě otevřené no u nás možná i ta holka ale snad ne 😀 no zločičky jsme měli Zuzanka, Verča , Nikolka 😉

martas14
7. kvě 2014

@78marcela no klučiči nevím vůbec, tam se mi nelíbí skoro nic 😀 snad Richard a Radim, ale ty máme v rodině pak ještě Adam, nebo Jáchym, ale to se zas nelíbilo mojemu 😀
No a holčiči Olivie, Nina, Beata, Erika...

pedotra
7. kvě 2014

@78marcela PK.jsem neměla.tak snad to bude tím.

jesie28
7. kvě 2014

@alarada to bolení jsem měla taky, jak kdybych snědla kilo čočky 😒 Mě ale od OPU pobolívá břicho pořád, jen doufám, že nepříjde MS.
@martas14 Máme jet někam k Omiši. Jedeme se ségrou a její rodinou. Oni už tam byli, moře je hned u baráku, tak je to super i kvůli malýmu, že se s ním nemusím nikam trmácet. Taky už jsem u moře nebyla 3 roky. Loni jsme jeli na Šumavu, tam je taky pěkně.
@jakoubekzdenka1711 neboj dobře to dopadne- 😉

jesie28
7. kvě 2014

@martas14
@japro
@78marcela koukám, že je to u všech stejně s těma jménama. U nás manžel chce holku Elišku. Mě se líbí, ale ted je to snad každá druhá. 😒 Líbí se mi i Markéta a z cizích takový netradiční Eleonor a Emili. 😀 U kluků Filip, Lukáš,Mikuláš. to ale manžel odmítá. Jemu se líbí Eliáš. Moje kamarádka rodila v rakousku a neměla jméno ještě dvě hodiny po porodu. 🙂 Nakonec je to Nikolas Karlos. Ale používají jen Nikolas

jesie28
7. kvě 2014

@martas14 nad Gábinou jsem taky přemýšlela, to moc lidí nemá.
@78marcela i Alenka je pěkná,ale tak se jmenuje tchýně, tak aby si moc nemyslela 😀 To dám raději po mamce Marušku.

78marcela
7. kvě 2014

@martas14 Beatka je děsně krásné, to se mi moc líbí a taky jsem o tom hodně přemýšlela, moc se to nehodí k příjmení, ale strašně se mi líbí... Adam je taky hezký, akorát bych nechtěla udělat dítěti to, že má svátek na štědrý den, takže z toho důvodu jsme ho vyloučili.
@japro já taky nemám prcka, ale školky navštěvuju proto, že tam učím, mám celkem 7 tříd, kam docházím učit jednou týdně, takže mám docela přehled, co teď frčí🙂)
@jesie28 Markéta je taky dobré jméno, Elišky jsou dost...na holčičku je to pěkné, klidně i pro dospělou, ale na některé dospělé se to hodí, na jiné ne, stejný názor mám s Maruškou a Aničkou...aspon to je můj názor, každý at si dá, co se mu líbí.. Hodně se mi líbí jednoduše Ema. Filip je taky moc pěkné, Eliášů je ted taky dost.
Mě se líbí ta praxe v některých zemích, že si to dítě můžeš nechat třeba den, strávit s ním den, dokud je ještě nepojmenované a teprvě potom si ho pojmenuješ, jak se to k tomu dítěti bude hodit. Nevím, jestli to u nás jde.

japro
7. kvě 2014

@78marcela tak to jo paní učitelko 🙂 to máš tedy přehled 🙂 tak jména už máme probraná každej den náké téma a to by bylo aby nám to rychle neuteklo 😀

78marcela
7. kvě 2014

@japro přesně tak...teda já mám za tři minuty hodinu a jsem zvědavá, jestli mi někdo přijde, protože tam je teda ted slejvák jako hrom...

japro
7. kvě 2014

@78marcela tu už je podešti zatím ..... jako máš hodinu ve školce?

78marcela
7. kvě 2014

@japro ted nééé...ted učím zase dospělý...a už je slyším za dveřma

japro
7. kvě 2014

@78marcela 😀 no bylo mě to divné tak to jo aspon ti to uteče 🙂 mají deštníky přece 😉

78marcela
7. kvě 2014

@japro to jo...příští týden ale učit nebudu, budu mít volný týden, at se mimis má šanci v pohodě zakousnout.

japro
7. kvě 2014

@78marcela jj to dá rozum 🙂 já jsem taky ted na dovče a v pondělí už pujdu 🙂

alarada
7. kvě 2014

@jesie28 Já jsem Alena a to jméno se mi vůbec nelíbí je takové tvrdé, ale když mi někdo říká Álo, Alčo, Alenko tak to je hezké

78marcela
7. kvě 2014

@alarada Mě se to jméno líbí moc a nepřijde mi tvrdé...je krásné.

japro
7. kvě 2014

@alarada jj za mě je Alena taky dobré 🙂 nepřijde mě tvrdé ..... já jsem Jana a nenávidím Janino to mě mamka řiká/la když sem jí štvala 😀

karolakmn
7. kvě 2014

@cicinky
@renda12
@78marcela
@japro
@pedotra
@dagin
@martas14
@jesie28
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla a rada bych vedela jak se vam dari, jak jste daleko a kolik z vas uz naslo // doufam, ze vsechny 🙂

jesie28
7. kvě 2014

@japro Mě říkával taťka Hanino 🙂 Já nemám ráda, když mi někdo řekne Hano. Nejsem na to moc zvyklá a mě to příjde, jak kdyby mi někdo nadával.

cicinky
7. kvě 2014

@karolakmn // jsem našla, teď bojujeme se srdíčkem.... snad náš boj bude úspěšný 🙂
Co nového u tebe?

pedotra
7. kvě 2014

@karolakmn ahoj já jsem po et dvou embrya dnes jsem 10den.po et zkusila sem udělat test a byl negativní.

78marcela
7. kvě 2014

@karolakmn Já jdu na vklad příští týden.