Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

alarada
10. kvě 2014

@hanickkaa Já jsem si řekla o nemocenskou v den OPU.

japro
11. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no tedy to je užasný jupíííííí tak dnes přeji krásný telefonát 🙂

japro
11. kvě 2014

@suzik161 ahoj no my včera hráli kostky o to kdo udělá jídlo 🙂 já vyhrála tak vařil 😀 manžel no měli jsme šopák a toustíky opečené to bylo taky žužo .......

78marcela
11. kvě 2014

@japro to je taky dobrý, hrát kostky o to kdo co udělá.

japro
11. kvě 2014

@kvetinka84 ahoj kočko tak kde pak tě máme ? no venku je krásně tak asi užíváte sluníčka to my také ale vstává po ránu brzo tak tu straším ...... včera jsme byli na Okoři procházka a pak natáhli deku a válečka 😉 dnes jedem bez deky do Lán do zámecké zahrady a obory na prochajdu 🙂 jak ti je ?

japro
11. kvě 2014

@78marcela ahoj dobré ráno jj to my rádi je sranda 😀 a večer jsem hráli ještě jinou hru a to sem zase vyhrála a mám masáž asi si jí vyberu dnes 😀 to je vždy prča ale jen o hlouposti hrajem masáž, uklid, vaření , šimrání , jít s košem a tak 😀

78marcela
11. kvě 2014

@japro to simrani zavedu hned teď. Akorát hrajeme piškvorky.

japro
11. kvě 2014

@78marcela jj my hrajem kostky , dostihy a jiné .......

japro
11. kvě 2014

Holky den transferu se počítá jako první den asi ne co až ten druhý ? jak to počítáve?

78marcela
11. kvě 2014

@japro den transferu se běžně nepočítá.

japro
11. kvě 2014

@78marcela jj sem si to myslela 🙂 děkuji

japro
11. kvě 2014

@78marcela tu tu počítám tak jsem 7 den od ET a 6 den po ET 😀

78marcela
11. kvě 2014

@japro tak zítra budeš sedmy den. Kdy budeš testovat?

japro
11. kvě 2014

@78marcela jj no má se 14 a ž 17 den počkám až když bude mít menstruační cyklus zpoždění ...... a v papírech je po 14 dnech jsem stará poscitvka 😀

78marcela
11. kvě 2014

@japro u nás v car říkají tak deset dvanact dnů. Já testuji už sedmy

jakoubekzdenka1711
11. kvě 2014

Tak Holky zustali mi 3 embria et by Mel byt ve ct, jinak ostatnim drzim palecky a hura na tehotenskou vlnu nastupovattttttt ☹

78marcela
11. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak parada, drzim moc pesti, je to hezky pocet, tak at se dal drzi a hezky vyviji.

kvetinka84
11. kvě 2014

@japro Ahoj, byli jsme celý víkend u babičky. Malý je nadšený, babička kolem něj lítá, tak mám volněji, manžel je celý víkend v práci. Já se cítím dobře, prsa pobolívají, břicho taky, vidím to pozitivně, jen doufám, že mě moje tělo neklame. Já jsem dneska 9. den po ET. Říkala jsem si, že zkusím test v úterý nebo ve středu, oficiálně mám testovat v pátek

suzik161
11. kvě 2014

@kvetinka84 Tak pak písni, jak to dopadlo!!!

Já jsem víkend proležela v posteli s manželem 😀

suzik161
11. kvě 2014

Prosím Vás je možný, že bych po těch hormonech měla velkou žízeň??? Nikdy jsem toho za den moc nevypila, ale teď je to fakt dost. Denně vypiju klidně 4l(neperlivá voda), napiju se, zavřu lahev a mám zase žízeň. Snad to není cukrovka, do toho všeho. Nemáte to některá taky, prosím??? a o záchodu ani nemluvím, ten je můj kamarád 😀

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 já takovou žízeň teda nemám. Spíš se do pití musím nutit. Mám spíš nutkání na hlad. Ale na záchod na malou lítám snad každou hodinu, nevím z čeho.

suzik161
11. kvě 2014

@78marcela Já už mám dneska min. 3,5l. Teď jsem dopila láhev a musím si jít ještě natočit. 😒

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 tak ono je to prý dobře. Tak se do toho taky nutím. Ale dam asi jen tak dva litry.

suzik161
11. kvě 2014

@78marcela Jdu si dělat třetí flašku 1,5l a do toho kefír 0,5l. Snad nemám cukrovku do toho všeho 😒

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 určitě ne. To tělo dělá psí kusy a není divu po těch dávkách kterými ho cpeme. Já mám zase strašne návaly. Dneska je zima, celý den tu prší, my byli s přítelem nakoupit. On svetr, bundu, já jen halenu a pot ze mě jen lil. Hrůza.

suzik161
11. kvě 2014

@78marcela u nás se to střídá, chvíli sluníčko, chvíli déšť, už se ti to krátí, viď?? Budeš taky těhulka čekatelka 😉

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 nevím. Ještě minulý týden jsem byla pozitivní a dobře naladěna a přesvědčena že to vyjde. Teď tomu vůbec nevěřím. Moc se bojím. Ani se mi tam nechce.

suzik161
11. kvě 2014

@78marcela nech toho!!! Musíme se svést na tehotenské vlně!!! Já přemlouvám prcka aby se mu u mě líbilo, i když už je stejně asi rozhodnuto, max. zítra

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 kdybys věděla, jak já se strašne snažím to zvrátit, jak se snažím se úspěšně pozitivně naladit, moc se snažím, ale ono mi to Teď prostě nejde. Sama to nechápu. Měsíce jsem o tom byla přesvědčena, nemohla se dočkat, a teď... Já nevím co se to děje.
Přitom tak strašne chci!!!

suzik161
11. kvě 2014

@78marcela já ti věřím, taky mám chmurné myšlenky, ale snažím se je vytěsnit. Nakonec jsem byla ráda, že bL manžel se mnou doma a hráli jsme hry apod. Vůbec jsem si na to nevzpomněla a teď tomu prckovi věřím. Povede se nám to, neboj!!!