Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
15. kvě 2014

@renda12 aha. No tak to je fakt že musis mít důvěru v to centrum. Je dobře, že k tomu přistupujes s tím že chvíli pockáš až se zklidní emoce. To Je rozumné.
Ještě se zeptám, proc jim nevěřís? Jestli jsi o tom mluvila, tak mi to uteklo, co se tam stalo? Ono to není jednoduché, málokomu vyjde hned první pokus. Já sama už šla na čtvrtý transfer. Ale pořád jim věřím.

78marcela
15. kvě 2014

@kvetinka84 no a kde je fotka? Ať se pokochame. Ať vidí ty moje bublinky jak se to dělá.

renda12
15. kvě 2014

@78marcela stalo se tam že máme 3 iui 2 ivf chodíme na zákrok jendou za rok poprvé ivf co nevyšlo tak nám jen řekli dojděte za nějakou dobu uvidíme co půjde došly jsme po roku a hned že půjdem na ivf že iui je zbytečný a nic třeba mezi tím skuste během roku toto nebo támhle to prostě nic nevíc pak jsem je prosila at na et jdu 5 den že muž pak letí pryč a chce být semnou at ví že je vše ok stále jojo a nakonec já volám a řeknou mi tady bejt nemusí to zvládnete sama a tak jsem tam dojela sama pak začla kovbojka s placením dala jsem jim 20000kč a zbytek mi z karty nechcel jít musela jsem na bnku a řekly mi dokud nedáte zbytek nemůžete na zákrok přitom ví že vždy hnedka vše platíme.prostě děs děs

78marcela
15. kvě 2014

@renda12 jo to se mi taky jednou stalo, máme nastaveny týdenní limity na platbu kartou. No jo, ono je to těžký někdy. Já platila až po zákroku vždycky.
Nikdy jsem neměla IUI, nic o tom nevím. Ale když jste byli třikrát a nic, tak by to třeba fakt zase nevyšlo..nevím. No dejte si měsíc pauzu a jdete na ty mrazacky. To by nemělo byt finančně tak náročné jako celé IVF. Já za stimulaci platila 170 kč a za KET 7tisíc. Plus jsem si navíc koupila nosifol, to mi doporučili Ten stal 419. Kolik stojí u vás KET ?

78marcela
15. kvě 2014

@renda12 jo to se mi taky jednou stalo, máme nastaveny týdenní limity na platbu kartou. No jo, ono je to těžký někdy. Já platila až po zákroku vždycky.
Nikdy jsem neměla IUI, nic o tom nevím. Ale když jste byli třikrát a nic, tak by to třeba fakt zase nevyšlo..nevím. No dejte si měsíc pauzu a jdete na ty mrazacky. To by nemělo byt finančně tak náročné jako celé IVF. Já za stimulaci platila 170 kč a za KET 7tisíc. Plus jsem si navíc koupila nosifol, to mi doporučili Ten stal 419. Kolik stojí u vás KET ?

kvetinka84
15. kvě 2014

@78marcela JJ, nafotím, ale až malý usne. Já to chtěla nafotit už ráno, ale on mi ty testy pořád bere a chce si s nima hrát. To byste nevěřili, jak dítě zaujme takový těhotenský test. No a když si s těma testama hrál, tak jsem mu říkala, že maminka má v bříšku miminko a on mi vyhrnul tričko, kouknul mi na pupík a nevěřícně zakroutil hlavou a prohlásil "není mimi" 😀

kvetinka84
15. kvě 2014

@78marcela Tak tady jsou

78marcela
15. kvě 2014

@kvetinka84 Tak to je nádhera...taky chciiiiiiiiiii...moc moc pěkné...

kvetinka84
15. kvě 2014

@78marcela neboj, za týden se také dočkáš🙂

78marcela
15. kvě 2014

@kvetinka84 no dočkám, ale kdoví čeho.

maggie4
15. kvě 2014

@kvetinka84 Moc ti blahopřeju!

maggie4
15. kvě 2014

@78marcela Jasně že se dočkáš! Kde je tvůj optimismus? Na nic jinýho ani nemysli! 😉

78marcela
15. kvě 2014

@maggie4 optimismus pracoval pilně tři měsíce a prý už toho ma plný brejle a vzal si dovolenou.

pavlina1976
15. kvě 2014

@kvetinka84 velikánská gratulace 😀 . Nádherně tloustnou 😉

pavlina1976
15. kvě 2014

@78marcela Ahoj Mací, co ty? nějak jsem to tady flákala, tak to nebudu dočítat 😉 . Jak se cítíš holka? Moc na tebe myslím!!!! A těším se na takový krásný tlustice jako má květinka 😉

pavlina1976
15. kvě 2014

@martas14 Ahoj Martinko, tak co děvčátko zlaté, rozhodla jsi se, že si pro mimi pojedete se mnou v červnu? Já čekám na ms, léky už mám vyzvednuté. Ale nikde není k sehnání utroš, prý ho přestali vyrábět 😖 . Tak nevím no, musím se zeptat v car co s tím 🙂

78marcela
15. kvě 2014

@pavlina1976 ale jo. Docela to jde. Hledám si zábavu abych se nenudíla. Venku je hnusne, to jsem si vybrala týden.. Prý si vezmu volno, budu si to užívát a chodit na procházky. A ono nic. Když je hezky, proležím den s migrenou, když je mi dobře, tak je zas venku ošklivý vítr a místy déšť. Už mám otlaky z lezení.
Takže vidíš, jak se mám dobře...🙂🙂🙂🙂🙂 jenom doufám že se mi v bříšku GaMa krasne zavrtáva.
A co ty kde jsi byla.

78marcela
15. kvě 2014

@pavlina1976 mě v car řekli že je místo toho nějaký crinon. Že až mi skončí zásoba utrogestanu tak mi dají tohle.

pavlina1976
15. kvě 2014

@78marcela Nebyla jsem nikde, vždy vás po očku sleduji, ale každý den sem nechodím 😉 . Moc na tebe myslí a přeju // 😉 . Už se na ně těším a těším se až se k vám hezky připojím s tím těhotněním 😀 . Crinon jo? Hmmm, tak uvidíme. A jaký je tam doplatek už víš? Aby to nebyl zas jen byznys pro výrobce léčiv že 😠

renda12
15. kvě 2014

@78marcela ahojky takže ket u nás stojí 5000kč ve zlíně,jinak prášky nějaký co budu brát před tím to je minimum.ale zapoměla jsem se zeptat na to ket se chodí kdy tak nějak jak u ivf že beru prášky od měsíčků a pak jdu na zákrok a za jak dlouho asik ???musím kouknout i na jinou diskusi

78marcela
15. kvě 2014

@pavlina1976 tak se těším že se pridáš k tehu vlně, co se tu rozjede. S doplatky nevím. Zatím mám pořád utrogestan, do testu by mi měl vystačit. Ale já ho nemám ráda. Pořád mám pocit že ze mě teče. Včera jsem si ho dala před spaním a ráno se vzbudím, půlky slepené k sobě tím bílým sajrajmte 😀 😝
takže doufám že to co bude, bude lepší. A že to po testu budu ještě potřebovat.

78marcela
15. kvě 2014

@renda12 já beru od druhého dne cyklu estrimax na sliznici. Beru současně i medrol na potlačení imunity a anopyrin na redeni krve. No a tak 12-14 den se jde na utz kde ti změří sliznici jestli je ok a 19.den cyklu jdeš na transfer. A hotovo. Není to tak náročný na tělo jak IVF, takže jít můžeš kdykoliv. Já jsem šla na dva hned po sobě.

kvetinka84
15. kvě 2014

@maggie4
@pavlina1976
děkuji moc🙂

japro
15. kvě 2014

@alarada ahoj jj to je dobrej přístup 🙂 tak držím palečky 🙂

japro
15. kvě 2014

@kvetinka84 no to jsou krásné testíky tedy 🙂

78marcela
15. kvě 2014

@japro no květinka ma krasne // a ty nám pořád nechceš ukázat ty svoje.

japro
15. kvě 2014

@78marcela 😀 ještě je brzo ale doufám že na nás čekají 😉 14 den je až v pondělí 🙂

japro
15. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no super 🙂 děkujem a tobě držím palečky 🙂 opatruj se 🙂

78marcela
15. kvě 2014

@japro nebyla jsi s květinka ve stejný den? Myslím že jste byly tři nějak dohromady, ne ? Samozřejmě už bys to tam viděla na testu. Obdivuju že to vydržís, i když to nechápu. 😀

78marcela
15. kvě 2014

@kvetinka84 kdy jsi byla na transferu?