Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
17. kvě 2014

@78marcela nemůže, ty musíš pokračovat v těhu vlně!!!!!!

78marcela
17. kvě 2014

@suzik161 já bych ráda. Ale ty dnešní bolesti ... Nevím no.

kvetinka84
17. kvě 2014

@suzik161 To je mi hrozně líto, snad to bude dobrý, já teda s tím zkušenosti nemám, ale dr. mě při prvním IVF varoval že 3.-8. den se to embryo zavrtává a může to trochu krvácet. Ještě není nic ztraceno
@78marcela Bolesti břicha jsou dobré znamení, já měla od 3. do 9. dne dost bolesti břicha jako na MS a od toho 9. dne se to změnilo na takové tlačení, pnutí a brnění v podbřišku a to mám do dneška.

My jsme byli posedět s přáteli, bylo to moc fajn, i když necítila jsem se úplně ok, protože mi po tom hyperstimuláku zůstalo strašně nafouklé břicho a i když jsem si vzala volné tričko, tak jsem si říkala, že jim to musí být podezřelé, navíc v kombinaci, že jsem si nedala svoje oblíbené vínko. Malý to s babičkou suprově zvládnul, takže mám dobrý pocit a jdu do pelechu

suzik161
18. kvě 2014

@kvetinka84
@78marcela krvácení ustává, a na testu je druhá čárka. Je vidět, není to duch, ježiši, prosím ať se to srovná!!!!

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161 strašne moc ti držím pěstí, to musí vyjít, musí, třeba ti jen praskla nějaká zilka nebo já nevím co, třeba to vůbec není ms, já ti strašne moc držím pěstí na rukách i na nohách, hlavně ať ti to vyjde. Celý den lež ani se nehni. Ale do té Jihlavy určklapnoutitě zavolej a vyfotis nám čárku? Ať se potěšíme, jejda mane, to prostě musí klapnout. Musí!!!!!

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161 píšu z mobilu a teď se dívám co to píše za blbosti. Do Jihlavy určitě zavolej a musí to klapnout.
Omlouvám se za ty různý čárky na místech kde nemají byt, a že nejsou tam kde byt mají. Že mi to tu skládá slova jak se tomu mobilu chce a ne tak jak chci já..no to je jedno, jsou to drobnosti, hlavně ať jsi v pohodě ty a tvoje miminko.

suzik161
18. kvě 2014

@78marcela v pohodě, 100% zavolám, už se to zase rozjíždí, myslím si, že to bude zase biochemické těhotenství 😒

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161 a myslíš že bys u biochem. Těhotenství měla 8.den pěknou čárku? Jak to probíhalo minule?

suzik161
18. kvě 2014

@78marcela to jsem měla čárku 10.den

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161 notak vidíš. Osmý den pěkná čárka je pozitivní znamení. U biochem je čárka později, spíš duch a pomalu přibývá. Zatím se snaž byt v klídu a žádné černé scénáře. Kdy budeš volat?

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161 asi bych si zkusila zajít jestli máš možnost jako samoplátce na krev. A ve středu znovu. Uvidíš jak se zvedá hcg a podle toho to poznáš, jestli je to v pořádku. Věřím že bude.

suzik161
18. kvě 2014

@78marcela už jsem volala, mám ležet a být v klidu. Brátu ascorutin 3x denně a zítra tam zajet. Asi zkusím test odpoledne i ráno, dneska jsem toho moc nenaspala, takže ta moč byla fakt čerstvá a ukázala takovou čárku. Doufám že se neztratí. Teď to zase stálo za to, je to fakt krvácení, doufám, že mi to ascorutin zastaví

suzik161
18. kvě 2014

@78marcela asi mi ji vezmou zítra v caru, mq´m tam určitě přijet

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161 to je dobře že ji vezmou. A ve středu si zajdi sama. Pokud to vyroste jednou tolik do středy, bude to dobré znamení.

Odpoledne může byt čárka slabší, protože už není tak vysoká koncentrace hcg tak abys nestresovala.

suzik161
18. kvě 2014

@78marcela v téhle ranní nebyla taky, jsem spala asi jen 2hoďky, jinak jsem furt byla na záchodě, ta čárka je po těch dvou hodinách 😉

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161aha. Tak uvidíš. Moc ti držím pěsti aby to bylo ok.
Právě jsem posnídala. Chuť na kafe od úterý vůbec nemám, to je fakt divný, to se mi nestává asi nikdy.
a začínají me svrbet prsty na test. Teprve pátý den a do středy tak daleko.

dagin
18. kvě 2014

@suzik161 Moc ti přeji, aby se to ustálilo a čárka sílila ... 😉

suzik161
18. kvě 2014

@78marcela jen to vydrž, stojí to za to,já jsem se radovala ráno hodně. Teď mě to pomalu opouští, ale uvidíme. Držím ti palce!!!

78marcela
18. kvě 2014

@suzik161 zatím odolávám, je fakt brzy, tak logika vyhrává zatím, ale je stále slabší. Už abych šla do práce a nemyslela na to.
Nesmís to vzdát, musis pořád věřit. Je to těžké, já vím, ale nesmís to vzdát.

japro
18. kvě 2014

@kvetinka84
@suzik161
@78marcela ahoj včera mě hodně bolelao břico a večre užzase nic jako když přijde MC tak sem študovala PC a všude hodně píšou že šipinění a i občas krvácení muže bejt v prvních 3 měsících ..... a bolesti taky srovnatelné s těmi menstuačníma ..... tak jen tak co sem včera koukala ......tak sem včera měla takovou špatnou náladu ☹

japro
18. kvě 2014

@suzik161 no super že to ustává držím moc palečky at vše dopadne co nejlépe 🙂 opatruj se

78marcela
18. kvě 2014

@japro tak u tebe ale dobry, ne ? Ms nemáš, ale podobně bolesti ano, takže to je pozitivum. Teď jen udělat ten test

japro
18. kvě 2014

@78marcela jj zatím je vše v pořádku 😉 dnes sem si i přispala po dlouhoé době jinak vstávám na 6 h 😉 tak jupíííííí

78marcela
18. kvě 2014

@japro jsem na tebe zítra zvědavá. Bude fotka?

japro
18. kvě 2014

@78marcela no jestli bude co fotit tak ano ..... jedno vím jasně že už 2x jsem fotila a nedopadlo to tak snad focení do třetice dobře dopadne........

japro
18. kvě 2014

@kvetinka84 ahoj jj nejdříve sem byla vyplašená 😀 ale pak sem koukla do papíru a je tam psáno 3Xbalení a při minulém IVF to bylo stejné ...... sem si to myslela s tím ultrazvukem já tam už jednou objednaná byla ale nestihla sem to jela sem tu na kladno jak to bylo mimoděložně .......
to je fajn měla jsi včera posezení s kamrády 🙂 já byla na celej den u našich taky super den 🙂

japro
18. kvě 2014

@78marcela jak si tu sala že tě svědí ruce na testování tak ti tu je jedno album na koníku a je to holčina po IVF a prvního ducha měla a testovala 4 den po ET .........

78marcela
18. kvě 2014

@japro vážně? Tak hod odkaz, podívám se. Já chci ještě chvilku vydržet. Ale zajímá mě to.

japro
18. kvě 2014

@78marcela no na fotce je 6 den ale v tom psaní nad fotkama je psáno 4 dne duch https://www.modrykonik.cz/blog/leni_tom/album/o...

78marcela
18. kvě 2014

@japro no teda a tak se nemusim cítit jako šílenec, když chci zkusit testovat sedmý nebo osmý den. Kurník šopa teda ale má krasne čárky a hezky ji to ukázalo. Že bych to zítra zkusila? Šestý den..